Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. dobrze od wizyty u weta w Toruniu oczy nie zaropiały mu ani razu!!! to 24 dni już!!! może mu się poprawia? :multi:
  2. on jest kochany! tylko za żwawy na starszą panią nabiera mocy ;-), na dworze nie mogę z nim wyhamować i już z dwa razy ściągnął mnie ze schodów... i jeszcze... Iga... on swoje piękne legowisko zeżarł :-(, ale jeszcze da się pozszywać o! i porwał kiełbasę ze środka kuchennego stołu! :-) bułkę z ręki też potrafi porwać i strasznie skacze, radość psa jest WIELKA, trudno utrzymać się w pionie ;-) a sweter w tej chwili mu założyć... też graniczy z cudem, też się już popruł i podarł i we wszystkim mi "pomaga" ;-) i pod wieczór uprawia w mieszkaniu biegi, chociaż to to akurat śmieszne jest :)
  3. jesooooooooooo wykończy mnie chłopak :grab:
  4. [quote name='Maruda666']On chyba troszkę wyrósł :)[/QUOTE] taaaa...chciałam odgwizdać, że Kojak skończył 4 miesiące cielę waży 12kg
  5. bitwa o tapczan yyyyyyyy... to chyba jest oblężenie [img]http://img801.imageshack.us/img801/4448/11112012348.jpg[/img]
  6. [quote name='kamilka91'] No i jest błękitna, nie wiem, czy chcielibyśmy z niego zrobić dziewczynkę :lol:[/QUOTE] a co tam! Kojak nie zna się na kolorach, a skafander i tak turkusowy ma :-D
  7. dobrze :) mierzone w podskokach - 30cm ;-)
  8. Iga potrzebujemy szerokiej obroży, najlepiej czymś miękkim podszytej z tej co mu kupiłam wyrósł, a po drugie on strasznie ciągnie na dworze i podrzyna sobie szyję wszystko ma strasznie obtarte i czerwone, on łysy na podgardlu niestetety czy miałby ktoś coś używanego? czy trzeba kupić?
  9. łobuziak miewa się dobrze :), ale laczków już nie mam... :vamp:
  10. Kojak idzie przez mieszkanie jak diabeł tasmański dzisiaj zaczął dzień od demakijażu ;-) [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4460/dsc05355w.jpg[/IMG] no i porównajcie sobie, jak wyładniał :-) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg254/scaled.php?server=254&filename=006qa.jpg&res=landing[/IMG]
  11. taaaaaaa... przychodzenie na zawołanie chyba starszej specjalistce cioci Idze zostawię ;-) dzisiaj byłam z nim na dłuższym spacerze takim 40-minutowym - skafander mu się zdecydowanie nie podobał, a golf od razu ok, pewnie musi się przyzwyczaić a no i ma tendencję śmieciarz jeden do pożerania znalezisk na dworze, koniecznie trzeba, żeby nie ruszał, ćwiczyć a! i ma już nieco ponad 10kg no i był odrobaczany i nic nie wykichał
  12. melduję, że ta cholera przepięknie daje łapę i reaguje bezbłędnie na "siad" tylko trzy razy mu pokazałam! czego jeszcze można pieska nauczyć? za to na spacerze w chaosie i oczopląsie :cool3:
  13. śpimy na "Zaklinaczu koni": :sleeping: [img]http://img27.imageshack.us/img27/3702/spimy.jpg[/img] Iga!!! Kojak oszalał na punkcie swojego nowego legowiska! dziękujemy! [img]http://img842.imageshack.us/img842/8607/dsc05279pm.jpg[/img] [img]http://img28.imageshack.us/img28/886/dsc05281fy.jpg[/img]
  14. [quote name='sonia1974'] ZAWSZE OGONEK ROBIŁA FB ALE MA ZAPCHANE PW[/QUOTE] już napisałam maila, o ile to TA Ogonek ;-) Iga, to jutro ok. 12.00 będziemy pod schronem, może Cię zabrać z nami?
  15. dzięki Iga! PS.jak się okazuje, nie lubimy kiciusiów :diabloti:
  16. dla Wacława [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234581-Kubu%C5%9B-Puchatek-zbiera-na-chorego-Wacusia-do-10-11-godz-20-00[/url] hopajcie cioteczki
  17. [quote name='Soko']Super wieści odnośnie zachowania Kojaka ;) To jak? Ja od jutra do niedzieli mam wolne, chętnie podjadę :razz:[/QUOTE] ojej, trudno mi się określić w tej chwili, kiedy można by się spotkać, przez te dni wolne wszystko stoi na głowie ale pomyślimy :)
  18. mąż ma urlop! jupi! bardzo ładny tekst dodałabym tylko, że jest bardzo inteligentny, szybko się uczy, no i słucha się mnie przecież i że nie brudzi po całym domu, tylko jak nie wytrzyma, załatwia się w wyznaczonym miejscu - to też ważne i dobrze świadczy o nim acha, dzisiaj bardzo długo mnie nie było w domu - sześć godzin - pytałam sąsiadów - nie koncertował, grzecznie spał, jest kochany :)
  19. kurcze na 12.00 mi nie pasuje, ale może mąż by mógł, nie wiem, czy idzie do pracy, czy urlop wziął myślę, że można go ogłaszać, na łysą pałę ani na nerki nic mu nie poradzimy, a ewentualny zabieg dopiero jak skończy 7mcy albo rok - szkoda go tyle przetrzymywać przecież
  20. [quote name='schronisko.bydgoszcz']dopisane :) i na dzien dzisiejszy zatem na Kojakowym koncie mamy 395 zlotych :) czyli ile potrzeba? bo sie juz pogubilam (chyba pora mi nie sluzy...;P)[/QUOTE] teraz potrzeba na kombinezon, to pilna sprawa, Iga Ty coś w tym kierunku załatwiałaś prawda? i jak sprawy stoją? co trzeba na Kojaku zmierzyć? na oczy w wersji optymistycznej jednorazowej potrzeba [B]200-300zł[/B] jak dwa razy będą potrzebne to trzeba [B]przez 2 przemnożyć [/B]
  21. a! jeszcze zapomniałam! Kojak bardzo ładnie zachowuje się w samochodzie :)
  22. [quote name='Soko']Ja w Toruniu chętnie się wybiorę na spacero bieganie ;)[/QUOTE] przydałoby się, Kojak uwielbia biegać, biegnie przed siebie nie rozglądając się na boki, cięgnie miarowo - ma się coś po haszczakach, a ja taka nieruchawa :/ Soko... mieszkamy w Bydgoszczy, więc nici z biegania :-(
  23. [quote name='sonia1974']Może Cię aresztować ale za jaką godzinę albo o szóstej rano tylko co z Kojakiem ?:placz:[/QUOTE] poproszę o łagodny wymiar kary :-) [quote name='Ziutka']A Ty znowu go wyzywasz ? :mad: Jesteś fe pańcia :diabloti: :eviltong:[/QUOTE] TZ mu wszystkie krzywdy rekompensuje, służy mu własną piersią do spania :eviltong: [img]http://img189.imageshack.us/img189/8104/dsc05144gc.jpg[/img]
  24. [quote name='AgnieszkaO']Siostra spotkała dzisiaj Kojaka w lecznicy, mówi, że jest cudowny:) I śmiesznie mu się marszczy czoło:):)[/QUOTE] cieszę się, że się poznałyśmy! od razu siostrę poznałam po tych wszystkich fotach, które umieszczałaś na dogo :-) siostra AgnieszkiO może potwierdzić, jakiego wrzasku Kojak narobił nie dał się wziąć żywcem wrogowi ;-) PS. czy mod mnie aresztuje? chyba powinnam łączyć posty aczkolwiek jestem rozemocjonowana i pobudzona po tej wizycie, i już nie wiem co i komu napisać ;-) chciałam też podziękować TZ-towi, że (nie powiem, głośno co zrobił ;-)) i zawiózł nas do Torunia z Kojakiem i że sponsoruje łysą pałę, żywi go i ubiera i obsypuje zabawkami :-)
×
×
  • Create New...