Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. o kurcze ... to nie fajnie... wiem, że gryzł się z pekinczykiem ojcem tej suczki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184930-ma%C5%82a-SUCZKA-PEKI%C5%83CZYK-ju%C5%BC-w-Fundacji-K%C5%9A"]http://www.dogomania.pl/threads/184930-ma%C5%82a-SUCZKA-PEKI%C5%83CZYK-ju%C5%BC-w-Fundacji-K%C5%9A[/URL]! ale nie wiem jak było to poważne... samiec to ten z długimi włosami [url]http://nikonizer.yfrog.com/Himg193/scaled.php?tn=0&server=193&filename=iskierkaiaron.jpg&xsize=640&ysize=640[/url]
  2. [quote name='Asia & Ginger']A co on miał w tych uszolkach? [/QUOTE] jajeczka wszołów ....
  3. hehe :) ciekawe jak bedzie wygladał cały oskubany ;) czekam na nowe ralacje i całuje :*:*:*
  4. Hugo juz wyruszył w 7 godzinną podróż do nowego domku :)
  5. spoko :) Paulina spotkajmy się jutro o 10 przez zachodnim, i razem poszukamy Ani ;)
  6. no proszę :) czyli nie rzuca się na nią z upatrzonego swojego legowiska ? xD
  7. [quote name='Paulina87']Córka Margo5 może bez problemu ją przetrzymać z czwartku na piątek i dowieźć na pociąg [/QUOTE] no to fajnie :) mam nadzieje, że gościarka będzie jechać... a jak nie to zrobie sobie w te wakacje z moim TŻ-em wycieczke do Warszawy, i dostarczymy małą do DT xD
  8. Paulina informuj mnie na bieżąco jak z tą sunia - i co z tą gościarą w piątek ;)
  9. ech gdyby nie to, że mam swoje 4 psiaki (które pochłaniają średnio 600 zł miesięcznie xD) i to, że Hugo nie "przepada" za innymi psami, to bym go wzięła... ale cieszę się, że znalazłam mu zaczepisty domek :D dzięki amacariel ;)
  10. Osa a zrobiłyście jej podstawowe szczepienia już ?? bo ona nic nie miała robione...
  11. ale to jest zaraz przy głównym xD przechodzisz tylko przejsciem podziemnym xD 3 minuty i jesteś xD no ale ok jak to problem to my dojdziemy do ciebie :D
  12. myśle, że umówimy się przy wyjściu z dworca zachodniego :) co wy na to ??
  13. psiak musiał zostać uśpiony ;(
  14. aha :) no to good :D 3 rozumiem dalej aktualny?? okazało się że nie mam zajęć, wiec mi odpowiada każda godzina xD
  15. ale za długie imię nie może być... słyszałam, że imię najlepiej powinno składać się z dwóch sylab :)
  16. [quote name='zeberka4']Moje propozycje: [B]Kruszynka[/B]? [B]Lilia[/B], [B]Perełka[/B][/QUOTE] ale już ma imię: Beza :)
  17. ojej są nawet moje fotki :):):) dzięki :) to dobrze, że bedzie wysterylizowana :):) jejku, powiem wam, że mimo iż była u mnie tylko noc i niecały dzień to się bardzo z nią związałam... ech... tęsknie za tym plaskaczem kochanym... :( ale wiem, że u was ma równie dobrze :) a nawet lepiej :):) i to mnie cieszy :)
  18. niestety nie... na poczatek dostaniesz odemnie (o ile będzie pasować) obrożę po moim psie który z niej wyrósł już i może jakaś smycza też się znajdzie... legowisko bym ci dała ale to taka budka od mojego pinczera wiec niestety Hugo sie nie zmiesci... powiedz mi konkretnie co być potrzebowała to może jakiś bazarek na wyprawkę zrobimy xD
  19. mam pytanie czy wysterylizujecie ją przed oddaniem do nowego domu ?? (oczywiście za okres poł roku po operacji itd...)
  20. wybierając z tych dwóch imion to bardziej pasuje Beza... :)
×
×
  • Create New...