Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. co tam u Kochaniutkiej ? :D mrówa poszedł priv w związku z DT ;)
  2. taka ciekawostka :D wątek Rafika był założony [B]11.10[/B].2010 o 18:4[B]8[/B] a wątek Diany [B]11.10.[/B]2011 o 12:5[B]8[/B] mam nadzieje, że ten zbieg okoliczności przyniesie jej szczęście i również znajdzie nowych kochających opiekunów :) jeżeli tylko będę mogła to przeleję parę groszy na sunie :)
  3. ale zbieg okoliczności... wątek Rafika był założony 11.10.2010 a wątek Diany 11.10.2011 [url]http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99[/url]!!!
  4. [quote name='magda222']Nie wytrzymałam i napisałam to na fejsie ;) Bardzo się cieszę :)[/QUOTE] tak, ja też musiałam na FB:D bo tutaj P. Darek i P. Dorota nie czytają xD
  5. Z wątku mojego ulubieńca trójłapka Rafiego (który wreszcie znalazł dom) przenoszę się do Was :) cudna Dianka :*
  6. #919 [quote name='ick'][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6854/rafi.jpg[/IMG][/QUOTE] a tak swoją droga na tym banerku jest zdjęcie Diany z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-pilnie-szuka-DT-DS[/url]. ;) Diana nie ma też lewej łapki a Rafi prawej ;) ale to już nie ważne :P ważne, że Rafcio ma dom :D:D:D
  7. wreszcie mogę zlikwidować Rafikowy banerek z podpisu :D:D:D yeah i moj 2.000 post właśnie u Rafiego :* :D
  8. boże !!! kocham tych ludzi !!! Rafcio nasz kochany :*:*:*:*:*:*:*
  9. Znaleziono młodego psa beagle !!! [url]http://tablica.pl/oferta/znaleziono-mlodego-psa-w-typie-rasy-beagle-w-przezmierowie--IDNE3J.html[/url]
  10. myślę, że Głowno go nie zostawi :)
  11. buziaczki w Mikusiowy pyszczek :*
  12. a dlaczego do Wojtyszek? jak prawnym opiekunem Rafiego jest cały czas Głowno...
  13. Nano

    Royal Canin...

    [URL="http://www.dogomania.pl/members/132551-thomson"][/URL]thomson w 100 % się z Tobą zgadzam !!!
  14. A Maks nie mógłby byś w baraku?
  15. widziałam, że bazarek dla Soni (mamy Dyzia i Kluski) uzbierał na sterylkę :D super :D kiedy jedzie na zabieg ? :)
  16. i odemnie wycałuj ;)
  17. [quote name='paula91']No, ale chyba prawnie można odebrać Azę, więc nie rozumiem tej decyzji. Szkoda psa :( Swoją drogą co do tego ma Straż, skoro interwencje przeprowadzało Animal Security?[/QUOTE] no szkoda, bo sunia kochana...A-S jechali w asyście... papierki podpisywała straż...
  18. sama chciałabym wiedzieć... niby wlasciciele nie chcieli jej sie zrzec czy cos... nie wiem :( nie siedze w prawnych papierkowych robotach... straz tak zadecydowala :(
  19. jest aktualna ale nadal nie gotowa... brakuje pieniędzy na zakup potrzebnych materiałów do skończenia ;(
  20. jaki cudny mężczyzna :D buziaczek w nochalek :*
  21. wszystko na bieżąco jest w 1 poście aktualizowane :)
  22. filmik: [url]http://www.youtube.com/watch?v=kn5RTIKzzv0[/url] :)
×
×
  • Create New...