Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. O jej. Jest wyjatkowo piekna, ma taki dwukolorowy pyszczek. Widzialam, ze kotka jest na tymczasie u ciotki Eszy :):)
  2. Tej panience tez by sie ogloszenia przydaly.
  3. [quote name='elkam85']Wszystkie pieseczki już w swoich nowych domkach :)[/QUOTE] Ale swietnie :):)
  4. I co ta Jula tak spadla na szary koniec ??
  5. [quote name='Fundacja Medor']Podhalan z medoru ma dom[/QUOTE] To super :):)
  6. Czyli brakuje tylko 11 zl. Mam nadzieje, ze cos mi zostanie po rozdaniu deklaracji.
  7. [quote name='sleepingbyday']szarotka, jest wpłata od Magdaleny dwojga nazwisk. to ty? jest też kaska od Awit. dzięki :-)[/QUOTE] Tak to ja:):)
  8. Ja wisze za luty, ale wplace, a za marzec to po 15.
  9. Dogomania znowu wyglada inaczej .............
  10. Hm wydaje mi sie, ze wplacilam 20 zl. chcialam wpisac nica ale kto wie.......
  11. Czy moja deklaracja dotarla ? bo wiem, ze mialam problem z wplata, bank nie chcial przyjac nr. konta.
  12. No to chyba nie az tak za dobrze??
  13. Przyszlam zajrzec do Miodka.
  14. Podrzuce jeszcze teraz, bo w piatek wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku.
  15. [quote name='Javena'][url]http://www.dogomania.pl/threads/223882-POCZTA-KWIATOWA-DZIA%C5%81A-OD-NOWA.Do-15-03.godz22-00[/url] Zapraszam na bazarek kwiatowy m.in. dla Tediego.[/QUOTE] Tedi hopaj do gory:):)
  16. O bida:(:( wpladlam tylko na moment, wroce na dluzej.
  17. [quote name='Ingrid44']Pomyslowy kotek :) :) :)[/QUOTE] Bardzo:):) chce walczyc z Maya i syczy na nia i wygraza lapa :):) poza tym wypija jej wode z miski.
  18. Pozdrowienia dla Peggi i Meggi :):)
  19. Lalcia wylaz na gore.
  20. No tak zycie jest pelne niespodzianek. No ale nowy kotek jest sliczny, mily, bardzo mlody i troche glupawy, wiec co zrobic .:):)
  21. [quote name='Cudak']Niedługo zaproszę Was na nowy bazarek z fantami od [B]Cassi [/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Pozdrowienia dla Cassi.
×
×
  • Create New...