Ja jeszcze wisze za jeden bazarek Kseni, ale mysle, ze ten drugi bazarek co nie wiem gdzie jest ;), ale znajde, to bede wplacac do Moni, to chcialabym wplacic naraz, zeby nie zuzywac moich kodow bankowych niepotrzebnie.
Mam nadzieje, ze wygenerujemy pieniadze dla Kseni i znajdziemy jej dom staly. Rowniez bylam na watkach psow u Funi i rozmawialam z Nia pare razy telefonicznie. Tego typu hotel to nie jest hotelem zajmujacym sie trudnymi psami. Funia i tak robi co moze, zeby ogarnac sytuacje.
[quote name='LadyS'][URL]https://www.facebook.com/events/428516337191345/?ref=notif¬if_t=plan_user_joined[/URL]
Link jest też w pierwszym poście.[/QUOTE]
Ok. to rozesle wieczorem.
[quote name='ocelot']Toffik jest u jamora czy u Wiosny?[/QUOTE]
Tego to ja nie wiem. Wiem, ze jakis czas temu pisala do mnie Asik, ze sytuacja jest trudna i cze coraz trudniej jest Jej Toffika utrzymac.:(:(
[quote name='agnieszkal2']Jeżeli chcecie lepiej poznać Ksenię i obejrzeć duuuuużo zdjęć, to zapraszam tutaj:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-p%C3%B3%C5%BAno%21-Tania-zostaje-u-Agnieszki-%21%21%21/page79"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-późno!-Tania-zostaje-u-Agnieszki-!!!/page79[/URL]
I specjalnie dla Was:
[IMG]http://images48.fotosik.pl/370/0019a5cb6d416db9med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images44.fotosik.pl/370/d14e6d9f369e58ae.jpg[/IMG]
[IMG]http://images44.fotosik.pl/370/2d047b6afb208ee4med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Czy to jest Ksenia??