[quote name='mc_mother']Jula już w nowym domu, ale mamy nowe podopieczne... dlatego zapraszamy wszystkich na bazarek, który powstał m.in. z darów przekazanych przez Gosiapk dla Juli, które zostały z poprzedniego bazarku:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232343-Różnorodne-książki-i-filmy-dokumentalne-do-26-09-na-podhalany!?p=19677767#post19677767[/URL][/QUOTE]
A ja sie tak do Juli przyzwyczailam, ze mam ja dalej w banerku ........nie mowiac o Heniu........