Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='ostatniaszansa']No przeciez kilka postow wyzej jest fotka usmiechnietego Sledzia na kanapie, nie??? ;) /Agnieszka[/QUOTE] No tak, ale Jas nie doczytal ;);) Ach jak sie ciesze, bo mnie to gnebilo, ze wrocil do schroniska, ale teraz cud miod ultra maryna :):)
  2. [quote name='ostatniaszansa']Sledzik wyjechal z nowym domkiem na wakacje do Toskanii, jak wroci to bedzie komplet zdjec z wypoczynku i informacje :) /Agnieszka[/QUOTE] O jej to ja jestem do tylu i to kompletnie........myslalam, ze Sledz nadal w schronisku???
  3. Ale ja sie absolutnie nie przejelam. Tylko chcialam wyjasnic, ze mnie zadania dopadly ;)
  4. Chodzi mi o sytuacje finansowa. Wplacialam wczoraj pare groszy za zalegly bazarek.
  5. [quote name='schronisko.bydgoszcz'][B]Szarotka[/B], super dziękujemy![/QUOTE] Tym razem nie mnie tylko Mcmother bo byla szybsza :):)
  6. Podrzucam watek.:):)
  7. O jej ale marmolada ...........
  8. Bylam 3 i pol miesiaca w Krakowie i mialam duzo zadan. A po powrocie dochodzilam do siebie.
  9. Dosia tak juz dlugo siedzi w dt ..........
  10. [quote name='schronisko.bydgoszcz']W bydgoskim schronisku znajduje się obecnie Dogsa, która niestety już przebywa u nas po raz 2! Jeżeli chcielibyście pomóc nam w szukaniu DT/DS będziemy wdzięczni za okazaną pomoc :) A teraz w skrócie o dziewczynie: numer ewidencyjny: [B]6079/12[/B] numer obroży: 049 Dogsa to duża, kremowa, 3-letnia suczka w typie owczarka podhalańskiego . W schronisku przebywa po raz drugi, za pierwszym razem została adoptowana jednak była chora (właściciele doskonale wiedzieli o chorobie), niedawno właściciele stwierdzili że nie mają już funduszy na leczenie i oddali psiaka do schroniska. Dogsa jest już zdrowa. Dogsa jest typem łagodnego olbrzyma, tuli się i łasi do wszystkich. Nie lubi zbytnio zabiegów pielęgnacyjnych (czesania/mycie)- jest podczas nich nie cierpliwa. Suczka może mieszkać z innym psem. Jest zaszczepiona i czeka na sterylizacje. Pytając w schronisku o Dogse należy podać jej numer ewidencyjny: patrz wyżej. Link do wątku na forum schroniska: [URL]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/dogsa,2590.html[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/img8115gz.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8041/img8115gz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/img8072v.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3664/img8072v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/img8116x.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6976/img8116x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/pagexxe.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8590/pagexxe.jpg[/IMG][/URL] Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] / 505 560 473[/QUOTE] Postaram sie jej zalozyc watek na forum podhalana.
  11. O jak ja dawno nie bylam u Brinki ...........
  12. U Kseni dalej chyba nie za bardzo ??
  13. Asiu i co z Toffikiem ???????????????sorry, ze Ci nie moglam ostatnio nic pomoc, przyslij nr. konta to cos wplace.
  14. [quote name='sylwija']mam nadzieję, że u Groma cały czas wszystko w porządku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230409-BRUTUS-potrzebuje-pieni%C4%99dzy-na-kastracje-szczepienia-leki-i-karm%C4%99-oraz-szuka-DS%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230409-BRUTUS-potrzebuje-pieniędzy-na-kastracje-szczepienia-leki-i-karmę-oraz-szuka-DS!!![/URL] - też młodziutki, w typie ONka lękliwy, może i jemu się uda pomóc..[/QUOTE] No wlasnie ???
  15. [quote name='martik b']Ciocie od podhalanów pomocy! Mila mix goldena-podhalana wyciągnięta ze schroniska z guzami na listwie mlecznej poszukuje pilnie dt/ds i pomocy finansowej :-( [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2802/20541414186230261957996.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5461/dsc0073os.jpg[/IMG] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230369-Mila-cudny-mix-goldena-podhalana-z-guzami-na-listwie-b%C5%82aga-o-dt-oraz-pomoc-finansow%C4%85"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...finansową[/URL]![/QUOTE] Juz ma watek na podhalanach.
  16. Wow jak dobrze :):) gratulacje :):)
  17. Dawno u Henia nie bylam bo dochodze do siebie po pobycie w Polsce.
×
×
  • Create New...