Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Bardzo sie ciesze ze szczescia Muminka :):) hurrrrrrrrrrrra :):)
  2. Ja jeszcze wisze za jeden bazarek Kseni, ale mysle, ze ten drugi bazarek co nie wiem gdzie jest ;), ale znajde, to bede wplacac do Moni, to chcialabym wplacic naraz, zeby nie zuzywac moich kodow bankowych niepotrzebnie.
  3. Przyszlam zajrzec do Kseni :):)
  4. Pozdrowienia dla Brinki:):)
  5. [quote name='natalia.aleksandrov']Czekamy na transport... :([/QUOTE] O jej .........
  6. Mam nadzieje, ze sie cos da zalatwic.
  7. A nikt nie jezdzie w tamta strone ??
  8. Mam nadzieje, ze wygenerujemy pieniadze dla Kseni i znajdziemy jej dom staly. Rowniez bylam na watkach psow u Funi i rozmawialam z Nia pare razy telefonicznie. Tego typu hotel to nie jest hotelem zajmujacym sie trudnymi psami. Funia i tak robi co moze, zeby ogarnac sytuacje.
  9. [quote name='LadyS'][URL]https://www.facebook.com/events/428516337191345/?ref=notif&notif_t=plan_user_joined[/URL] Link jest też w pierwszym poście.[/QUOTE] Ok. to rozesle wieczorem.
  10. Czy Ksenia ma wydarzenia na f.b. ????
  11. To samo robila Elinka ze swoimi tymczasami :):)
  12. [quote name='ocelot']Toffik jest u jamora czy u Wiosny?[/QUOTE] Tego to ja nie wiem. Wiem, ze jakis czas temu pisala do mnie Asik, ze sytuacja jest trudna i cze coraz trudniej jest Jej Toffika utrzymac.:(:(
  13. A co tam z Dosia ???
  14. Chyba Ksenia faktycznie potrzebuje pomocy !!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='agnieszkal2']Jeżeli chcecie lepiej poznać Ksenię i obejrzeć duuuuużo zdjęć, to zapraszam tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-p%C3%B3%C5%BAno%21-Tania-zostaje-u-Agnieszki-%21%21%21/page79"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-późno!-Tania-zostaje-u-Agnieszki-!!!/page79[/URL] I specjalnie dla Was: [IMG]http://images48.fotosik.pl/370/0019a5cb6d416db9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/370/d14e6d9f369e58ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/370/2d047b6afb208ee4med.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy to jest Ksenia??
×
×
  • Create New...