Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Pinia do gory :) :)
  2. Ja dorzuce cos w styczniu.
  3. Podrzuce Owczarki.
  4. I co tam u Dosi slychac ???
  5. Ja dopiero moge cos w styczniu, bo mi sie skonczyly pieniadze na polskim koncie ....
  6. To zyczymy Jej tego z okazji Swiat :):)
  7. Ale to jest platne dt ??
  8. Moje pieski i kotki tylko na domowym jedzeniu :):)
  9. A co wogole sie dzieje ??
  10. Mysle, ze funia i Handzia wiedza najlepiej. Poza tym mam odczucia, ze jest dobrze :):)
  11. Ja mam rodzine z 3 miesiecznym dzieckiem i psem na stanie...
  12. [quote name='MaDi']Mam sprawdzony dom dla młodego/młodej suni podhalana, warunek musi akceptować najróżniejsze zwierzęta i dzieci. Jeśli pojawi się taki zwierzak w potrzebie proszę o kontakt na PW.[/QUOTE] Moze ktos z forum tu wejdzie, bo ja narazie mam malo czasu.
  13. Moze go ktos bil lub cos podobnego.
  14. Ja moge dopiero cos wplacic w styczniu.
  15. Hm beda mieli ladne zapachy ;)
  16. To teraz chlopakom bedzie cieplo ?? Widac, ze maja duzo drzewa na rozgrzewke ;)
  17. Nie wiem jak u Was, ale u nas spadl pierwszy snieg ..., a moj kot i tak wybral sie na przechadzke...
  18. O super:multi::multi:to zrobcie zdjecia i wymyziajcie psiaki, i pozdrowcie p. Beate :):)
  19. [quote name='Kamila Proc']walka z Szamanem to nic dobrego[/QUOTE] No tak, bo kazdy Szaman ma specjalne moce ;)
  20. [quote name='handzia']To raczej nie ode mnie :) Ja robiłam szaliki w zimie, ale rękawiczek nie ;)[/QUOTE] Hm to teraz juz sama nie wiem ;) [quote name='Ingrid44']Nie bede owijac w bawelne ale ucieszyla mnie wiadomosc ze Tesciowa sie zwinela na pol roku :) :) :) Napewno P. Beata tez sie cieszy :)[/QUOTE] Tez sie ciesze, ze p. Beata odetchnie i moze sie sytuacja permanentnie poprawi dla p. Beaty.., a jak dla p. Beaty to i dla pieskow :):):multi::multi::loveu::loveu: Ja stale mysle, zeby Henia odwiedzic, moze pani Beata to czyta i sie zgodzi ;)
  21. A co psy maja w budzie ?? slome czy jakis materac ??
  22. To Pinia wazy o 10 kg mniej od Mayi.
×
×
  • Create New...