[quote name='handzia']To raczej nie ode mnie :) Ja robiłam szaliki w zimie, ale rękawiczek nie ;)[/QUOTE]
Hm to teraz juz sama nie wiem ;)
[quote name='Ingrid44']Nie bede owijac w bawelne ale ucieszyla mnie wiadomosc ze Tesciowa sie zwinela na pol roku :) :) :)
Napewno P. Beata tez sie cieszy :)[/QUOTE]
Tez sie ciesze, ze p. Beata odetchnie i moze sie sytuacja permanentnie poprawi dla p. Beaty.., a jak dla p. Beaty to i dla pieskow :):):multi::multi::loveu::loveu:
Ja stale mysle, zeby Henia odwiedzic, moze pani Beata to czyta i sie zgodzi ;)