Hm pracujac jako tzw. interenetowy marketer ( nie wiem czy sie to tak mowi), to wiem, ze trzeba miec dobrze napisane ogloszenie, takie, zeby poruszyc ludzkie emocje, bo wiadomo, ze psow jest na peczki ....
No, ale narazie nie mam przychapienia, bo stale sie cos dzieje, a do tego trzeba sie skupic. :)