-
Posts
29118 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by obraczus87
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
[quote name='agaga21']to już bliżej niż dalej ;) na dobrą sprawę w każdej chwili już możesz rodzić :)[/QUOTE] Tylko brzuch mi się jeszcze nie opuścił... a opuszcza się zawsze??:) pytam, bo nie wiem :) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
obraczus87 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Zaczęłam 38tc.... jest juz mi bardzoo ciężko z tym brzuchem... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Aki, dziękuję za wieści :) Miałam dzisiaj dzwonić do p.Ani, ale mam znowu problem z telefonem. Może jak nim rzucę o ścianę, to zacznie ze mna łaskawie współpracować? :cool3: Trzymam kciuki za Brutka :) Chłopak ostatnio dużo przeżył, te częste zmiany miejsca.... ale mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko coraz lepiej :) -
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
obraczus87 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
CUDOWNE wieści :) -
trzymam kciuki za niunię....
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
obraczus87 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Cudne psiaki :) Ależ Rico wyrósł :) podobny do mamusi :) To jeszcze został Atos :) Ewcia, a tak zapytam z innej beczki - jak sie czuje K?? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Brutus już w swoim nowym domu :) właśnie dzwoniła pani Ania, która wiozła Brutka. Podróż minęła bardzo dobrze. DS rozliczył się z p.Anią za paliwo :) za co dziękuję. Brutku wszystkiego dobrego :) prosze trzymajcie jeszcze kciuki. Te pierwsze dni będą bardzo ważne. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']mam nadzieję, że będą jakie wiadomości, fotki z domku?[/QUOTE] Wiadomości będą na pewno, natomiast nie wiem czy Panie mają aparat (więc o fotkach się nie wypowiadam) :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']bardzo mocno :)oby to było TO :)[/QUOTE] Innej opcji nie ma. To MUSI być najlepszy dom pod słońcem :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
obraczus87 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści. Wszystkiego dobrego Bertuś w nowym domku :) :loveu: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jestem po rozmowie z Pania Ania (opiekunką Brutka). Dzięki Jej uprzejmości Brutus już w sobotę rano wyruszy do Pani Ani (DS). Tak więc trzymamy kciuki :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jutro będę dzwoniła do opiekunki Brutka i ustalimy kwestie transportu - Maciek jeszcze raz dziękuję za pomoc. :) Jesli chodzi o książeczkę zdrowia, to niestety p.Gosia milczy.. a ja nie mam już siły ani ochoty kontaktować się z nią. Ds wie, że książeczki nie ma... niestety Brutus będzie musiał być zaszczepiony p.wściekliźnie po raz kolejny. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Jest osoba, która mogłaby zawieźć Brutusa:) Jeszcze nie na 100%, ale bardzo prawdopodobne. Dostanę odpowiedź wieczorem lub jutro.[/QUOTE] Maćku bardzo Ci dziękuję za pomoc :loveu: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']Jestem zwolennikiem jak nowi właściciele sami jadą po psiaka.[/QUOTE] Ja też, ale Pani wytłumaczyła, iż ich samochód nie nadaje się do takich podróży (stare auto, pogoda). Ponadto Pani nie czuje sie na siłach jeździć w taką pogodę. I ja to rozumiem. Podczas odwiedzin Pań u Brutusa zostałam poinformowana o tym, że jeśli pogoda się popsuje, będzie potrzebna pomoc. I sie na to zgodziłam. Jestem po rozmowie z p.Anną. [B]Szukamy transportu na trasie Lipka Wielka-Poznań. [/B] Maćku czy istnieje możliwość odrobaczenia Brutka?? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zadzwonie do Pani Anny, aby dogadać szczegóły. Trzeba się zastanowić jak pomóc Paniom w kwestii transportu. Prosze o pomoc w tej kwestii. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Aki za poświęcenie swojego czasu i wykonanie wizyty :loveu: DZIĘKUJĘ! Nie dzwoniłam do Pani Anny. Dopiero wróciłam od kolejnego lekarza... niestety czuje się coraz gorzej, maluch pcha się na świat a jeszcze powinien posiedzieć w brzuchu 1,5tyg. Jutro postaram się zadzwonić i napisać więcej. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
obraczus87 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak ta łapa to nie objaw stresu... Gosia, Wy to się macie z tym Fredem :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
obraczus87 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Piękny :loveu::loveu::loveu: