Jump to content
Dogomania

amacariel

Members
  • Posts

    2754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amacariel

  1. mogłabym poprosic o linka :oops:
  2. a jest bez neta :( mam nadzieje, ze wkrótce się odezwie:oops:
  3. Diana została poddana zabiegowi sterylizacji, którego koszta w całosci pokryła skarbonka spanielowa w oparciu o dochody bazarkowe. Koszt sterylizacji i opieki medycznej około zabiegowej -250 zł Asiu potwierdź jeszcze proszę tak jak prosiłam w wątku skarbonki dotarcie srodków z bazarku w odpowiednich tematach tj II i III bazarku. :Rose:
  4. mnie tez :loveu: ale wzgledny praktyczne jednak wygrywaja ;)) nie wiem czy sie chwaliłam, ze mamy chipa? :cool3:
  5. uwaga uwaga, przed Panstwem przedwiosenny zaroślak ;)) aktaulnie - walczymy z tonami kłaka, robimy co możemy :loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img33/6449/dsc09236j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/6043/dsc09241t.jpg[/IMG]
  6. ozorkowski pies gonczy swoją drogą ale Elvis na głowie powala.. :P a jak doczytałam o kicie na ogonku :-o :loveu: Oj ciocia, w dobie internetu to nawet szkolenie praktycznie nie będzie Ci potrzebne!! : ) parę fotek na ekran, zakasać rękawy tylko trzeba i samo pójdzie, nikt nie mówił, że będzie łatwo :cool3: Ale fakt, szkoda, ze to taki kawał drogi, bo chętnie z tą małą spanielkową kreaturką wybrałabym się na spacer (i małe skubanko : )) Ciekawa jestem jaki ma włos po maszynce :)
  7. witam i tutaj!! :) co jak co, ale stylizacji spanielowych fryzurek musicie się jeszcze nauczyc :mad: :cool3:
  8. Dzis dostałam informację o takim ogłoszeniu: [URL]http://limanowa.in/ogloszenia/zwierzaki;cocker-spaniel,58505.html[/URL] to moja najbliższa okolica, napisałam do własciciela czy zgodzi sie wydac psa do adopcji. Nie mam jeszcze odpowiedzi ale szukam juz chociaz DT, trzeciego samca na głowie miec nie mogę...
  9. oj tam oj tam, Asiu! :D Hugoś bardzo nie lubi się z moim drugim, tzn. groomerskim "Ja" i ucieka gdzie pieprz rośnie.. :P (swoja droga musze zainwestować w wysięgnik bo już mam dość tego użerania się z nim) Spełniam za to moje wizje artystyczne na Guciu :cool3:
  10. Czy jest do adopcji moze jakis szczeniak/młody psiak? ma być słodki i kudłaty, typ yorka, pekinczyka, shih tzu, westa Jest osoba zainteresowana z Nowego Sącza
  11. Asiu to moze czas ogłaszać Bubę? :) skoro wiadomo juz ze koty nie są problemem, moze warto nie fundować mu bolesnego rozstania po dłuuuugim pobycie w hoteliku i jak najszybciej znaleźć opiekuna? moze kupimy ze skarbonki pakiet ogłoszen na jakims bazarku? dziewczyny biorą za to pare groszy a skorzystają dwie strony
  12. cicia1977 odezwała sie i mam wpłate :)
  13. [quote name='Justyna7'] Chce bardzo pomóc choć w niewielkim stopniu innym, potrzebującym psiakom. Chodzi mi o pomoc finansową, powiedzcie mi tylko jak mogę to zrobić?[/QUOTE] wspomagając bazarki spanielkowe, np tu:[B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCu-torebki-do-7-04-do-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL] [/B]
  14. Figa, otóż to. Nie oszukujmy się reklama jest główną dźwignią handlu i tego nie zmienimy. Wiele osób zaznacza w swoich podpisach/w profilu ze nie przyjmuje zaproszen i wtedy mamy jasną i klarowną sytuację.. Droga mailowa - wybralabym raczej watek z nikami osób, które zgadzaja sie na reklamy bazarków. Kwestie z dogo wolę miec tutaj niz na mailu gdzie giną w natloku prywatnej korespondencji.
  15. Zaglądam do Rollo. Cudny psiak.. Może jakiś miłośnik rasy mogłby pomóc?
  16. Czy jest ktos chętny na adrenalinę (ampułkoskrzykawka?) mogłabym oddać jedną sztukę 1ml (jeden zastrzyk to 0,3ml)
  17. Bazarek dla spanielka Buby: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL]
  18. witam serdecznie, Buba ma już bazarek. ZAPRASZAM !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL]
  19. Potrzebuję kontaktu z [B]cicia1977[B]. [/B][/B] Już ponad tydzień czekam na wpłatę i jakikolwiek kontakt w związku z bazarkiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241236-ROZLICZAMY!!!-kup-teraz-dla-spanieli-!!!-22-03-21-00[/URL] Nie logowała się już 10dni na dogo i nie wiem czy powinnam przekazać fanty na następną edycję, czy może wciąż jest zainteresowana, tylko z różnych powodów nie może się skontaktować :(
  20. :( niestety błąd ludzki i nieszczęśliwy wypadek doprowadziły do śmierci słodkiej, radosnej Wery. Nie cieszyła się długo szczęśliwym życiem... osoby głębiej zainteresowane odsyłam do wątku na FB, ponieważ nie jestem tu od ferowania wyroków, a jedynie przekazania informacji.. [URL]http://www.facebook.com/events/451203681619759/[/URL] Biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem, psinko... [*]
×
×
  • Create New...