-
Posts
2754 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by amacariel
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
amacariel replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
podesle ;) nuż się uda... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
amacariel replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mogłabym poprosic o linka :oops: -
Spanielek Buba szuka domku, w którym nie będzie zostawał sam.
amacariel replied to Asia & Ginger's topic in Już w nowym domu
a jest bez neta :( mam nadzieje, ze wkrótce się odezwie:oops: -
Diana została poddana zabiegowi sterylizacji, którego koszta w całosci pokryła skarbonka spanielowa w oparciu o dochody bazarkowe. Koszt sterylizacji i opieki medycznej około zabiegowej -250 zł Asiu potwierdź jeszcze proszę tak jak prosiłam w wątku skarbonki dotarcie srodków z bazarku w odpowiednich tematach tj II i III bazarku. :Rose:
- 62 replies
-
- cocker
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
amacariel replied to Nano's topic in Już w nowym domu
mnie tez :loveu: ale wzgledny praktyczne jednak wygrywaja ;)) nie wiem czy sie chwaliłam, ze mamy chipa? :cool3: -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
amacariel replied to Nano's topic in Już w nowym domu
uwaga uwaga, przed Panstwem przedwiosenny zaroślak ;)) aktaulnie - walczymy z tonami kłaka, robimy co możemy :loveu: [IMG]http://imageshack.us/a/img33/6449/dsc09236j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/6043/dsc09241t.jpg[/IMG] -
ozorkowski pies gonczy swoją drogą ale Elvis na głowie powala.. :P a jak doczytałam o kicie na ogonku :-o :loveu: Oj ciocia, w dobie internetu to nawet szkolenie praktycznie nie będzie Ci potrzebne!! : ) parę fotek na ekran, zakasać rękawy tylko trzeba i samo pójdzie, nikt nie mówił, że będzie łatwo :cool3: Ale fakt, szkoda, ze to taki kawał drogi, bo chętnie z tą małą spanielkową kreaturką wybrałabym się na spacer (i małe skubanko : )) Ciekawa jestem jaki ma włos po maszynce :)
-
witam i tutaj!! :) co jak co, ale stylizacji spanielowych fryzurek musicie się jeszcze nauczyc :mad: :cool3:
-
Dzis dostałam informację o takim ogłoszeniu: [URL]http://limanowa.in/ogloszenia/zwierzaki;cocker-spaniel,58505.html[/URL] to moja najbliższa okolica, napisałam do własciciela czy zgodzi sie wydac psa do adopcji. Nie mam jeszcze odpowiedzi ale szukam juz chociaz DT, trzeciego samca na głowie miec nie mogę...
-
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
amacariel replied to Nano's topic in Już w nowym domu
oj tam oj tam, Asiu! :D Hugoś bardzo nie lubi się z moim drugim, tzn. groomerskim "Ja" i ucieka gdzie pieprz rośnie.. :P (swoja droga musze zainwestować w wysięgnik bo już mam dość tego użerania się z nim) Spełniam za to moje wizje artystyczne na Guciu :cool3: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
amacariel replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy jest do adopcji moze jakis szczeniak/młody psiak? ma być słodki i kudłaty, typ yorka, pekinczyka, shih tzu, westa Jest osoba zainteresowana z Nowego Sącza -
hop Dragonku!
-
Jestem i tu :)
-
Spanielek Buba szuka domku, w którym nie będzie zostawał sam.
amacariel replied to Asia & Ginger's topic in Już w nowym domu
Asiu to moze czas ogłaszać Bubę? :) skoro wiadomo juz ze koty nie są problemem, moze warto nie fundować mu bolesnego rozstania po dłuuuugim pobycie w hoteliku i jak najszybciej znaleźć opiekuna? moze kupimy ze skarbonki pakiet ogłoszen na jakims bazarku? dziewczyny biorą za to pare groszy a skorzystają dwie strony -
Spanielek Buba szuka domku, w którym nie będzie zostawał sam.
amacariel replied to Asia & Ginger's topic in Już w nowym domu
Asiu co u Buby? -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
amacariel replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
cicia1977 odezwała sie i mam wpłate :) -
[quote name='Justyna7'] Chce bardzo pomóc choć w niewielkim stopniu innym, potrzebującym psiakom. Chodzi mi o pomoc finansową, powiedzcie mi tylko jak mogę to zrobić?[/QUOTE] wspomagając bazarki spanielkowe, np tu:[B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-ksi%C4%85%C5%BCki-bi%C5%BCu-torebki-do-7-04-do-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL] [/B]
-
Figa, otóż to. Nie oszukujmy się reklama jest główną dźwignią handlu i tego nie zmienimy. Wiele osób zaznacza w swoich podpisach/w profilu ze nie przyjmuje zaproszen i wtedy mamy jasną i klarowną sytuację.. Droga mailowa - wybralabym raczej watek z nikami osób, które zgadzaja sie na reklamy bazarków. Kwestie z dogo wolę miec tutaj niz na mailu gdzie giną w natloku prywatnej korespondencji.
-
Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)
amacariel replied to Ewelinaaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Rollo. Cudny psiak.. Może jakiś miłośnik rasy mogłby pomóc? -
Czy jest ktos chętny na adrenalinę (ampułkoskrzykawka?) mogłabym oddać jedną sztukę 1ml (jeden zastrzyk to 0,3ml)
-
Bazarek dla spanielka Buby: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL]
-
Spanielek Buba szuka domku, w którym nie będzie zostawał sam.
amacariel replied to Asia & Ginger's topic in Już w nowym domu
witam serdecznie, Buba ma już bazarek. ZAPRASZAM !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241619-IV-SPANIELOWY-APARAT-wazony-porcelana-książki-biżu-torebki-do-7-04-do-21[/URL] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
amacariel replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Potrzebuję kontaktu z [B]cicia1977[B]. [/B][/B] Już ponad tydzień czekam na wpłatę i jakikolwiek kontakt w związku z bazarkiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241236-ROZLICZAMY!!!-kup-teraz-dla-spanieli-!!!-22-03-21-00[/URL] Nie logowała się już 10dni na dogo i nie wiem czy powinnam przekazać fanty na następną edycję, czy może wciąż jest zainteresowana, tylko z różnych powodów nie może się skontaktować :( -
:( niestety błąd ludzki i nieszczęśliwy wypadek doprowadziły do śmierci słodkiej, radosnej Wery. Nie cieszyła się długo szczęśliwym życiem... osoby głębiej zainteresowane odsyłam do wątku na FB, ponieważ nie jestem tu od ferowania wyroków, a jedynie przekazania informacji.. [URL]http://www.facebook.com/events/451203681619759/[/URL] Biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem, psinko... [*]
- 62 replies
-
- cocker
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with: