Jump to content
Dogomania

amacariel

Members
  • Posts

    2754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amacariel

  1. jovana, byłabym wdzięczna. Mam aktualnie dwa psy na stanie, na trzeciego najzwyczajniej brak czasu i akceptacji ze strony domowników (bo miejsce by się znalazło..), dlatego nie moze trafić do mnie :(
  2. Niedobrze... :( Jak mam ogłaszać psa i szukać mu domu skoro nic o nim niewiadomo : ( Mogłabym go "zrobić", bo wygląda strasznie z tymi filcami... Do NT jak na złość aktualnie mi zupełnie nie po drodze, nie mam nawet na chwilę obecną czym tam dojechać, więc musiałabym się kogoś prosić.. Na jazdę w ciemno więc sobie pozwolic nie mogę :(
  3. Znam ten rejon... Jak własną kieszen, niestety.
  4. Melduje się z wątku adopcyjnego spanieli. Mogę prosic o głębsze informacje na temat psa? Charakter, problemy ? EDIT Czy w tym wątku udziela się ktoś mający bezpośredni kontakt ze schroniskiem? Moja znajoma, która bywała tam swego czasu, już w NT nie mieszka.. :( Chciałabym wiedziec więcej o psiaku, najlepiej z pierwszej ręki, tj z bezposredniego kontaktu z psem... Bo pracownikom juz nie wierzę..
  5. elaja - cos wiecej o tym psiaku?
  6. Dobry wieczór, Asiu :D w poniedziałek egzamin, dlaczego więc nie posiedziec dłuzej na dogo zamiast w notatkach? :D
  7. SKARBONKA rozliczenie na dzien 26.05 WYDATKI na DIANE i WERE -175 zł na sterylizację Wery (5 II 2013) -180 zł za transport Diany do Bydgoszczy -130 zł za transport Diany z Bydgoszczy do hoteliku -300 zł za miesięczny pobyt w hoteliku (od 14 lutego do 13 marca 2013) -55 zł odrobaczanie, odpchlanie i ogólne badanie Dianki - 300 zł hotelik za kolejny miesiąc (14 marca - 13 kwietnia 2013) - 250 zł sterylizacja Diany (15 IV 2013 - PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek.wet. Anna Józef Spieszny) - 30 zł za szczepienie p. wściekliźnie - 243,80 zł hotel 14 kwietnia - 15 maja Razem: 1663,8 zł dochód na diane i were: + 240 zł z zbiórki do skarbonki spanielowej [do 6.02.2013] + 84 zł dochodu z bazarku kosmetycznego + 529,05 zł dochodu z bazarku dla dziewczynek + 200 zł datku bezpośrednio na hotelik + 345,75 zł dochodu z II i III bazarku spanielowego + 100zł od pierwszego domu tymczasowego + 20 bietta + 20 beata l + 95 zł sesja z V. bazarku Razem: 1633,80
  8. Wszystkie przytoczone przez Ciebie sytuacje a także Twoja reakcja na rady dziewczyn są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Posiadam dwa samce spaniela, starszego i młodszego. Jeden z nich, ten bez rodowodu, od razu został wykastrowany bez słowa dyskusji. Po co prowokować sytuacje stresowe - dwa [I]dominujące[/I] samce na jednym terytorium? Poza tym kwestia bolącej łapki - przecież ten pies juz dawno powinien być zbadany przez kompetentnego weterynarza. Nie masz pojęcia co się z nią dzieje, wszystko opierasz na "chyba" i "może".Tekst o tym że weterynarz przesądza sprawy behawioralne jest równie dobry, jak słowa mojej już byłej wetki o koniecznosci posiadania szczeniat dla zdrowia suki. Pamiętaj ze wyprowadzka siostry nic nie zmieni. Utrwalacie w tej chwili negatywne zachowania u psów i ich stosunek do Was. i to już w nich pozostanie!
  9. [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/180527_153004761421967_8266426_n.jpg[/IMG] 6.01.2013 ZAGINĘŁA SUKA COCKER SPANIEL ANGIELSKI / maść: biało-złota [U][B]NA CZERWONCE PARCEL KOŁO SOCHACZEWA[/B][/U] BŁAGAM O POMOC !!! [B][U] tatuaż w pachwinie A436[/U][/B] [B][SIZE=4]DLA ZNALAZCY CZEKA WYSOKA NAGRODA !!!! [/SIZE] telefon do wlaściciela: 509 103 018[/B] [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/media/set/?set=a.102352603153850.3924.100001373310663&type=1[/URL]
  10. hah zapraszamy serdecznie, domek ciasny, ale własny, pomieścimy się :P Tylko spakuj ciepłe skarpety! bo u nas temperatura w dzień nie podnosi się wyzej niż do -9 :D Chłopakom wydaje się to nie przeszkadzać, ja w każdym bądź razie już marzę o wiośnie! Podobnie zresztą jak nasza kotka, która solidaryzuje się ze mną i w ramach strajku przesypia całe dnie na kanapie, na zewnątrz wychodzi dosłownie na minutę, za potrzebą :P oj wyrobił się ; ) mój przystojniak... <3 Reszta stada :) [IMG]http://imageshack.us/a/img829/4853/dsc07429pl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img201/6595/dsc07430a.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/7797/dsc07457u.jpg[/IMG] Nie, to nie jest moja córka :P
  11. [IMG]http://imageshack.us/a/img51/6119/dsc07412h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img89/565/dsc07404y.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/1327/dsc07332e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img100/4820/dsc07352sc.jpg[/IMG]
  12. pare postów wyżej wstawiałam ;) ale obiecuje jeszcze dzis dodać zimowe zdjęcia. aj promis ;)
  13. Oj zebyś wiedziała Asiu, że inteligentna! A przede wszystkim CWANA!! Wyczaił metodę jak dobrać się do miski Gucia, gdy jedzą kolację czy sniadanie.. (do niedawna Guć jadł RC Hepatic, który na Hugosia był wręcz nieziemskim przysmakiem) Wybiegał z kuchni wprost pod drzwi lub okno tarasowe i przeraźliwie ujadał, jak zawsze, gdy ktoś do nas przyjeżdża. Zaaferowany Guć zostawiał jedzenie i biegł do Hugosia, który w tym czasie drugim przejściem wpadał do kuchni i wcinał Guciowego Royala... Co za pies... ;) <3 ostatnio ma manię na supełki = węzły do gryzienia i cały dom mam zasłany wyrwanymi i wymemlanymi nitkami. Jest cudnie! <3
  14. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5003/dsc07327t.jpg[/IMG] Pozdrawiamy :)
  15. ma niesamowicie dużo włosa, ale co jest fantastyczne - mimo kastracji włos w dalszym ciągu jest jedwabisty i podszerstek super wychodzi :) Na tych zdjęciach jest mega zarośnięty!! :))
  16. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1897/dsc04371g.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3857/dsc04341j.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2455/dsc04360li.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7006/dsc04359y.jpg[/IMG]
  17. Paulina, powiedziałabym że gorszy!!! :))
  18. ktos skasował posty moje i Asi sprzed świąt... [img]http://img341.imageshack.us/img341/8288/dsc03789g.jpg[/img] [img]http://img38.imageshack.us/img38/6198/dsc03762zp.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/1769/dsc03771b.jpg[/img]
  19. Ciesze się, że się Wam mój cudak podoba :D:loveu::loveu:
  20. U nas wszystko w porządku ;) Wariujemy, cieszymy się życiem i wkurzamy starszego brata Gucia naszym strasznym ADHD :eviltong::loveu: [img]http://img690.imageshack.us/img690/3907/dsc00086ss.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/7296/dsc00087ht.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/9830/dsc00142u.jpg[/img] [img]http://img825.imageshack.us/img825/7499/dsc00151wr.jpg[/img] [img]http://img52.imageshack.us/img52/4836/dsc00183knh.jpg[/img] [img]http://img685.imageshack.us/img685/8374/dsc00184i.jpg[/img] [img]http://img545.imageshack.us/img545/1690/dsc00185k.jpg[/img] [img]http://img40.imageshack.us/img40/2909/dsc00187ax.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/6351/dsc00189aa.jpg[/img]
  21. aaa u nas wszystko w porządku, rudy pilnie uczy się do sesji - zobaczcie same ;) [img]http://img864.imageshack.us/img864/1710/zdjcie1215.jpg[/img] [img]http://img36.imageshack.us/img36/4490/zdjcie1226.jpg[/img] [img]http://img812.imageshack.us/img812/1527/zdjcie1227.jpg[/img]
  22. [IMG]http://img6.iap.pl/s/207/204962/Edytor/Image/turystyka/tymbark1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.tymbark.ug.gov.pl/www/10galeria/galeria/panorama.jpg[/IMG] [URL]http://v4.cache8.c.bigcache.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/13702402.jpg?redirect_counter=2[/URL] - cała moja wioseczka w mega zbliżeniu ; ) kto znajdzie mój dom xD? tu mieszkamy ;)
  23. A u Nas wszystko dobrze ;) Nie wiem właściwie o czym opowiadać, bo nic ciekawego ostatnio się nie wydarzyło ;) Wreszcie zszedł śnieg i możemy wrócić do biegania, chłopaki to uwielbiają! Koniec śniegowych kul na firankach, wolność i swoboda! :D iii.... ten cudowny zapach zwierzyny w polu, cieplutki trop w lesie... Nic tylko spacerować, dziewczyny ;) Poza tym, moje pieski zrobiły się BARDZO intelektualne - musieliśmy zmienić zwyczaj trzymania gazet w gazetniku, bo wszystkie podczas naszej nieobecności w domu, były gruntownie czytane. Bez pominięcia nawet jednej strony ;p A pochłaniały wszystko, od programu telewizyjnego, dziennika po czasopisma popularno-naukowe... Więc w dyskusje z nimi nie ma się co wdawać! ;) zdjecia z 29 marca [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4968/zdjcie0683r.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1752/zdjcie0697g.jpg[/IMG] [img]http://img843.imageshack.us/img843/8638/zdjcie0699p.jpg[/img] [img]http://img821.imageshack.us/img821/2305/zdjcie0691h.jpg[/img]
  24. Asiu ani nie spowazniał ani nie zmężniał ;p to chyba kwestia zdjęcia i 13,5kg wagi ;p Oj kochana morda, nie ma co ukrywac ;) Kłótnie, bo to walki nigdy nie były, o lozko skonczyly sie kilka tyg po przybyciu Hugosia do nas ;)
×
×
  • Create New...