Jump to content
Dogomania

amacariel

Members
  • Posts

    2754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amacariel

  1. iwoniam jestem pełna podziwu dla Twojej pracy i zaangażowania. Poświęcasz całą dobę na ratowanie tych najbardziej potrzebujących. Podziwiam Cię i jednocześnie zastanawiam się, jak sobie dajesz z tym wszystkim radę.. Swoim poprzednim postem, gdy w odpowiedzi na post krakowianki o to czego potrzebujesz ile wynosi dług, odpisałaś ze potrzebujesz OGŁOSZEN... No rozczuliłam się i zupełnie padłam na kolana przez Twoją osobą.
  2. Odwiedzam Bubusia, ciągle o Tobie myślę !
  3. cancer43 dziękujemy!!!!!!!!!! już tam biegne
  4. Nowy bazarek spanielkowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243715-VIII-spanielkowy-KUP-TERAZ-za-5-10-15-i-20!-do-31-05-do-21-00[/url] zapraszam!
  5. Asiu, potwierdz proszę też tutaj odbiór przelewu za bazarki :Rose: Bardzo proszę :Rose:
  6. Na pewno! Niestety nie ma tu z nami w tej chwili Asi, a sama żadnych decyzji podejmowac nie bede
  7. jaki słodziak.. Szybko znajdzie domek, byle odpowiedzialny!
  8. matko, 300zl m-cznie za kojec. Biedactwo. :( Sama nie moge podejmowac zadnych decyzji, musi wszystko przeczytac i zapoznac sie z sytuacją Asia&Ginger, wtedy mozemy nawiązac kontakt z ewentualnym DT i go sprawdzić. Jak na razie ogłoszenia to podstawa, bo moze sie okazac ze Bonus za tydzien znajdzie domek! :)
  9. Jedna osoba deklarowała domek tymczasowy dla grzecznego spanielka, podpytamy.
  10. Też bardzo jestem z niego zadowolona! : ) Prosba o wsparcie dla spanielka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243662[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/146783-Melody_haczi"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/146783-Melody_haczi"][B]Melody_haczi[/B][/URL] oferowała domek tymczasowy dla bezproblemowego spanielka za zwrot kosztow utrzymania. Moze warto by podrzucic?
  11. juz ide na wątek :)
  12. a gdzie Bonus tak właściwie przebywa w tej chwili? Jaka jest diagnoza, dlaczego utyka?
  13. W dniu dzisiejszym przelałam na konto skarbonki 531,30 zł tytułem dochodu z V. VI. i VII. bazarku spanielkowego : )
  14. Poszło :))) Mam nadzieje, ze właściciel szybko sie znajdzie
  15. kiedy znaleziono psa? jakis kontakt mozna prosic? wstawie na sadecki portal
  16. mysle ze moglibysmy psiakowi zasponsorowac karme i weta :) Dziękujemy bardzo za propozycje! Asia na pewno sobie zapisze i jesli pojaw sie potrzeba, bedzie sie kontaktowac :Rose:
  17. formy "ze" i "we" to formy kolokwialne, które utarły się i weszły już do kanonu polszczyzny, co niekoniecznie wszystkim się podoba.:roll: W chwili obecnej wg norm poprawnościowych zarówno z jak i ze jest poprawne, a stosowanie w większości przypadków zależy od wyczucia piszącego/mówiącego. akurat na tym zdjęciu jest mój Hugo. Nie wszystkie psiaki adopcyjne maja ładne zdjecia nadajace sie do publikacji/obróbki :shake:
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242707"][IMG]http://imageshack.us/a/img339/3647/skarbonkakopia.jpg[/IMG][/URL] co wy na to?
  19. dochód z V., VI. i VII. bazarku spanielkowego wyniósł łącznie 531,30zł. Czekam na ostatnią wpłatę i przeleję na konto skarbonki :loveu:
  20. Jako mój niewielki wkład w skarbonkę Buba i Felka dostali po 30 ogłoszeń zakupionych na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Rozliczenie-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59[/url]. Ogłoszenia Buby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Rozliczenie-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59?p=20820761#post20820761[/url] Ogłoszenia Felki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Rozliczenie-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59?p=20833003#post20833003[/url]
  21. brawo! trzymam kciuki za nową rodzinkę, za Dragonka nie trzeba. To nie on nawalił ostatnim razem :(
  22. Skarbnikiem jest Asia&Ginger juz od dłuzszego czasu, bo skarbonka nie jest nową inicjatywą, dopiero teraz została przedstawiona na dogomania.pl Ja aktualnie mam urwanie głowy wiec na zadne decyzje nie mam czasu :shake:
  23. to chyba najgłupszy powód zwrócenia psa o jakim słyszałam..... :o :o :o :o
×
×
  • Create New...