-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
Miron - niedowład tylnych łapek - malutki kundelek
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zapisuję malucha -
no nie wierzę... szkoda straszna - przecież musi się przyzwyczaić. Tak po godzinie go oddali??? Żadnej szasny mu nie dali:-(
-
[quote name='Nutusia']O kurczaki, to ja zaciskam kciuki do białości! Miałam nie zaglądać do kompa przez weekend, ale nie wiem czy wytrzymam ;)[/QUOTE] miałaś nie zaglądać!!!!:mad: to najpierw wycieraj mi łzy po wątku Hopki:placz:, bo nadal ryczę (chociaż takie piękne historie to mogą być:loveu:)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ryczycie jeszcze, czy mogę pisać dalej?:eviltong: [/QUOTE] Ryczę:placz: i ryczę w pracy :placz:(ale moim koledzy i koleżanki tu już wiedzą, że nie należy się mną przejmować, bo ja czytam te wszystkie historie). Nutusia uduszę Cię kiedyś, jak Cię dorwę w tej Polsce albo nawet na odwiedzinach w luksemburgu u Hopeczki, za te łzawe historie. Jak Ty to robisz, że takie domki ci się pojawiają. To ja jeszcze tak przez łzy pokaże Ci wątek Cyganka - tu też ryczałam - może go znasz, ale szkoda mi tego psiaka na maksa. może coś zaradzisz jak jużHopeczkę wydasz w ten świat daleki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130415-Bo-wpadł-pod-samochód-bo-miał-noge-złamaną-własciciel-usiłował-zatłuc-psa-na-śmierć[/URL] -
[quote name='soboz4']z Żor, wczoraj zapłaciłam za wyróżnienie ogłoszeń na tablicy i gratce, Pani jest z Tablicy[/QUOTE] tak, tak wiem, bo napisała mi z tablicy właśnie. Super to czekamy na wieści z wizyty
-
[quote name='soboz4']mama umówiła się z nią na jutro, wszystko wydaje się fajne, tylko ma 3 letnie dziecko, jutro pojedziemy na wizytę[/QUOTE] super:multi: a skąd jest?
-
[quote name='soboz4']już rozmawiałam z mamą, gg mam wyłączone w pracy....[/QUOTE] a Pani jakaś konkretna się wydaje? Coś więcej wiadomo?
-
Bożenka ja do ciebie na gg sięrozpisałam, ale tu też napiszę. Pani już zdążyła zadzwonić do mamy. jest na jutro umówiona na telefon i wizytę u Hugo. TYlko trzeba wywiedzieć się skąd i jakie warunki, bo napisała, że już umówiona jest z mamą
-
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
feliksik replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Ola dobrze, że on ma od Ciebie wątek przynajmniej zrobiony na dogo. Inaczej byłby zapomniany -
Dostałam zapytanie o Hugo z mojej tablicy na żory. POprosiłam o kilka informacji, więc zaczekamy na odpowiedź i gdyby co Bożenka to do Ciebie skieruję tą osobę, chyba, że telefon w ogłoszeniu jest na mamę? Który podać?
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']FB Małej : [URL]https://www.facebook.com/events/116743805146981/[/URL][/QUOTE] udostępnione. Trzymaj się malutka -
Ami - bernenka światem zachwycona - już w nowym domku
feliksik replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
jak cudnie -
trzymaj się biedaczku
-
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
feliksik replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
no właśnie - szkoda Czarusia, on tam czeka tylko na co -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
feliksik replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
ale ślicziutki -
[quote name='BUDRYSEK']nie moge wkleic fotek...moge przeslac komus na @? przesyłaj na [email protected], ja wkleję
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
w ogóle lidzie są dziwni, to czemu ta osoba nie zwróciła uwagi temu komuś, żeby chociaż to może być czyjś pies, albo w ogóle spytać czy go nie znalazł, bo jest poszukiwany -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla Loki: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Loka,74922[/URL] cafe dla Mruczka: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mruczek,74923[/URL] czekam na dane do kontaktu i zdjęcia dla pudelka z Palucha, chyba że zostanie adoptowany:loveu: bo widzę zainteresowanie;) -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
dostałam wczoraj sms, że Dora była widziana z kimś na smyczy w okolicach policji. To by tłumaczyło jej nie pojawianie się już samotnie (bo telefony umilkły). Okleiłam tamte tereny, może, mam nadzieję, NOWY WŁAŚCICIEL zobaczy ogłoszenie. I może okaże siętym właśnie domkiem - bo tego bym sobie życzyła. Oby faktycznie to była ona i miała domek