Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. No niestety stało się, są powikłania, ale dziewczyny nie poddają się i walczą :)
  2. Tutaj[URL="http://www.dogomania.pl/threads/176835-Poszukiwany-duA-y-pies-struA-ujAE-cy-ZABRZE"] KLIK[/URL] szukają psiaka do stróżowania :) kogo od nas im polecić ?? :D
  3. Tak, ale pani Wiesia w schronie dała jej imię fabia :)
  4. Fabia to imię schroniskowe, a Benia z dogo, ale radzę używać już tylko Fabia bo się poplączemy :D
  5. [quote name='maja602']Nie to trzy różne.[/QUOTE] [B]NIE[/B], to dwie różne. Benia i Fabia to jedna psinka. Volta to inna suczka.
  6. Jakieś wieści ?? Cały czas trzymam mocno zaciśnięte kciuki :D
  7. Też mam taka nadzieję :) Czekamy na info :)
  8. Zobaczcie jakie mamy piękne banerki dla Aldusia: :D
  9. Biegnij w górę :) Szybko uciekaj do nowego domku :)
  10. Tak :) Szczęśliwy psiak :) Pięknie wygląda :) Mam nadzieję, że niedługo u Ciebie zagości i znajdzie swój wymarzony, kochający domek :)
  11. Alduśku kochany uciekaj od AlinyS do swojego domku :D
  12. Wszystkim to pewnie nie dasz rady, ale choć część :)
  13. [quote name='Danuta S.']Jak będzie trzeba jakieś pieniążki dla Karat to ja chętnie się dołożę :)[/QUOTE] Zapamiętam :)
  14. Och dziękuję bardzo :) Z tego co osobiście się pytałam to chyba tylko prywatnie do kogoś :( Jest jedna osoba która szkoli do policji, to może jakoś bym się do niej wkręciła w wakacje :) Ale to dopiero w wakacje, bo to osoba z innej miejscowości :(
  15. [quote name='Helga&Ares']Tak, jestem w kontakcie z Panią, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dom z ogrodem i sunia do towarzystwa[/QUOTE] To musi być to :D MUSI :) Wierzę w ciebie Hagi :D
  16. A no tak :) Nie doczytałam, że przelew miał być zrobiony dopiero wczoraj :) Myślałam że poszedł już wcześniej :)
  17. [quote name='Danuta S.']Jak mi się uda w ten weekend jechać do schroniska to mogę porobić trochę fotek w międzyczasie jak nie będzie co robić[/QUOTE] Świetnie!! Prosimy o jak najwięcej fot zwierzaków których nie ma jeszcze na stronie schronu :)
  18. Wiecie co ja bym z nią zrobiła? Dała jej ten środek zwiotczający, wykopała dół, włożyła ją do niego i zakopała :) O! taka jestem...
  19. [quote name='esperanza']Wydatki: sterylka 481,50zł (450zl+VAT) antybiotyk Augumentin i Trilac 55,35zł paliwo 04.02- przewiezienie do Komorowa- 44,17 paliwo 05.02- przewiezienie pod Pomiechówek- 66,32zł 10 dni pobytu w płatnym dt- 200zł razem:847,34zł wpłaty: ciencienia 20zł paoletta 50zł jaaga 20zł razem: 90zł[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) A wpłata ANETTTY nie dotarła??
×
×
  • Create New...