Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='Pinesk@']Ależ ten Karat piękny i dumny ! :) Niestety nie mam :([/QUOTE] Wielka, wielka szkoda :(
  2. Udanej zabawy życzę :D
  3. [quote name='Pinesk@']A ja w niedzielę na dniu otwartym naszego schroniska spotkałam rodzinkę zainteresowaną Karatem. Dzwonili ale dowiedzieli się, że jest duże zainteresowanie i że domek się kroi. Także obecnie szukają innego psiaka ze schroniska. Rodzinka z dwójką chłopaczków.[/QUOTE] Masz może jakiś kontakt do nich????????
  4. Popieram imię Karolcia :D Moja imienniczka będzie :D heh
  5. Wszystkie piękne.... Ech, ich coraz więcej :( Dobrze, że u mnie na razie żadnego nie ma ...
  6. [quote name='karolina_g_k']A kiedy mnie w koncu zabierzesz hę? ;) A te maluchy to jakie mniej wiecej? Bo chyba znów moge dt dawac :) Na razie wstepnie ma przyjechac do mnie szczenie znalezione w zalesiu (jak nie przyjedzie to trafi do schroniska). Ale to baardzo adopcyjne szczenie wiec myslę, że szybciutko pójdzie do nowego domu ;)[/QUOTE] To jak szczenie trafi do Ciebie i znajdzie dom to daj znać :) U nas zawsze pełno kandydatów do grzania tyłeczka w DT :D
  7. [quote name='esperanza'] [B]Jest też aż 14 szczeniaków![/B][/QUOTE] Przydałoby się je obfocić i opisać... Będzie ktoś niedługo jechał do schroniska??????
  8. Smutno... Nikt do ciebie kochana nie zagląda :(
  9. [quote name='Awit']Zupełnie inny pies, niż na 1szych zdjęciach:-)[/QUOTE] Ba! Kontakt z ludźmi i dobra opieka czynią cuda :D
  10. dziękujemy za zdjęcia Karacika :) Patrzcie jaki przystojniak z niego wyszedł :D [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi108/dae0c0bc00238fef4c21e091[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2684/643d63cc001e5dd24c21e0b8[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1453/517635eb000bf3594c21e0c7[/IMG]
  11. [quote name='esperanza']Witamy na wątku! :-) Dzwoniła dziś do mnie sympatyczna pani z Międzylesia. W domu jest dwójka dzieci w wieku 4-5 lat i 2 koty. Ma dzwonić za tydzień, gdy wróci z wyjazdu. Brzmi bardzo dobrze, więc w razie czego mamy alternatywę ;-)[/QUOTE] :D Nareszcie, nareszcie :) Coś zaczyna się dziać w sprawie Karacika :D On i Aldo to psy, których najbardziej mi było żal w schronie, tak przynajmniej jeden z nich będzie miał szczęśliwe życie :D Chcę wreszcie zmienić tytuł tego wątku i przenieść go do innego działu :D
  12. [quote name='Owieczka']A Jamajka ?[/QUOTE] Na stronie schronu jeszcze jest więc pewnie nie znalazła jeszcze DS :) Jadźka poszła do DS jakoś zaraz po Dniu Ziemi :D
  13. [B]Karaciku[/B] bierz się za naukę sikania na dworzu :) Trzymam kciuki za ciebie :)
  14. Powodzenia Sabusiu w nowym domku :D
  15. [quote name='Owieczka']Czy Jadzia to jest jeszcze w schronisku ? Bo jest dla niej szansa na DT :)[/QUOTE] Jadzia już dawno w DS
  16. Wysłałam już meila odnośnie tego, że mogłabym roznosić takie ulotki po Ostrołęce :) Odwiedziłabym zoologiki i wetów :D
  17. [B]DanutaS [/B]ma dla was niespodziankę :) Czekamy ... :D
  18. Parę pytań: 1. Suka bernardynopodobna już w DS, prawda?? 2. Co z Jagodą? Dostanie zastrzyk czy szansę ??
  19. [B][URL="http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl/jagoda-suka-typu-bull-szuka-domu,131765.html"]MOJA OSTROŁĘKA[/URL][/B]
  20. Tak sobie oglądam pierwszą stronę i patrzę, że ona końca nie ma :(
  21. Pomysł z akcją fajny, ale napiszcie proszę co zrobiliście przez te trzy miesiące od powstania tematu? Do ilu programów typu dzień dobry TVN napisaliście? Nie wystarczy pisać postów na forum, to nie wystarczy. Co do tej hodowli z miotami na boku: a ile stracicie pisząc ten list do ZK? Może jedynie trochę czasu... Nawet jeśli zamiotą to pod dywan, to będziecie wiedzieli, że próbowaliście. Narzekanie nic nie da :( Przykro mi... Niech ktoś kto dokładnie zna sprawę tej hodowli napisze list do ZK. Później można zająć się programami telewizyjnymi. Jeśli chodzi o spoty reklamowe to z tymi trochę trudniej, więc można to przesunąć, ale fajny pomysł :D
×
×
  • Create New...