Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. Odkopię wątek, ale mam pytanko. Czy pies po jednym z rodziców z KW, drugi z PKR jest wpisany do KW? I czy psiaki z KW mają jakieś ograniczenia w zdobywaniu osiągnięć, tytułów. Wiem, że jakieś tam są, ale czy ktoś wie dokładniej o co chodzi??
  2. Są adopcje, ale w schronisku jest około 400 psów i na miejsce adoptowanych przychodzą nowe. Nie jest łatwo znaleźć dom dla każdego psa :(
  3. A cóż to za cudo?? [url]http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/7486106870/[/url]
  4. Dziękujemy za te komplementy :p Woland faktycznie ma takiego małego diabełka za skórą ;). Ma problem z "nakręcaniem się" na zabawę. Gdy podejdzie się do niego zbyt entuzjastycznie to później jest problem by go uspokoić. Wtedy już jest głuchy na polecenia. Często z tej radości dość wysoko skacze wybijając się tylnymi łapami. Wczoraj po pierwszym golu Hiszpanów odtańczyliśmy taniec radości. Woland już potrafi ze mną tańczyć ;) staje na tylnych łapkach, ja go trzymam za przednie i kręcimy się w kółeczko :lol:. Wczoraj po tym naszym tańcu psiak tak się nakręcił, że zaczął tak wysoko skakać, że łapał mnie za włosy !! :) Gdy coś robimy na podwórku, ten za wszelką cenę chce nam pomagać. Moja mama już przez to dostaje białej gorączki, bo jak on pomaga to jest jeszcze trudniej :). Ostatnio przebiegł na pełnej prędkości przez grządki w ogródku :angryy:. Teraz nie jest już wpuszczany na drugie podwórko :eviltong:.
  5. [quote name='Isadora7']Czy ta dziewczynka nadal bez domu [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/785[/URL] ?[/QUOTE] tak. Poinformuję jeśli pójdzie do adopcji.
  6. [B]Spróbujcie tędy: [/B] [URL="https://picasaweb.google.com/Kika9004/27Czerwca2012?authkey=Gv1sRgCIfEtbqr9enCLQ"]KLIK[/URL] Czekam na fotki :p A Pomocnik jest duży :) Typowy molosowaty przystojniak :)
  7. Niestety cisza :shake: ale trzeba tekst zmienić bo już nieaktualny :). Letka przybiega na zawołanie, macha ogonkiem jak oszalała i domaga się pieszczot, ale nie jest nachalna. Trochę się boi, lecz jest zainteresowana kontaktem. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iwjDDnu5unA/T-cn-4exqqI/AAAAAAAABZE/oSZPwMNUGcw/s640/8.jpg[/IMG]
  8. PS. Żeby nie było: klatka OK, ale jeśli jest niezbędna, dla przykładu: mieszkanie w mieście. Ogród/ewentualnie kojec uważam za rozsądniejszy w mojej sytuacji niż klatka :lol:.
  9. Wiesz, jak mam do wyboru puścić psiaka na podwórko, gdzie ma naprawdę dużo miejsca do biegania (mam ogromny ogród), pełno zabawek i jeziorko do pływania, drugiego psa do towarzystwa, a ciasną klatkę. To chyba nie ma nad czym się zastanawiać. Kojec, który aktualnie posiadam, a na razie nie jest użytkowany też jest sporych rozmiarów. Niestety zdarza się, że nie ma mnie w domu cały dzień (choć ostatnio bardzo rzadko). Nie jestem w stanie wyobrazić sobie że psiak będzie musiał siusiać i załatwiać się pod siebie, bo nie oszukujmy się, jakie ta klatka może mieć maksymalne wymiary ? Na pewno mniejsze niż kojec. Myślę, że ty też myślisz stereotypami odnośnie kojca ;). To nie jest samo ZŁO. Książki pani Mrzewińskiej nie czytałam, ale dziękuję za polecenie, może nie teraz, ale w przyszłości na pewno zerknę.
  10. [B]Małe gratisy [/B]:evil_lol: [video]https://picasaweb.google.com/Kika9004/27Czerwca2012#slideshow/5758709390024960386[/video] [video]https://picasaweb.google.com/Kika9004/27Czerwca2012#slideshow/5758734802558608146[/video] [video]https://picasaweb.google.com/Kika9004/27Czerwca2012#slideshow/5758739938117190946[/video]
  11. Kotów to tam nie za wiele. chyba jeden jest, ale nie jestem pewna. taki szary, duży. Super że Lara wraca, u nas fajniej niż we Francji :). Dobrze też że będzie aktualizacja. Przesłałaś jej także te psiaki które tu wstawiłam do zdjęcia ze strony?
  12. Iskra faktycznie wygląda śmiesznie, ma dłuższy przód, krótszy tył i na końcu ogonka też dłuższe zostawione. :) Dziwnie dość. Co do Pomocnika to pani Wiesia nie pamiętała jego imienia, a Pomocnik to jego imię robocze bo jak trwają prace remontowe to on zawsze jest pierwszy :).
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RknXE7vQCbw/T-cT7lrmURI/AAAAAAAABVc/kjElHeuVA9w/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R0MU4zFB5K8/T-cT-3naihI/AAAAAAAABVs/k-ZK61MIhg4/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BBZvJhPJEL4/T-cUGBGD_2I/AAAAAAAABV4/COJOGu_TiGQ/s640/3.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2]Imię - LOLA Płeć - suka Wiek - 4 lata Miejsce - schronisko CANIS w Kruszewie, pod Ostrołęką [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Kontakt - Justyna Długoborska [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][B][FONT=Verdana]607 077 350, [/FONT][/B][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][B][FONT=Tahoma, Arial, sans-serif][COLOR=#333333] [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#000000][/COLOR][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - tak Wątek na dogo - ogólny: [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/117793-schronisko-Canis-w-Kruszewie-prawie-400-ps%C3%B3w-szuka-domu-pom%C3%B3%C5%BC%21[/URL][COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2] Sunia bardzo przyjacielska, na początku do obcych nieufna, ale szybko strach przezwyciężany jest przez ciekawość. Bardzo milutka. [mógłby ktoś wstawić ją na stronę jamników do adopcji? bardzo proszę ... ] [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
  14. Niech ktoś podeśle te psiaki [B]LARZE[/B], która zarządza stroną internetową. Gdy ja wysyłam jej e-maila to przychodzi mi odpowiedź zwrotna, że wiadomość niedostarczona, najprawdopodobniej taki adres e-mail nie istnieje :angryy:.
  15. [quote name='malawaszka']kurde ale d-pa z tym Mopkiem :( czemu tak się wycofał znowu? no i na czym polega nie dawanie się czesać? warczy? gryzie?[/QUOTE] Pytałam o Mopka. On był od początku taki nieufny, wycofany, nie dawał się dotknąć. Jak chciało się go obciąć to trzeba było usypiać. Później Jak te wolontariuszki z nim pracowały to jakoś dawał się czesać. Teraz nie przyjeżdżają tam wolontariusze, mieli z weterynaryjnego przychodzić, ale na razie się nie pojawił nikt. Nie było żadnego wydarzenia, przez które jego zachowanie uległo zmianie. Teraz przy próbach czesania najpierw łapie za rękę, daje ostrzeżenie, łapie dość lekko. Później już atakuje agresywnie.
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MIBdSlCYtVI/T-cnvO84wbI/AAAAAAAABY8/ltHoyUHXGGA/s640/7.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iwjDDnu5unA/T-cn-4exqqI/AAAAAAAABZE/oSZPwMNUGcw/s640/8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4U4ONVWwn2g/T-cn_09ayrI/AAAAAAAABZM/v7_52SZfkyk/s640/9.jpg[/IMG]
  17. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9vNlrRcMnXE/T-cnGhHIogI/AAAAAAAABYI/d72DPTG2O3E/s640/23.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-62pipBgo8BU/T-cnSUmbpoI/AAAAAAAABYQ/BLhHjb8fL0E/s640/24.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XoPlbfZ9O1w/T-cnX3tL84I/AAAAAAAABYY/WejgqJF5BZ0/s640/3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sXCVsA9jD_A/T-cnZsqutUI/AAAAAAAABYg/oyV0P3jvVak/s640/4.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HLIXHR_aL84/T-cnrlC9jZI/AAAAAAAABYs/R8XblR00LKQ/s640/5.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Pv9_tmUbrYE/T-cntGbSODI/AAAAAAAABY0/-z_-R64zy68/s640/6.jpg[/IMG]
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5CIoG3wVzjQ/T-cmi4KdoTI/AAAAAAAABXo/kg0A0l9t72Q/s640/19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZfyCg43OFts/T-cmgdpTlYI/AAAAAAAABXg/ZncJu7SSm5s/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TlTTchGN988/T-cmsab-BxI/AAAAAAAABXw/yF_fRjlkChc/s640/20.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BNMwvDlxGbo/T-cm48BasLI/AAAAAAAABX8/2z5jvU2m9uM/s512/21.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RnQ0UkEign0/T-cm4wazqDI/AAAAAAAABX4/BT3KjuG4cAk/s640/22.jpg[/IMG]
  19. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rOq4OC6BqgI/T-cltxdUsaI/AAAAAAAABWw/-1kh2abmSlk/s640/14.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g95jHkp4u2c/T-cl739L-NI/AAAAAAAABW8/TSmCh1lXqoM/s640/15.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7d6vCy26BUY/T-cmFFXLsbI/AAAAAAAABXE/C7Tb_y7faoU/s640/16.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ns6cIP7KXvw/T-cmLXSn4_I/AAAAAAAABXM/0p3s4bqYh00/s640/17.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JSt-X2AFgm4/T-cmTlDuDYI/AAAAAAAABXY/HHdXaPbSj88/s640/18.jpg[/IMG]
  20. Dla zabicia czasu... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--A6qTrx6k3Y/T-clQC958OI/AAAAAAAABWM/ufQueVjiyNA/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qzZOMXKqHCY/T-clRm5Sk9I/AAAAAAAABWY/q7dwc1HmJnc/s640/10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WfNv400lhZA/T-clRjz88EI/AAAAAAAABWU/k3LP1rflEIg/s640/11.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8jFDuZyYX8M/T-clnhLfVHI/AAAAAAAABWk/vtxTwlrpV5o/s640/12.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hT9ODdKVKMc/T-cltk-w4MI/AAAAAAAABWs/FXZequyQx_0/s640/13.jpg[/IMG]
  21. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]OGŁOSZEŃ CIĄG DALSZY [SIZE=2][/SIZE][/B][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][SIZE=2][B]Do adopcji poszły: [/B]1. LEJLA 2. KASKADER 3. LOVER 4. LOMBARD 5. LALA 6. szczeniak z zabiegowego [B]ze strony www powinni zniknąć: [/B] DORCIA, ROMEO, FOBIA, JULIA, KLARCIA, OWACJA, GUFI, HASIA, ZULEJKA, CYKOR, [B] Ze szczeniaków:[/B] [B]dorosły[/B]: IGŁA, KRYSIA, ROSA, RESZKA, BRATEK, BABA [/SIZE][/SIZE]
  22. [SIZE=3][B]17. LOLA [SIZE=2][/SIZE][/B][SIZE=2]Znana nam już suczka :) [/SIZE][/SIZE][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RknXE7vQCbw/T-cT7lrmURI/AAAAAAAABVc/kjElHeuVA9w/s512/1.jpg[/IMG] [SIZE=3][SIZE=2][/SIZE][/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R0MU4zFB5K8/T-cT-3naihI/AAAAAAAABVs/k-ZK61MIhg4/s640/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BBZvJhPJEL4/T-cUGBGD_2I/AAAAAAAABV4/COJOGu_TiGQ/s640/3.jpg[/IMG]
  23. [SIZE=3][B]15. RYSIA ok. 3 lata [/B][/SIZE] Jest wysterylizowana. Bardzo wesoła, przyjacielska. Idealna do domu z dziećmi i innymi zwierzętami. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rfsR4LY4MV0/T-cTgsRbzrI/AAAAAAAABVE/Qo09EDd3I1k/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FSP_sO98-D8/T-cTrrpr3mI/AAAAAAAABVU/Vv2ZPCSOo7M/s640/2.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]16. RYSA ok. 3 lata [/B][/SIZE] Jest wysterylizowana. Bardzo spokojna, stonowana. Toleruje inne zwierzęta, na koty nie zwraca uwagi. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-COuqLFgQ5n8/T-cTqGkDymI/AAAAAAAABVM/drH-FxeQ77k/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xLkEk3inxZY/T-cT81eFQII/AAAAAAAABVk/v5lnSCFAo2o/s576/2.jpg[/IMG]
  24. [SIZE=3][B]13. OLKA ok. 4 lata [/B][/SIZE] Nie nadaje się do mieszkania z kotami. Zjadałaby je w locie. Do innych psów bywa zadziorna. Awanturnica z niej. Najlepiej do domu bez innych zwierząt. Do ludzi "do rany przyłóż". [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-af37YLkNlpg/T-cTPaAtQBI/AAAAAAAABU0/yYSGlaigoYU/s640/1.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]14. CZEGA ok. 3 lata [/B][/SIZE] Jest wysterylizowana. Bardzo nieufna, stroni od kontaktu. Jednak prześliczna. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VdCjhRVF9Io/T-cTHpIPHBI/AAAAAAAABUs/Zmq0BxkDHPs/s512/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-J5hosqQ-Tzg/T-cTQ5hUf_I/AAAAAAAABU8/sfdria6Wsak/s640/2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...