Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6FnJ7yG6X8Q/T8IzWLBoqxI/AAAAAAAABFg/O3pczt24TVY/s640/DSCN6362.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S67t3VY4hXM/T8IzuoP9alI/AAAAAAAABF4/5kdAmNPvlhg/s640/DSCN6363.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gRVZezIXK-k/T8IzvECRe8I/AAAAAAAABF8/LWUuLm8kh8o/s640/DSCN6364.jpg[/IMG]
  2. [B]12. LENA ok. 1-1,5 roku [/B] Bardzo mądra i karna suńka. Przyjazna i łagodna, a poza tym bardzo piękna. Prosi się o kontakt z człowiekiem. Bardzo adopcyjna! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vBNHY0Gv9h4/T8Iys6kQ8JI/AAAAAAAABFI/xCdGvG4mXB8/s640/DSCN6351.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-btWyiNGYbC8/T8IyvbZRMuI/AAAAAAAABFQ/ZztJG37_bsU/s512/DSCN6353.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JNzrK0Ja6FM/T8IyvZHkv6I/AAAAAAAABFU/mJhaBaYALCU/s512/DSCN6357.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-X1PoGDIbNIk/T8IzXa3ST1I/AAAAAAAABFo/8_K-kiUa2xA/s640/DSCN6360.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-k5SU6B8UReM/T8IzYb_yhTI/AAAAAAAABFw/PwoG4zeKoBw/s640/DSCN6361.jpg[/IMG]
  3. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GEMlaBBz3Pc/T8Iv2QN1x3I/AAAAAAAABEk/PJCs4A3OIOI/s640/DSCN6356.jpg[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f1WClO0wWho/T8IwNwOoBMI/AAAAAAAABE0/EDxrBm-pTDA/s640/DSCN6358.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lnZHLdJKEfM/T8IwMfrufhI/AAAAAAAABEs/Y5m1O9LFAK8/s512/DSCN6359.jpg[/IMG]
  4. [B]11. LOMBARD ok. 1-1,5 roku [/B] Piękny, czarny, młody, duży pies. Bardzo wesoły i przyjazny do ludzi jak i do psów. Taka duża przytulanka. Bezkonfliktowy, na razie niewykastrowany. Wygląda jakby niedawno zmieniał ząbki. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jp0IHFyr0wE/T8IvKl304WI/AAAAAAAABEM/EyfazWNxT3E/s640/DSCN6348.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zy0CDi2xSrs/T8IvHmTuHdI/AAAAAAAABEE/IHShHUNukMg/s512/DSCN6349.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vZz85sGvboc/T8IvDwcBu8I/AAAAAAAABD8/uO6m3b0AsTg/s640/DSCN6350.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kZQCWiSrwCQ/T8Ivv_qylAI/AAAAAAAABEY/ZgEnJ33t3Xg/s640/DSCN6354.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2OOiXlWFmxw/T8Ivvruq08I/AAAAAAAABEU/utQhGBeK0CI/s640/DSCN6355.jpg[/IMG]
  5. [B]10. KOBALT ok. 5 lat [/B] Dość wycofany, przybył do schroniska z nalepką: agresywny, lecz do właścicieli schroniska nie wykazuje żadnych jej śladów. Wesoły, nienachalny. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q3FkJ7wdHIo/T8IqIIoIX-I/AAAAAAAABDg/9PzJxJwBUek/s640/DSCN6331.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OMVD5NnNbMQ/T8IqEKa9ePI/AAAAAAAABDY/QaLUAmjO048/s640/DSCN6334.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uYFnH9wW3zQ/T8IqMALQv8I/AAAAAAAABDo/iuPDpJelV3Q/s640/DSCN6336.jpg[/IMG]
  6. [B]9. KRAUL ok. 5 lat [/B]owczarkowaty Odratowany, jak trafił do schroniska był ledwo żywy, jednak bardzo szybko nabrał sił i zaczął rozrabiać. Jest dość dominujący i konfliktowy do innych psów. Do ludzi wesoły, lecz nachalny, narzuca się ze swoją potrzebą kontaktu, ciężko go od siebie odgonić. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-smPbRCjQh_4/T8IopMVm_jI/AAAAAAAABCs/ZtZ7v7AUcMw/s640/DSCN6319.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-f-8O4TMPP1Q/T8IolOIk8lI/AAAAAAAABCk/HBwSmmvg_FU/s640/DSCN6323.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-auyRhbCKJfU/T8IotLzmejI/AAAAAAAABC0/t1EhiQb9_V4/s512/DSCN6326.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8zSP_3yiNIw/T8Io-g76Z2I/AAAAAAAABC8/z_dsHbaEOXQ/s640/DSCN6332.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8EnQ89-k5cM/T8IpCwEZ5QI/AAAAAAAABDE/EVidJ9-nneM/s640/DSCN6333.jpg[/IMG]
  7. [B]8. CYGANKA ok. 1,5-2 lata [/B] Szalona i wesoła suczka. Ciężko ją zatrzymać, ciągle w ruchu. Przyjacielska i milutka. Do psów agresywna jedynie przy jedzeniu. Piękna sunia w typie nowofundlanda :eviltong:. Myślę, że można podesłać ją ciotkom od niufków :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-je2D7c6dwk4/T8ImD7PoXKI/AAAAAAAABBk/EVZhMzfreDk/s640/DSCN6320.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sUlgpSdK8eM/T8ImReyOIqI/AAAAAAAABB0/QoGxw1R58pA/s640/DSCN6321.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--CETFGKxA4I/T8ImIa-FYTI/AAAAAAAABBs/t7a4VgzPDBk/s640/DSCN6322.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7jn9X7g6bPM/T8Ime-VfuiI/AAAAAAAABB8/Ii1WKnF860g/s512/DSCN6324.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UWE_NJ9gkdM/T8ImrlPe8tI/AAAAAAAABCM/GpZX51A1MBI/s512/DSCN6329.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TR1HPW77BYo/T8ImoVvTS6I/AAAAAAAABCE/mQ8L9TutTBA/s640/DSCN6330.jpg[/IMG]
  8. [B]7. LEDA ok. 1,5-2 lata [/B]suka duża Bardzo wesoła i rozbrykana suczka. Przecudna i przekochana! Trochę nieufna lecz pragnie kontaktu z człowiekiem. Świetnie będzie nadawała się do zamieszkania w domu z dużym ogrodem, dobrze będzie czuła się w otwartym kojcu/budzie. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vZlYcVodGVI/T8IiLU6Wm0I/AAAAAAAABAk/qV-iFgbtJcg/s640/DSCN6306.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dOERI7RCYJs/T8IiMjHsmhI/AAAAAAAABAw/7V0ur_YhBjQ/s640/DSCN6307.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aJPPddl7SNI/T8IiLrsYsjI/AAAAAAAABAo/i1LWZhl2NNk/s640/DSCN6308.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1CNIFz0yEV0/T8IifkRM-wI/AAAAAAAABA8/dG5Wfg_tXpg/s512/DSCN6314.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sNeFunlBM-g/T8IiiZNhWTI/AAAAAAAABBE/ZxiX61Jdo-Q/s512/DSCN6316.jpg[/IMG]
  9. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MSZhrIerGv0/T8IfoYWI1iI/AAAAAAAAA_4/mFnY9dp92C8/s640/DSCN6310.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZjXDrn0ag38/T8IgE4RiE1I/AAAAAAAABAA/mUGTiqLn7ug/s640/DSCN6311.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-io8H22aGvl8/T8IgLmyRctI/AAAAAAAABAI/2-lfUwDkpQY/s640/DSCN6313.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8wUMzlX0SxM/T8IgMl9OGcI/AAAAAAAABAQ/Yqf5GcHEer0/s640/DSCN6315.jpg[/IMG]
  10. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0mt38t5-bRM/T8IeypFWyDI/AAAAAAAAA_Q/_o4I5sssCO4/s640/DSCN6301.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kl42eNgOjjI/T8IfJHIPTTI/AAAAAAAAA_Y/GjlqfxNypmY/s640/DSCN6302.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fnU8tW8xYU8/T8IfU2J1YOI/AAAAAAAAA_o/8zTqWdotSKE/s640/DSCN6303.jpg[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5iOG3-PjpDQ/T8IfSPvuOuI/AAAAAAAAA_g/h2aSmiCYmfU/s640/DSCN6304.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lAN2b2u67_Q/T8Ifjx54vQI/AAAAAAAAA_w/ssaq8zkilB0/s640/DSCN6305.jpg[/IMG]
  11. [B]6. LINDA ze szczeniakami, matka ok. 2 lata, maluchy ok. 2,5 - 3 miesiące.[/B] Linda wałęsała się po wsi, trochę po lesie, znalazła sobie schronienie na opustoszałej posesji i tam się oszczeniła. Ma 3 maluchy, czarny pies i dwie brązowe suczki. Matka jest wystraszona, nieufna, schowana w budzie, do obcych nie podejdzie, boi się. Szczeniaki z jednej strony boją się podejść, lecz ciągle próbują podbiec i później uciekają. Są zainteresowane obcym człowiekiem. Bardzo ruchliwe, ciekawskie, ciężko je sfotografować, w ciągłym ruchu. Docelowo będą małe/średnie. Bardzo pocieszne. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-I9qXyawuNPQ/T8IeMXOW9uI/AAAAAAAAA-4/zO70Y5_CspM/s640/DSCN6297.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HZtRF2iELuU/T8IeL-HrN4I/AAAAAAAAA-w/d2_axm3PRpM/s640/DSCN6298.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sYVx0DPqFKs/T8IeI0WiNeI/AAAAAAAAA-o/XZbknKesO08/s640/DSCN6296.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sydeFmu-pUg/T8Ieo_r53fI/AAAAAAAAA_A/_zRQ6rRy6B4/s512/DSCN6299.jpg[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-t8r08C01X10/T8Iewo_OzuI/AAAAAAAAA_I/-zwFX-nhyEU/s640/DSCN6300.jpg[/IMG]
  12. [B]5. LEŚNA ok. 1 roku [/B] Znaleziona w lesie, razem z martwym bratem. Zmarł od choroby odkleszczowej. Bardzo przyjazna, wesoła, trochę nachalna w kontaktach z ludźmi. Milutka, kochana suńka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sL_72g3toKk/T8IaC5uSouI/AAAAAAAAA90/UxJSmX72L6k/s640/DSCN6279.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rIOEDBIgXfI/T8IaB9bkqDI/AAAAAAAAA9s/HSwYzo1dEuk/s640/DSCN6282.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DMqYaaz2ayU/T8IaFphfIkI/AAAAAAAAA98/c6NviEIrn_U/s640/DSCN6287.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GMn9IXIDGYs/T8IaiURFQdI/AAAAAAAAA-M/OfnxYfWTxgM/s640/DSCN6288.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-D_leQmvW9Qk/T8Iajw7ujnI/AAAAAAAAA-U/DByz9uIFCDk/s640/DSCN6289.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IH7DEGxQ7ts/T8IagZ32HOI/AAAAAAAAA-E/5aeiNasJqT0/s640/DSCN6295.jpg[/IMG]
  13. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8sqJQeCG3lk/T8ITm8TzYtI/AAAAAAAAA9Q/VOCLwwQNs4s/s576/DSCN6277.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qSqX-WmgTTU/T8IT0vm3EoI/AAAAAAAAA9Y/LAYmOfdteVU/s576/DSCN6281.jpg[/IMG]
  14. [B]4. KASKADER ok. 2-3 lata.[/B] Najpierw trzeba wyjaśnić imię. Kaskader pochodzi z interwencji, był telefon do psa agresywnego. Co się okazało? Pies zamknął się w windzie i nikomu nie pozwala do niej wejść :eviltong:. Psiak nie był agresywny, bronił tylko swojego miejsca, w którym czuł się bezpiecznie. Okazał się być bardzo przyjazny, choć namolny w swoim zachowaniu, domaga się pieszczot i zainteresowania. Średni, niekastrowany. Adopcyjny. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o4sLeneSvXI/T8IS5xuxfMI/AAAAAAAAA8o/H4IRECY1Pjw/s640/DSCN6262.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bBpN12QcI-A/T8IS8NS1d4I/AAAAAAAAA8w/gkNUQxJMWnE/s640/DSCN6263.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4ypqR9dyk4E/T8IS9Jr5a2I/AAAAAAAAA84/HWnjsYDSUpc/s640/DSCN6265.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jnJ_nhSexpI/T8ITfNAKt_I/AAAAAAAAA9A/3dwLHu_UIlQ/s640/DSCN6275.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c4rfsQikOu8/T8ITg3iaTCI/AAAAAAAAA9I/_3EviKuF3iw/s640/DSCN6276.jpg[/IMG]
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ayk3tSDlAgs/T8IO83XPCTI/AAAAAAAAA7k/W5F1toSD5_4/s640/DSCN6294.jpg[/IMG] 3. [B]LEJLA ok. 1 roku [/B] Jest to młodziutka, bardzo przyjazna i karna suczka. Idealna do mieszkania, bo nie brudzi, nie załatwi się byle gdzie! To śliczny szorściak! Bardzo adopcyjna! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DegX61fk6z4/T8IQoziEUZI/AAAAAAAAA8E/nL8_88Bbydg/s640/DSCN6266.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QOA8kruOLLI/T8IQfVSHVCI/AAAAAAAAA78/pdOAOwkQ8ms/s640/DSCN6267.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-v9pQ5iEpgQg/T8IQrTVeGpI/AAAAAAAAA8M/zplPYQOdpj0/s640/DSCN6283.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SOll_4maVpw/T8IQ0ZJgoPI/AAAAAAAAA8U/TqnV_j9iXj0/s640/DSCN6290.jpg[/IMG]
  16. [B]2. KRECIK ok. 3 lata[/B] Śliczny kompaktowy piesek. Zadomowił się przy jednym z przedszkoli w Ostrołęce. Dzieci były zachwycone, nauczycielka niekoniecznie. Tak więc może zamieszkać z małymi dziećmi. Jest łagodny, bardzo spokojny, nie jest nachalny, raczej czeka aż ktoś podejdzie do niego, zrównoważony. Przyjacielski, karny. Świetny dla kogoś kto prowadzi mało aktywny tryb życia. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-25hxQBaALgE/T8IOa9nUD9I/AAAAAAAAA7E/3lReRnbZCXc/s640/DSCN6268.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KoqSI_lmM38/T8IOaM65EEI/AAAAAAAAA7A/tyiqNHNstRU/s640/DSCN6274.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T09HuzI3Fes/T8IOc6K6WhI/AAAAAAAAA7Q/K2Hl4udh2pg/s512/DSCN6286.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iB_t0udqdD0/T8IO8b0xTuI/AAAAAAAAA7g/Z4pcw2cKDa4/s640/DSCN6292.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oimlXSnrRXQ/T8IO3a77PCI/AAAAAAAAA7Y/fsfEKXv9df4/s640/DSCN6293.jpg[/IMG]
  17. No to zaczynamy maraton :) Byłam w schronisku, pierwszy raz :) i oczywiście pobłądziłam. Myślałam, że ja mieszkam na wsi, ale to przez co przejeżdżałam sprawiło, że pokochałam moją CYWILIZOWANĄ wieś :). Tam nawet nie ma nazw miejscowości :mad:. Wracałam inną drogą, pobłądziłam w Lipiance i Dzbeninie, ale jestem w domu :). Dałam radę. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam widząc w Korczakach MZKę :evil_lol:. 1.[B] LOVER[/B] ok. 8 miesięcy [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y_jTYfZd8fQ/T8ILo9Ui5JI/AAAAAAAAA6Y/P88dQewqC0s/s640/DSCN6269.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_tHQ_AFEg1M/T8ILoK4gTlI/AAAAAAAAA6U/bUX8-wPW7Hs/s512/DSCN6270.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ol8ZyIPiWXI/T8ILqK4vKXI/AAAAAAAAA6k/IVwuXotJ0-4/s640/DSCN6284.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sr51weJaprg/T8IL4yFJgrI/AAAAAAAAA6s/5eZs__lsHic/s640/DSCN6285.jpg[/IMG] Jest to młodziutki, bardzo przyjazny i sympatyczny samiec. Wesolutki malec. Zdjęcia nie oddają jego urody. Trzeba go zacząć szybko ogłaszać! Bardzo adopcyjny.
  18. W jakim wieku najlepiej ciachać asta??
  19. Gratuluję awansu :) Mój psiak chłodzi się z stawie, ale dziś wypompowałyśmy z niego wodę, więc będzie problem :)
  20. Postaram się podjechać do schroniska w niedzielę, nic nie obiecuję, zadzwonię jeszcze do pani Wiesi, czy mogę ją pomęczyć :) *** Do zmiany na stronie: 1) PSY NICZYJE - FINa trzeba przenieść niestety do POŻEGNANIA, odszedł od nas 20 kwietnia :-(
  21. Wiesz, problemem nie jest to, że pies będąc u weterynarza czy w jakimkolwiek innym miejscu czuje się niepewnie, czy wręcz się boi. Fakt, że przy np. dziwnych dźwiękach troszkę się boi, ale pracujemy nad tym. Wykonujemy polecenia typu siad, podczas gdy w tle pracują maszyny na budowie. Woland będąc u weterynarza cieszy się, że może obcować z innym człowiekiem. Tak się cieszy, że dość bardzo często się zapomina. Cieszy się całym ciałem. Wije się, podszczekuje i chce skakać na ludzi. Staram się go oswajać z nowymi miejscami, ludźmi, sytuacjami. To co zdarzyło się u weta było dla mnie nowością. Nigdy wcześniej mój pies tak źle się nie zachowywał. Raczej staram się je uczyć spokoju, jestem przeciwna mówienia do psów podniesionym głosem, tak jak mówi się do dzieci, przez co psiaki raczej stają się spokojne. Myślę, że częściowo wina leży po stronie wetki, która właśnie tak się z nim przywitała i jak ten tak się wił to go głaskała. Trochę dziwne, bo później sama przyznała że tego trzeba unikać (nie powiedziała tego odnośnie swojego zachowania). Wyprosiła mnie z gabinetu bo chyba się nie zrozumiałyśmy. Postawiła go na stole i ten zaczął się kręcić. Mogła poprosić mnie bym go przytrzymała. Ja stałam jak głupia, bo myślałam, że na razie nic nie robi, że chce się przygotować do zastrzyku i nic tu do roboty dla mnie. Później spróbowałam go przytrzymać, ale się nie dało, bo nie chciałam robić tego na siłę. W sumie powinna dać mi chwilkę czasu i myślę, że gdybym skarciła go słownie to by się opamiętał, bo skupił na mnie, a nie na wetce. Choć teraz to tylko gdybanie, przynajmniej nauka na przyszłość. Co do zamykania w innym pomieszczeniu to też mnie to troszkę zdziwiło. Wcześniej jak ktoś zamykał psy jak przychodziłam do niego do domu to raczej się wściekałam: 1) nie mogłam oblukać jego psów :), 2) raczej wywoływało to wśród tych psów frustrację, czasem wręcz agresję, nigdy uspokojenie. Co do kompetencji wetki, to jest ona z polecenia bardzo szanowanej przeze mnie osoby, która dobrze zna się na psach (wiem co piszę!), więc stwierdziłam, że jej zaufam. Mam z tym problem, bo ciężko mi przekazać moje "dziecko" komuś obcemu i całkowicie mu zaufać! W moim mieście weterynarzy jest dużo, ale jak na razie u żadnego na dłużej nie zostałam. Widzę u Wolanda pozytywne efekty pracy. Zanim się z nim przywitam każę mu usiąść i dopiero możemy się przywitać. Nie pozwalam mu na siebie skakać, choć czasami jak się nakręci to ciężko :). Co do ludzi obcych to musimy jeszcze duuużo pracować :). Muszę zabrać go na miasto i pojeździć z nim komunikacją miejską, zobaczymy co wtedy :). Co do rasy, to matka amstaff, ojciec NN. Choć Woland nie jest bardzo typowym rasowcem, to zdaje mi się że wykazuje cechy typowo terierowate. Bardzo dziękuję za Twoją obecność tutaj i za cenne rady, to bardzo rozjaśniło mi patrzenie na tę sprawę :) i uporządkowało wiedzę. Wiesz, zastanawiam się cały czas czy w przyszłości zdecydowałabym się jeszcze na teriera. Mam mieszane uczucia :). Choć z drugiej strony przy każdym następnym, spokojniejszym psem mogłoby być dziwnie :), Woland to 11 kg pozytywnej energii :).
  22. [quote name='dagaa111']ja co chwilę mam takie sytuacje, że jakiś pies podlatuje do mojego, a właściciel buczy pod nosem, że pies nie chce do niego przyjść. Czasem niektórzy to mówią takim tonem, jakby to była moja wina, że ich pies biegnie za moim. Skoro pies nie słucha to się go trzyma na smyczy, jak dla mnie logiczne, ale chyba nie dla wszystkich[/QUOTE] Tak, to prawda :). To zawsze my- właściciele innych psów jesteśmy najgorsi, i ci źli.
  23. Mój śpioszek: :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389701_312389962165349_100001830421401_766743_1891471569_n.jpg[/IMG] Czytamy: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523157_312385752165770_100001830421401_766736_1186520812_n.jpg[/IMG] :lol::lol::lol::lol:
  24. W sumie świetna rada, tak przetestować potencjalnych przyszłych TZtów :) Ja jeszcze poszukująca więc jak najbardziej wezmę to sobie do serca :). Odnośnie szczeniaczka na DT, to wiem o którym mówisz, bo czytałam coś ostatnio na Fundacji AST o nich :). Gratuluję i TZa i podjętej decyzji :).
  25. Niektórzy właściciele są na prawdę dziwni! Wczoraj podbiegło do mnie jakieś takie małe coś :) takie pinczerkowate i zaczęło wąchać się z moim szczeniorem. A właścicielka naburmuszona, coś tam mamrocze pod nosem, zła że psiak jej nie słucha. Złapała za obrożę, podpięła smycz i odeszła (?). Dziwna jakaś, chyba zła na mnie, że dałam obwąchiwać się psiakom.
×
×
  • Create New...