-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę. -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Ja miałam zawsze obroże, i insektów nie było<tfu tfu>, no ale suki pojedynczo lub we wdie w domu i włoski króciutkie..... -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Ja miałam zawsze obroże, i insektów nie było<tfu tfu>, no ale suki pojedynczo lub we wdie w domu i włoski króciutkie..... -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!! -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!! -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!! -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!! -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zosieńka sobie zdrowieje a domek wydzwania:-) Jeśli tak dzwonią, to powinno być wszystko dobrze. Trzymamy kciuki!!!!! -
Cekinka - maleńkie, stare suniowe nieszczęście.....MA DOMEK !!!
Awit replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Bardzo wzruszające allegro. W taki uczuciowy sposób przekazana prośba Cekinki o domek.... -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zosieńka sobie zdrowieje a domek wydzwania:-) Jeśli tak dzwonią, to powinno być wszystko dobrze. Trzymamy kciuki!!!!! -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Molly i jak się czuła w dzień? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Awit replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A czym się różnią obydwie aukcje, że jedna z nich ma mniejsze powodzenie? -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obraczus napisz do tych osób z PW, przypomnij, może pozapominały, wiesz jak jest................ Jestem oburzona zachowaniem archi, jak tam można oszukać ludzi? Ona nie wpłaci żadnych pieniędzy, to było jej celowe działanie. Tylko dlaczego swoje niewyżyte chore emocje odbija na nieszczęsnym psiaku??!! Psa ktoś wyciągnął ze schronu, przewiózł do astaroth, tu miał być kilka dni i miał jechac do wyimaginowanej cioci......... Ktoś mnie oświeci co można z taką archi zrobić? Wstawić na czarne kwiatki? I kto tym się zajmuje? -
Ja czegoś nie rozumiem. Już pare tygodni temu czytałyśmy, że domek tymczasowy czeka. Ok szczepienia i inne sprawy, wymagające czasu.... Ale co dalej. Czy los Frani został zawieszony w próżni i dlaczego?
-
A jak czuje się Tunia?