Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Obraczus jesteś bardzo delikatna, ale pewnie gotuje sie w Tobie................ Dajcie mi konto, przeleję choć 10zł.
  2. Starszy, maleńki, schorowany psiaczek nie powinien być w schronisku Powinien całe dnie spędzać w ciepłym łóżeczku......
  3. Czyli szykuje sie domek tymczasowy.... Trzymam kciuki!!!
  4. Śliczna Tineczka. Ale miała jechac do DT gdzieś załatwianego przez Teresę Borcz...?
  5. Witam Edusia po przerwie na dogo, i cioteczki tez witam:-)
  6. [quote name='vega17']Niemożliwe, jestem na dogo od niedawna i miałam PRZYJEMNOŚĆ poznać Talcott i normalnie nie wierzę, jej poczucie humoru mnie rozbrajało...czułam się przy niej jak mała dziewczynka karcona przez starszą, doświadczoną babcie, to było piękne....a teraz siedzę i ryczę... Dogomaniacka GWIAZDA ..... [COLOR=Red][B]Słuchajcie może dobrym pomysłem byłoby zamiast kwiatów [/B],[B] postawić na grobie puszkę na pieniążki dla psiaków, bardzo dużo psów dzięki temu by się jeszcze uratowało!!!!!!!!![/B][/COLOR] Mam nadzieję że jest już w lepszym świecie......[/QUOTE] Nie znałam Talcott, widywałam jej nicka tylko;-( Ale uważam, że to bardzo dobry pomysł z puszką. Gdyby miał być mój pogrzeb<tfu tfu> chciałabym choć jeszcze w ostatniej drodze wspomóc psiaki.
  7. Cudownie, że Zosieńka jest w w domku i jest uwielbiana:-) Wg mnie koniecznie trzeba zmienić tytuł, nie wiadomo co tam było kiedyś, teraz ma nowę zycie i lepiej tytul zmienić a na pewno wywalić o tym zoofilu. Uważam też, że dobrze do końca marca zostawić pieniądze<lepiej dmuchac na zimne> a resztę na inne psiaczki potzrebujące.
  8. Boże daj Artusiowi kochający domek..... Prosimy......
  9. Ogłoszenie z palucha Klaudia K Dnia 24/25.grudnia.2009r Zgubił się pies w miejscowości Bielany mojej babci. Jest to suczka rasa: mieszaniec, Kolor: białą w czarne łatki,jest malutka bardzo przyjacielska, przywiązuje się do wszystkich dzieci,jest po operacji macicy i reaguje na imię Łatka. Bardzo proszę znalazcy o kontakt:0223570393. data publikacji: 14-03-2010 kontakt: [email][email protected][/email]
  10. A ktoś rozmawiał z archi telefonicznie? A jeszcze te martwe dogo, to klęska.......
  11. Dogo nie chodzi, to i u Maksa pusto i u innych psiaków
  12. A co z tekstem, da mi ktoś taki nie za długi? Zdjęcia można wykorzystać te z wątku? Może jeszcze jakieś nowe....... To albo sama mu gdzieś zrobię, albo pakiecik wykupię.
  13. A co z tekstem, da mi ktoś taki nie za długi? Zdjęcia można wykorzystać te z wątku? Może jeszcze jakieś nowe....... To albo sama mu gdzieś zrobię, albo pakiecik wykupię.
  14. JAk Artuś, nadal tam? Kto wstawia ogłoszenia? Ja chcę psiakowi też jednemu zrobić, kto robi Artusiowi? Jakio to koszt?
  15. JAk Artuś, nadal tam? Kto wstawia ogłoszenia? Ja chcę psiakowi też jednemu zrobić, kto robi Artusiowi? Jakio to koszt?
  16. JAk Artuś, nadal tam? Kto wstawia ogłoszenia? Ja chcę psiakowi też jednemu zrobić, kto robi Artusiowi? Jakio t koszt?
  17. Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę.
  18. Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę.
  19. Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę.
×
×
  • Create New...