Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę.
  2. Ja miałam zawsze obroże, i insektów nie było<tfu tfu>, no ale suki pojedynczo lub we wdie w domu i włoski króciutkie.....
  3. Ja miałam zawsze obroże, i insektów nie było<tfu tfu>, no ale suki pojedynczo lub we wdie w domu i włoski króciutkie.....
  4. Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!!
  5. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  6. Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!!
  7. Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!!
  8. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  9. Obym się myliła. Ale nie wierzę w ciocię i w uczciwość archi. Osoba odpowiedzialna znając ciocię, nawet gdyby ta istniała, nie proponowałaby jej psa, gdy ta jest przed zabiegiem. I nie deklarowałaby kwoty 500zł której by nie wpłaciła. Gdyby zamierzała wpłacić te pieniądze nawet za tydzień, to tu napisałaby , kiedy ma wpłacić. Świństwo to zbyt delikatne słowo na określenie takiego zachowania. Jeśli archi wpłaci to co obiecała, oczywiście przeproszę ją za moją wyrażoną opinię. Tu ją przeproszę. Więc archi działaj!!!
  10. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  11. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  12. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  13. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeszcze tam jest?
  14. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeSzcze tam jest?
  15. Allegro, alegratka, gumtree, cafeanimal, kupiepsa, to chyba ogłoszenia skąd najczęściej psy znajdują domki? Bea a dzwoniliści do schronu, Artuś na pewno jeSzcze tam jest?
  16. Zosieńka sobie zdrowieje a domek wydzwania:-) Jeśli tak dzwonią, to powinno być wszystko dobrze. Trzymamy kciuki!!!!!
  17. Bardzo wzruszające allegro. W taki uczuciowy sposób przekazana prośba Cekinki o domek....
  18. Zosieńka sobie zdrowieje a domek wydzwania:-) Jeśli tak dzwonią, to powinno być wszystko dobrze. Trzymamy kciuki!!!!!
  19. Jak się czuje Molly i jak się czuła w dzień?
  20. A czym się różnią obydwie aukcje, że jedna z nich ma mniejsze powodzenie?
  21. Wieści od Staszka znaczy Uziego będą na bieżąco:-)
  22. Obraczus napisz do tych osób z PW, przypomnij, może pozapominały, wiesz jak jest................ Jestem oburzona zachowaniem archi, jak tam można oszukać ludzi? Ona nie wpłaci żadnych pieniędzy, to było jej celowe działanie. Tylko dlaczego swoje niewyżyte chore emocje odbija na nieszczęsnym psiaku??!! Psa ktoś wyciągnął ze schronu, przewiózł do astaroth, tu miał być kilka dni i miał jechac do wyimaginowanej cioci......... Ktoś mnie oświeci co można z taką archi zrobić? Wstawić na czarne kwiatki? I kto tym się zajmuje?
  23. Ja czegoś nie rozumiem. Już pare tygodni temu czytałyśmy, że domek tymczasowy czeka. Ok szczepienia i inne sprawy, wymagające czasu.... Ale co dalej. Czy los Frani został zawieszony w próżni i dlaczego?
  24. A jak czuje się Tunia?
×
×
  • Create New...