Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Czasem mam wrażenie, że w schronie działaja właśnie w taki sposób, aby jeszcze dodatkowo uprzykrzyć tym psom życie. Jakby to, co ich dotychczas spotykało to było za mało......
  2. Maleńka zaczynasz nowe zycie, trzymam kciuki byś dalej miała szczęście
  3. No widzisz aja przeczytałam wczorajsze pw dziś, i myślałam, że golf jutro jedzie:-) Jak dobrze, że byłaś. On jest kochaniutki, to będzie w domku taki spokojny dobry psiak. Mam nadzieję, że będą mu zakraplać te oczy. Jak chłopak schudnie, bedzie ważył ok 10kg, to bedzie taki niski kurdupelek, teraz jest serdelem:-)
  4. Molly kochana dziewczynko nasza, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie na nowej drodze życia:-)
  5. Boże jaka piękna.... Miałam 14 lat czarnulkę z palucha, tylko niską. Takie czarne krótkowłose sunieczki są bezproblemowe.... Pisałyście o tym imieniu, mnie sie od razu po Lukrecjio skojarzyło z Łucją.
  6. Zaraz. To Pani Iwona te psiaki co ma, to one po prostu tam są, bo znalezione, przyniesione itp. A nasza Frania też na razie jest na takich zasadach? A od lipca trzeba by było płacić za domek Frani u Pani Iwony? A co po wakacjach? Czy znowu byłoby bezpłatnie, czy już pozostałoby platnie? Czyli Pani Iwona ma hotelik latem. A takie merytorycze pytanie, czy psy, które latem hoteluje Pani Iwona mają kontakt z psami, tamtymi? Chyba tak? Bo one są chyba szczepione, odrobaczane itd? Nie pytam o to, w sensie negatywnym, tylko mnie to interesuje. Co nie znaczy, że jeśli psy się kontaktują, to uważam za złe. Absolutnie nie.
  7. I kolejny tydzień chłopaki szukają domku.....
  8. Po niedzieli, miałam złe dni ostatnie
  9. Rybeczka nasza kochana, własnego domku się doczekała:-) Jak Molly po podróży i w domeczku?
  10. Franiu ja pod koniec m-ca mogę wysłać Tobie 10zł. Tylko pod koniec maja poproszę konto, bo nie wiem czy mam.
  11. Nie nie, jakie 12, ja bym powiedziała, że na 14.... Oczywiście żartowałam z tą 14-ką:-) Tosieńka wygląda jak taka grubiutka maksymalnie 10 letnia suńka:-)
  12. O boziuniu, jaki on piękniutki:-) Wytarzany w trawce, biegający po trawce, jakiż on musi być szczęśliwy:-) Zielony raj...... A do domku też psiaki mogą wchodzić? Ciekawi mnie, po co wiszą na kojcach ręczniki. Bąbelku dziś wyślę Twoje 10zł
  13. Rozumiem, że golf nie była u Flipa. Bo gdyby była, to by coś napisała.
  14. Szymek uśmiechnięty, dostojny piękny pies:-)
  15. Trzymam kciuki i za podróż i za dalsze szczęście Molly!!
  16. Wrzuciłam ją na algratkę. Tylko coś nie widze tego ogłoszenia,a w moich ogłoszeniach ją widzę. I zdjęc nie widzę a zamieszczałam http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5105113_honda_albo_smierc_albo_nowy_dom.html
  17. Lesio i Jaro nie mają ani pieniędzy ani domu swojego:-(
  18. Taka samotna Pani, dla takiej maleńkiej bojaźliwej sunieczki to idealna właścicielka. Byłyby we dwie dla siebie całym światem. Tak sobie tu wdepnęłam, po wątku mikrusków. I nie rozumiem tego.
  19. O rany! Z tą kaczką to niesamowite historia:crazyeye: Pisz do nich pismo, by nikomu nie przyszło do głowy nic jej robić w ramach "zadbania" o jej przyszłość.
×
×
  • Create New...