-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Hmmm a teraz się doczytałam, że miał być Wikusiem a przez przeliterowanie został Witusiem:-) I jeszcze sama też tak pisałam, za Alekssandrą. Czyli on nie umie chodzić na smyczy, kurde to gdzie on był, gdzie mieszkał, może z jakiej wsi z domku z ogrodem go wywieźli do w-wy.... -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
Awit replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Na koniec m-ca poproszę o konto, wyślę 10zł. Gdzie ona jest, w kojcu w hoteliku? -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paulina a co mu jest, że trafił na ksążęcą, pogorszyło się od rannej wizyty???? Włosy mi dęba stanęły jak dziś siadłam i ten thriller poczytałam. Przecież mógł być dramat!! Nie ryzykuj z wprowadzaniem go do domu. A propozycja Rybki??? Wg mnie bardzo mądra -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Kakadu no co Ty, bardzo dobrze, że piszesz, każde takie doświadczenie pokazuje nam, że dookoła nas pełno jest niezrównoważonych ludzi. Tylko szkoda, ze dotyczy to właśnie największych bid.... Dziś rano dziewczynka dała mi sygnał, a ja się przekonuję, że dzieciak zabawia się moim kosztem... Dziś dzwoniłam do schroniska i dowiedziałam się, że mój Wituś jest leczony, dostał kaszlu kenelowego:-( I oczywiście nikt się po niego nie zgłosił. Ludzie są paskudni, tak pozostawić swojego psinka... Alekssandra dziękuję za wpisania Witusia na Waszą stronę. -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Witam cioteczki wieczorkiem:-) A ja wysłałam dla Dropka, jakoś Dropek mi lepiej pasuje. Może gdyby on był małym psiaczkiem to byłby takim Kropkiem. Ciekawa jestem jak on się czuje i zachowuje.... Paulina co Wy na propozycję Alekssandry? Wg mnie super pomysł.... Rybka to Ty pożegnałaś się z pieskiem i jesteś samotna? Dziewczyno czemu to sobie robisz?? Ja gdybym pożegnała Sonię i nie miała Fredzi, to chyba bym w psychiatryku skończyła:-( A teraz mam dwie miłości -
Dziękuję za zaproszenie. Czyli Samsung jest u jamora.... Fajna relacja jamora, tzn ciekawie konkretnie przekazane fakty, ale ten strach psa jest przerażający.... Co on przeżył w życiu, że jest kłębkiem strachu.... 5 zł m-nie czyli 10zł co drugi m-c mogę zadeklarować. Więcej nie mogę.
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Alekssandra. Ciekawi mnie jak on na smyczy się zachowuje. Więc jak zobaczysz go z opiekunką czy sama weźmiesz to szybciutko mów:-) -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A właśnie. Bo jak policja po niego przyjdzie, żeby go odstawić do zakładu karnego to dziewczyny będzie dramat:-( DRAMAT:-( Pies trafi na paluch a stamtąd nawet do adopcji nie pójdzie bo pies mający właściciela do adopcji nie idzie:-( Bo policja nie da czyjegoś zwierzaka pod opiekę sąsiadki!!!!!! A kto będzie po zakładach karnych jeździł, załatwiał u prokuratora widzenie, po to aby menel zaśmiał się, gdy mu się zaproponuje by zrzekł się psa.... Zabierajcie psa jak tylko się da. Pieseczku niech ten Twój pan wraca i niech Cię cioteczki zabierają. A jaki jest plan, że co, że sąsiadka bierze psa na spacer? -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niech się ogarnę z tym wszystkim, niech no pensja przyjdzie, to zobaczymy co z grosikiem..... -
Obyś nie cierpiał.....Kreciku...
-
8 miesięczny mały Kuba żyje uwiązany do nogi od stołu:-( MA DOM!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Jeśli mały przeżył do dziś i dzielnie towarzyszy pani w penetracjach koszy na śmieci, to jeszcze wytrzyma. Oby go nie zgubiła więcej. Ratuj tego zmaltretowanego, bo u niego każda chwila może być ostatnią<tfu> Togaa dzięki za wątek bo coś mi się zgubił, ale on na mikro psa...tam chyba do 5 kg. I nie mam jego zdjęcia. Ale mogę dać foto Tereski. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do miejskich nie ma po co dzwonić, oni do mieszkań nie wchodzą. Nawet zgłoszenia nie przyjmą. Jeśli dzieje się coś w domu to tylko policja. A jeśli ze zwierzakiem to i policja i miejskie może wtedy przyjadą. Ja zimą widziałam psa na balkonie, co chwile wył, mróz, psiak zamknięty, w oknach ciemno. Wlazłam na klatkę, pukałam do ludzi by sprawdzić które to drzwi, człowieka nie było. Zadzwoniłam do SM ale odesłali mnie na policję. Więc dałam człowiekowi trochę czasu, jak znowu poszłam to już psa nie było. Potem obsesyjnie oglądałam ten balkon i uznałam, że psa zamknięto niechcący.... -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
I te oczy, co patrzę na psie oczy, psa który szuka domu, to płaczę -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Rybka, gdybyś go zobaczyła to byś pokochała, jeśli taka kochliwa jesteś:-) Bardzo dziękuję Jezzbel, Alekssandro, Obraczus, Eva, Rybko:-) Nikogo nie ominęłam? Paulina na niektóre przeżycia nie ma mocnych... i trza przeżyć. A pw Ci słałam, ale znowu zapchałaś se skrzynkę. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
Awit replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko ty moja. Teraz dopiero czytam i taka tragedia... Rozumiem, że na akcję się szykujecie, Boże ileż on musiał wycierpieć... A nie wchodziło tam w grę zawiadomienie policji i odebranie psa na cito? Tylko gdzie by go zabrali...do schronu -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Awit replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A matka i ojciec złapane? -
A może hycel go złapał tylko nie jest zewidencjonowany.....i wiesz co.....
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
A w ogóle to wczoraj zadzwoniła do mnie dziewczynka, zaczęła pytać o tego psiaka, powiedziała, że zginął tu gdzie ja go znalazłam i że ma biały krawacik. Bo ja dawałam papierowe ogłoszenie, ale tych szczegółów nie podawałam. Mówiła, że zadzwoni do mnie babcia, ale nie zadzwoniła. Dziwne. Rano jej dałam smsa. Zadzwoniła mówiąc, że jest w szkole. Pytałam czy pojadą po niego, powiedziała, że tak. Więc jutro zadzwonię do schronu i spytam. Ale chyba sobie ktoś żarty robi, bo jeśli zginął psiak, to osoba dorosła powinna dzwonić, no chyba, że ta babcia jest jej opiekunką i może niepełnosprawna.....