-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Monika nie masz wpływu na pozory jakie robią ludzie. Czasem kogoś pół życia znamy i nagle poznamy z bardzo złej strony. Wszyscy wiemy, że wizyta musi się odbyć, a że dobrze odegrali role osób pragnących psa.... Lepiej, że teraz tak wyszło, zanim Zyzio się przyzwyczaił. I dobrze, że go nie "zgubili" gdzieś...
-
No właśnie.... A co z jej szczepieniem? Kiedy idziesz z nią do weta? Bo jak dawać ogłoszenia to trza by było napisać, że zaszczepiona i odrobaczona. Ale jak ją odrobaczałaś, to za tydzień możesz szczepić. Niech wtedy sprawdzi, czy nie ma czipa. Czy w ogłoszeniach Twój numer podawać można? I maila też byś dała, co? A właśnie co z allegro?
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
U Avilii są dwie sunie, ale w tamtym domu u tej baby była taka jasna biszkoptowa sunia, a Poker bierze jedną z tych co są u Avilii. A ja myślałam, że inną tą biszkoptową właśnie. -
Czaki w typie terrierka uciekł, co będzie z maltretowanym Tofikiem?
Awit replied to faith35's topic in Już w nowym domu
Powinien im "zginąć" czyli......trafić w dobre ręce. Jeśli zgłosisz na policję, to się jeszcze psu dostanie. Ale jeśli nie zgłosisz, to dla niego może się tragicznie skończyć. Ja bym zgłosiła. Może jak pouczenie dostaną, to coś się zmieni. -
No teraz zobaczyłam. Czyli gdzieś te suki zniknęły i stamtąd znalazły się w punkcie... Boże ale mają losy, a ile szczęścia:smile: Jestem na wątku tych 7 psów od początku, na suniach też odkąd powstał, jeszcze jak były razem z innymi psami w punkcie, w życiu bym nie poznała... A ja myślałam, że Ty Poker chcesz wziąć tą jasną sunię z piórkami koło uszek. A jakieś psy u tej baby zostały??? Co z tą sunią jasną?
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No teraz zobaczyłam. Czyli gdzieś te suki zniknęły i stamtąd znalazły się w punkcie... Boże ale mają losy, a ile szczęścia:-) Jestem na wątku 7 psów od początku, na suniach też, jeszcze jak były razem z innymi psami w punkcie, w życiu bym nie poznała... A ja myślałam, że Ty Poker chcesz wziąć tą jasną sunię z piórkami koło uszek. -
Przecież nie wywala się psa w obroży, co prawda jest gdzieś tu wątek psa wywalonego z adresówką nawet, ale to szczyt debilizmu. Trzymajmy kciuki za DT, i w ogóle za to by sunia dała sobie radę tam gdzie teraz jest. Emilak a Ty masz zaufanie do tej kobiety, że ona nagle nie wypuści psa by sobie poszedł????? Słuchaj a Ty nie wiesz nic, jaki Ruda może mieć stosunek do innych psów, do dzieci????
-
Dziś też u mnie po podwórku latał pies, mały biały. Podbiegał do ludzi. Córki koleżanka szła z matką, psiak na nich niemal skakał, a one kazały mu pana szukać:mad: Ona polazła do domu a dziewczyna do mnie i dzwoni i pyta o córkę. Jej nie było, usłyszałam słowo pies, wyszłam na klatkę, i słyszę o tym psiaku. Szybko buty, kurtka, bez szalików, czapek i biegiem na dwór. Oczywiście psa nie było, obleciałam blok, ludzi pytałam, i nic. Jak można nie wziąć psa, który pcha się na ręce niemal w mróz 10stopniowy?:angryy: Pocieszam się, że ktoś go wziął, bidula błagającego o wzięcie. A na dodatek, to mam grodzone osiedle, i pani stróż mówiła do niego idz do pana, Chryste, i ona ma psa!!
-
Wszędzie gdzie człowiek spojrzy, psy... Bezdomne, zagubione, niepotrzebne....
-
Czaki w typie terrierka uciekł, co będzie z maltretowanym Tofikiem?
Awit replied to faith35's topic in Już w nowym domu
Jeśli podchodził do ludzi, to może ktoś go wziął i nie lata po tym mrozie.... Dobrze by było, gdybyś porozlepiała plakaty, może ktoś się odezwie. A może w ogóle znalazł się jego właściciel? Słuchaj a co to sprawa z psiakiem z osiedla, co to znaczy, że pies ma karę, to puszczają go samopas niech się z nim dzieje co chce??? Poobserwuj jak często to ma miejsce, i jak go puszczą ponownie to może trza by było miejskich powiadomić. Bo to narażanie psa na utratę życia, pies powinien być pod opieką właściciela, a puszczanie luzem to zaniedbywanie psa, więc łamanie ustawy o ochronie zwierząt. -
Paja super opis, i śmiałam się i łzy mi się kręciły na zmianę!!! Paja czy mówiłaś im by ciasno zakładali obróżkę? Coby Tosia się nie wypsła i nie zginęła? Teraz jest tyle ucieczek:-( Właśnie pw dostałam z jakimś uciekinierem. Paja poproś ich by bardzo uważali na nią, ona tęskni za Tobą, jeszcze jej do główki przyjdzie Ciebie szukać.
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że bidy znalazły domu. Obraczus, jeśli Renata płaci za kojec, to chyba płaciłaby za tymczas<tak myślę> tzn logiczne mi się wydaje. Obraczus, emilak też potrzebuje ale tymczasu taniego, dla tej suni którą znalazła,a która ma źle tam gdzie ją umieściła, nie wiadomo czy schron nie byłby lepszy.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/196172-b%C5%82agam-pom%C3%B3%C5%BCcie-potrzebny-chocia%C5%BC-dt-deklaracje-inaczej-schron[/url]...!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/196172-b%C5%82agam-pom%C3%B3%C5%BCcie-potrzebny-chocia%C5%BC-dt-deklaracje-inaczej-schron[/url]...!!! -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Teddy nadal szuka tymczasu domowego..... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wysłałam 10zl. -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Śledziku, to muszę konto zmienić, skoro jest inne. A moje deklaracje, oczywiście proszę przelać na Śledzika.