-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
A czy wiadomo, że on żyje po tym deszczu, śniegu i mrozie?? Czy jutro będzie łapany? Kto byłby jutro? Ja z mężem, kto jeszcze i o której i gdzie go wieźć, tzn kto by go tam wiózł? A czy na pewno do tej pani? Ktoś wcześniej pisał o lecznicy, może powinien trafić do lecznicy, obserwacja, podstawowe badania. Siekowa a może do tej Pani dobrze by było wcześniej podjechać, zobaczyć jak tam jest, coby z deszczu pod rynnę nie trafił... Od Rolanda ma 100zł, od którejś cioteczki 10zł, ja jednorazowo grosik mały też dam, może na noc czy dwie w lecznicy i badania uzbieramy...?
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Napisałam ale nie doszło bo Fela ma zatkane pw. Spróbuję jutro. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
To jest brązowy wyżeł czy czarny, wygląda na brązowego, i pies czy suka? Trzeba by poprzeglądać ogłoszenia z tego roku albo i wcześniejsze, ile to km od W-wy? -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
O kastracji:-) -
Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!
Awit replied to Niuni&Pupi's topic in Już w nowym domu
Otwiera się.... -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
To co wiem tak ogólnie, może skomponujesz sama...Coś jakaś taka nijaka się czuję Młody, energiczny, wesoły, uwielbia bieganie, głaskanie, przytulanie. W rzeczywistości mniejszy niż wygląda na fotkach, wielkości np beagla. Lubi suczki, z psami nie wiadomo, bo mruczał na kaukaza Megii, z kotami też nie wiadomo bo Megii nie posiada. Lubi dzieci. Jak dzieci lubi to wg mnie polubi i koty. A ponieważ jest młody, z Megii doświadczenia można psa do kotów przyzwyczaić, tak mówiła. Wykastrowany będzie za 3 tygodnie, ma książeczkę, zaszczepiony powinien być i na wściekliznę i na wirusówki, jak zaszczepiony to i odrobaczony. A że odrobaczony w październiku czy listopadzie to pewno niedługo trza będzie go ponownie odrobaczać. Nie wiem czy umie chodzić na smyczy, nie wiem czy reaguje na wołanie. Ja miałam z nim krótko kontakt, ale wierzcie mi, jest przekochany, ile miał błagania w spojrzeniu, lęku takiego, że go zostawię. Ślicznie chodził przy samej nodze i reagował gdy go wołałam, przegrzeczny Dropeczek. Milutki w dotyku, mięciutki...Pięknie jeździ w samochodzie:-) A potem jak już jechał, był taki spokojny, tak zaufał, że go zabieram ze sobą, a ja wiozłam by go zostawić... No ale teraz jest już taki szczęśliwy... Wiecie, że chciałabym go przytulić, wygłaskać, pocałować.... -
Z Majeczką to nie wiadomo, może znowu jak pogrzebią pod brzuszkiem, Majeczka w depresję wpadnie... Oby nie:-)
-
FOKS, śliczny , rudy lisek szuka domku.JUZ W DS !!!
Awit replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie mi, czy po kastracji pies otrzymuje zastrzyki i ile czasu??? Foksiku masz super panią!! -
Pracuję w tej pracy a tu tyle emocji, a ja dopiero wieczorkiem czytam. Tanitka jak dobrze, że on może iść do tej budy, dla niego taka buda to raj w porównaniu z tą lodowatą ulicą. Szarusiu, pieseczku nasz kochany, pozwól się zabrać.... Ciepłą budę masz u Tanitki, a dobry wujek ma dla Ciebie 100zł m-nie, własnego domku Ci poszukamy, tylko daj się złapać.....
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
Awit replied to a topic in Już w nowym domu
To ona dwa dni się w niego wtulała:-( Jak dobrze, że już jest bezpieczna. Ale jaki dramat w tym Pułtusku, matko tyle psów i nikt z urzędu się nie interesuje.... -
Bita, głodzona ONka na łańcuchu! Już szczęśliwa w swoim domu :).
Awit replied to milka74's topic in Już w nowym domu
Dostałam zaproszenie, kiedyś już byłam na tym wątku. Nie mam czym wspomóc, nie mam, przepraszam.... -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
Awit replied to P78's topic in Już w nowym domu
O rany!!! Cudownie!!! Niech jej pilnują dobrze, powodzenia Sonieczko!!! -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kolejna para chłopaków nie ma na hotelik.... -
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No proszę, allegro niespodzianka dla ciotek i dla Dropeczka:-) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Też uważam, że lepiej poczekać, ale nie stresować go przesiadkami. A jaki rozmiar szelek kupowałaś? -
Trzymamy!! Ile kosztuje? Rozsądni ludzie, nie chcą psa męczyć cieczkami. Mnie otaczają prawie wszyscy zwolennicy ciekania się suk, bo nie ingerują w naturę, nie męczą suk operacjami, nie mają pieniędzy itd...
-
FOKS, śliczny , rudy lisek szuka domku.JUZ W DS !!!
Awit replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ojej, my wiemy, że te sikanie w domu to ze stresu, pies siedział w koszmarze, potem normalny domek, następnie kastracja i zmiana domku. Kurcze tyle przeszedł... Pani chyba rozumie przejściowe kłopoty Foksa? Czy po zsikaniu się, mówi mu że nie wolno i zabiera go na dwór, gdzie po sikaniu go pochwali? Słuchajcie, a może tak być, że w wyniku kastracji coś mu uszkodzono...? Eee chyba nie? A może warto zrobić mu podstawowe badanie moczu? -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Awit replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Kurde niedobrze, mniejsze psy siedzą całymi m-cami, a takie piękny duży Gustaw to już w ogóle musi być przez amatora dojrzany.... -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
Awit replied to a topic in Już w nowym domu
Ja też się martwię o Karinkę:-( Chociaż zobaczcie, jak człowiek umiera i go zabierają to psiak często zostaje tam, gdzie miał ostatni raz tego człowieka obok siebie, czyli ulica, dom, cmentarz. Przecież każda z nas słyszała jakąś dramatyczną historię o psie czekającym w jakimś miejscu, gdzie rozstał się z panem... To może nasza Karinka też w tym miejscu będzie czekała na swojego przyjaciela:-( -
Ja o nim myślę cały czas, cały czas widzę tą psią kupkę sierści zwiniętej przy ulicy, główkę podnoszoną i oczka patrzące, podnoszenie się i dryp dryp prosto na trakt lubelski. Te kołtunki ciężkie i zwisające... A jeszcze jak przeczytałam, że on tam może ileś lat mieszkać i że taki wiekowy, to mnie rozłożył już na łopatki. Czy któraś z Was wzięła sukę owczarka ze sobą, że dziadek się ożywił? Jakby miało być łapanie, to ja w weekend też mogę.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Co z Panią Jolą???? Może powinna udać się do lekarza, może jakichś leków potrzebuje?? Może ma grypę i powinna leżeć w łóżku???