Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. On zachowuje się tak jakby chciała unikać bycia na widoku, chowa się i siedzi cicho. Pewnie dzieje się coś z układem hormonalnym, pewnie ma dolegliwości po zabiegu, pobolewanie, dyskomfort, pewnie straciła chwilowo poczucie bezpieczeństwa, gdy została w lecznicy z obcymi ludźmi, którzy ją uśpili i wycięli kawałki ciała. Agusia nie denerwujcie się, jej zachowanie wróci do normy. Może być też to początek urojonej ciąży. Moja Fredzia właśnie zaraz po sterylce jej dostała a mnie wpędziła w poczucie winy, że ją okaleczyłam. Jak zacznie sobie znosić jakąś zabawkę np przytulankę, jak będzie z nią leżała, jak nie będzie miała ochoty wychodzić z gniazda to może być to ciąża urojona.
  2. No to dramat. A w schronie to już w ogóle po nim.
  3. Tylko jak je złapiecie o od razu obroża i smycz i obroża dość ciasno, by wszedł palec. Tyle psów ginie, pilnujcie ich bardzo.
  4. Widać jaki grzeczny i kochany:-)
  5. Ależ się cieszę, że Foksik już u siebie:-) Fizjologia zadziałała już?? Na pewno wszystko będzie tak jak potrzeba, Foksiku powodzenia!! A ja mu jeszcze poodświerzałam ogłoszenia ostatnio, więc jakby coś to nie żegnajcie się z telefonującym:-)
  6. A gdzie bazarek, nie ma linku?
  7. Ja nawet jakbym z aparatem stała to raczej nie dam rady pstryknąć, Lila jak błyskawica:-) Choć może jak się cieplej zrobi to coś zrobimy. A co ze sterylką Fifki?
  8. Nikt nic nie pisze...Ale my cierpliwie poczekamy....
  9. Ile godzin tej jazdy samochodem?
  10. Właśnie przeczytałam info z wizyty. Nie chciałabym być psem w tym domu, w moim tak:-) I nie powierzyłabym im żadnego zwierzaka.
  11. Oj, Pani Anno ja nie mówiłam, że Frania nie ma wcale ogłoszeń, wypowiedziałam się tylko o tych co ja dawałam, że jest ich kilka i że odnawiam. Niech cioteczki nie pomyślą, że ja twierdzę, że Frania nie ma ogłoszeń:-)
  12. O matko jedyna, sunia jaka przestraszona i jaka chudziutka... Albo poznali się w okresie niedoli losu... Ona ma takie ładne umaszczenie...
  13. A w jakiej wcześniej byłyście fundacji? Faduniu nie chcemy żadnych nowości z nowotworami.....
  14. Majeczko nareszcie pozbyłaś się zbędnych narządów:-) Też uważam, że musi mieć ubranko, wystarczy trochę liźnięć i będzie czerwony szew, wilgotny, spuchnie i zaraz pokaże się ropa. Szkoda kociaka, pewnie nie przeżyje. A co zrobiłaś z kotami co wlazły do klatki, wypuściłaś z powrotem? Bo to łażące.
  15. A ja znalazłam kota, nikt się nie zgłasza mimo ogłoszeń. Może ktoś by chciał około 2 letniego kota, od wczoraj wykastrowany... To kotek chętnie by poszedł do domku...
  16. Ja bym zadzwoniła na policję, i może do tvn. Może jak dziennikarz zadzwoni do urzędu to się znajdzie właściciel drogi. Śpij piesku spokojnie:-( Mogliby przy zabieraniu go sprawdzić czy ma czipa, może ktoś go jeszcze szuka, a tak dowiedziałby się, że pies nie żyje.
  17. Cioteczki!! A czy Wy wiecie, że Kundelkowa Skarbonka dołoży 50zł do kastracji Dropka??? Napisałam i poprosiłam i Dropeczek ma już na wycięcie jednego jajeczka, jeszcze na drugie jajeczko, nici, materiał operacyjny, wysterylizowane narzędzia, opatrunki itp.:-) Obraczus dziękuję!
  18. Na pewno Freneczce coś zaskoczyło w główce i pomalutku zacznie sygnalizować:-) A zresztą, moje suki wychodzą 4 razy dziennie i nie sygnalizują, jedna mówi jak chce się jej dodatkowo ale to sporadycznie a druga zwyczajnie sika i tak parę razy w roku.
  19. Wspaniale:-) Teraz tak na spokojnie myślmy pozytywnie o brązowej niuni.
  20. Ależ kochany, jaki on wesolutki, normalnie taki szczęśliwy:-) Ale wiesz, on ładnie wygląda, poprawił się, a to była taka chudzinka. Sterczały mu wszystkie kosteczki a tu widzę klateczka to taka mocna:-)
  21. Skąd masz te cudności na tymczasie? Zerknęłam na allegro:-)
  22. To maleńka będzie mieszkała w Krakowie, a Chojnice to jakie to województwo? Tak bardzo się cieszę, że kochana już się szykuje do swojej Pańci, aż łza mi się w oku kręci. Będzie jechała w transporterze? Uczulcie kierowcę aby nie ufał, i nie wypuścił. Irrational Ty też bardzo uważaj, szelki, obroża, podwójna smycz. Szelki i obroża ciasno zapięte, tak by palec wszedł i będzie ok. I koniecznie adresatka, nawet na chwilę niech nie wychodzi bez adresatki. Na allegro są od 7zł. Miej kilka na zapas. Przepraszam, że tak o tym piszę, ale tyle psiaków ginie.
  23. Ale domki są na horyzoncie, więc ma się ku lepszemu:-)
  24. Opisz patent na siki. Może on nie umie się przytulać i przychodzić na głaski, może w jego domu psa się nie głaskało...
×
×
  • Create New...