-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Pepino nie żyje ['][']['][']['] Pamiętamy.......
Awit replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za starowinka, niech mu się uda. Bo takie staruszki nie powinny kończyć życia w schronie. W ogóle żaden pies, schron, to powinno być miejsce przejściowe, krótkie, tymczasowe. -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jak ja się cieszę, że UDAŁO się ją wziąć ze schroniska!!:-) Ależ to fajna sunia, taka kochana, radosna mimo swojego inwalidztwa, młodziutka dziewczynka, skłonna do zabawy i figlów:-) Ronja czy na pewno nie ucieknie, ma ciasno obróżkę zapiętą? Ona jest w domku czy mieszkaniu? Jak sobie radzi chodząc po domu, jak sobie radzi na dworze? Teraz to prawie Warszawianka:-) -
O matko, jaka ona jest wrażliwa:shake: Tyle czasu u Was i nadal w niej tyle lęku....
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Awit replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Biega z psami:-) Coś pięknego, wiosna, słoneczko, trawka:-) -
dwa 2-3mczne maluchy - on i ona - szukają DT! POMOCY!
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Matko jedyna... Paulina Ty masz Micha przecież, i chyba jamniczkę?? I te dwa, i trzy swoje!! -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ci napisać, od jakiegoś czasu przytłacza mnie zbyt mocno to, co się dzieje:-( -
Za gwałt powinni kastrować. PRZERAŻAJĄCE............
-
Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...
Awit replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
A co z tamtym rudym młodszym? Wiecie co, oni nie są braćmi? Oni są bardzo podobni, kolor sierści, jasne krawaty, przyciemniane pyszczki... -
A co z tamtym rudym młodszym? Wiecie co, oni nie są braćmi? Oni są bardzo podobni, kolor sierści, jasne krawaty, przyciemniane pyszczki...
-
Wrzuciłam tu Ninkę [url]www.alegratka.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] [URL="http://www.gumtree/"]www.gumtree[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [URL="http://www.psy.pl/"]www.psy.pl[/URL] [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.wybierzmiska.pl/"]www.wybierzmiska.pl[/URL] [URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [url]www.darmobranie.pl[/url]
-
Miejmy nadzieję, że ich też ktoś wyrzuci skądś kiedyś.....Tak by sobie sami nie byli w stanie poradzić. Chyba odejdę z dogo, bo już nerwowo nie wytrzymuję.
-
Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
O jak dobrze, że dziewunia już u siebie!! Czy Pani na pewno będzie odpowiednio ją zabezpieczała? Mam na myśli, obrożę, szelki, ciasno pozapinane, adresatka, czip??? Co ze sterylką?? Jest określony termin zabiegu do kiedy ma być wykonany?? Wybaczcie, że ja tak pytam, choć nie dołożyłam ani grosza, ale emocjonalnie najbardziej tą małą sunię przeżyłam. I wszędzie ciągle psy giną i ja już mam obsesję. -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Awit replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
I ja też zajrzałam... -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Czyli rybeczka dziś nocuje u Seci?? Na kogo adopcja? Jejku!!! Jak ja się cieszę!!!:-) -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
Awit replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Boże jaka maleńka i skurczona do granic możliwości na tych zdjęciach paluchowych. Jak się dowiedziałyście, że ona tam trafiła? -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Awit replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No wiecie, to niewiarygodne... Tyle szukania, nerw, a ona w schronie!! Jak tam trafiła???? I kiedy po zaginięciu?? Poznała Ciebie olalola? -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
Awit replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jajka stracił to w główce się rozjaśniło... -
Paczek nie ma możliwości postawienia mu budy? Chyba nie, źli ludzie coś by mu zrobili...
-
[quote name='AgusiaP']Mam nadzieję, że trafi jej się lepszy domek :lol:[/QUOTE] Hehe, chciałabyś tak myśleć by był lepszy:-) Dobrze wiem, że wg Ciebie żaden lepszy nie będzie:-) Ja uważam, że moje psy mają tak wspaniały dom, że drugiego takiego nie ma, i że mają najlepiej ze wszystkich psów:-):-)
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Kastracja była w zeszłą sobotę i z tego co mi Pan pisał, zabieg się udał, paluchy też poszły z jajkami:-) Po zabiegu było ok, grzecznie pozwalał na zmianę opatrunków, bo miał opatrunki na ranach. Z kołnierza nie był zadowolony, ale nikt by nie był. Nie wiem czy kontaktowali się z Pawłem, nie wiem jak dalej, no ale przecież nie będziemy codziennie dręczyć siebie codziennymi informacjami:-) Za kilka dni do nich napiszę. -
Tosiunia pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki!!
Awit replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Boże jaka biedna Tosieńka. Powiedzcie mi, skąd na paluchu wiedzieli, od kogo sunia była adoptowana? Kurcze, żal mi tego jej pana, żyli sobie szczęśliwie i facet zmarł, a przecież to chyba nie był stary człowiek. I jak ona musiała się czuć, Pana traci, z domu zabierają, dramat przeżyła:-( -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Awit replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj mnie nie było na dogo, ale o Tince ciągle myślałam, bałam się dziś wejść tu. Zamarłam czytając tytuł:-( Śpij dziewczynko dobrze, bez bólu, wiedz, że byłaś bardzo kochana:-( Nie wyobrażam sobie jak ona umierałaby w cierpieniach na tym łańcuchu. Umarła czując się potrzebna i kochana:-( -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Weszłam i już się zdenerwowałam, ale już się uspokoiłam. Czyli mogłaby u Seci przenocować? A w w-wie do kogoś od myszy, tak? Kiedy wraca aniawawa, czy wtedy zajmie się Gałeczką?