Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Dlaczego chcesz zamknąć galerię?:-(
  2. [url]http://img62.imageshack.us/img62/9528/dsc0422k.jpg[/url] haha ale całus :):evil_lol:
  3. Cześć :)
  4. Hej dziewczynki, co porabiacie?
  5. cześć :multi:
  6. Słyszałam, że dziewczyny wykąpane :cool3: a gdzie foteczki :cool3:
  7. Cześć Toffisiowy :)
  8. Co dam 9 dych :) Radość okazana merdającym ogonkiem - bezcenna :loveu::loveu: [url]http://images42.fotosik.pl/134/7c6d939bc48a7464med.jpg[/url] fajne zdjęcie :) A jakim aparatem robisz?
  9. [quote name='FREDZIU']Witamy wtorkowo. Ja też tak uważam,ale co potem z sadełkiem:angryy:[/QUOTE] A sadełko na spacerze z pieskiem się spali :eviltong: Cześć Riki :)
  10. hihi chyba nie od kapci rośnie na zimę :evil_lol: A tak swoją drogą to fajne te kapciuszki :loveu:
  11. [quote name='*kleo*'][URL]http://img687.imageshack.us/img687/3006/dsc00046u.jpg[/URL] Nic się nie chwaliłaś, że Pixi laserem z oczu umie strzelać :eviltong:[/QUOTE] wyjęłaś mi to z ust :evil_lol: laser w oczach :evil_lol: Kochana Pixulka :loveu:
  12. Hejka :) Ten twój ból głowy to na mnie przeszedł :cool1: ja to jak hipochondryk :evil_lol: A u was też jest dziś śnieg??
  13. i jak wrażenia po kąpieli w nowych kosmetykach?
  14. u mnie na warkoczyki za krótkie jeszcze są włosy :p I witam :multi:
  15. hej :0 Hihi moja tez się tak zapiera :) I to jak wychodzimy z klatki, bo protestuje, że nie chce iść, a później jak do domu wracamy to też się zapiera, bo do domu nie chce wracać :diabloti:
  16. Hej :) Legowisko superowe, tylko moja podobnie jak gracja zapewne by w nim nie spała :lol:
  17. Hej :) Z Yoko to prawdziwa księżniczka :loveu:
  18. [url]http://i36.tinypic.com/2j0lgtg.jpg[/url] prawdziwy krasnal z brodą :loveu: Nelcia to prawdziwa kruszynka :) na dg chyba nie ma mniejszej :)
  19. [url]http://img194.imageshack.us/img194/3179/img3852go.jpg[/url] mordeczka kochana :) Oczka jak węgielki :loveu::loveu:
  20. hejka :) Jak tam Fredzia?
  21. [url]http://img689.imageshack.us/img689/302/dsc00043bq.jpg[/url] śliczna :) I nowe szelki widzę :cool3:
  22. karkakarka

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u'][URL]http://i37.tinypic.com/10fnk1l.jpg[/URL] w różowej gumce też mu ładnie , a co??!! :eviltong:[/QUOTE] No ładnie ładnie :D tylko mam dwóch chłopaków w domu i w rózowym by za rzadne skarby świata nie wyszli ;) [quote name='ewa2909'] bo to zwierzaczek na bateryjke i zaróweczke:evil_lol::eviltong::evil_lol: A niebieskiego to nic koleżanka nie widzi:mad::mad::mad:[/QUOTE] Fajny zwierzak :loveu: A niebieski widzi widzi :loveu: ale różowy też :eviltong:
  23. jak na Atenke nie będzie chętnych to ja mogę ją adoptować:evil_lol: z przyjemnością i miłością :evil_lol:
  24. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/011.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: A mi się też podoba zapach vulpes'a :roll:
  25. Wszystkie piękne :( Ale Atenka - najpieknięjsza :loveu: w moim typie :loveu: i Tolkę mi przypomina jak ta była jeszcze kluseczką :loveu:
×
×
  • Create New...