Co dam 9 dych :)
Radość okazana merdającym ogonkiem - bezcenna :loveu::loveu:
[url]http://images42.fotosik.pl/134/7c6d939bc48a7464med.jpg[/url] fajne zdjęcie :)
A jakim aparatem robisz?
[quote name='FREDZIU']Witamy wtorkowo. Ja też tak uważam,ale co potem z sadełkiem:angryy:[/QUOTE]
A sadełko na spacerze z pieskiem się spali :eviltong:
Cześć Riki :)
[quote name='*kleo*'][URL]http://img687.imageshack.us/img687/3006/dsc00046u.jpg[/URL]
Nic się nie chwaliłaś, że Pixi laserem z oczu umie strzelać :eviltong:[/QUOTE]
wyjęłaś mi to z ust :evil_lol: laser w oczach :evil_lol: Kochana Pixulka :loveu:
hej :0
Hihi moja tez się tak zapiera :)
I to jak wychodzimy z klatki, bo protestuje, że nie chce iść, a później jak do domu wracamy to też się zapiera, bo do domu nie chce wracać :diabloti:
[quote name='dysia-u'][URL]http://i37.tinypic.com/10fnk1l.jpg[/URL]
w różowej gumce też mu ładnie , a co??!! :eviltong:[/QUOTE]
No ładnie ładnie :D tylko mam dwóch chłopaków w domu i w rózowym by za rzadne skarby świata nie wyszli ;)
[quote name='ewa2909']
bo to zwierzaczek na bateryjke i zaróweczke:evil_lol::eviltong::evil_lol:
A niebieskiego to nic koleżanka nie widzi:mad::mad::mad:[/QUOTE]
Fajny zwierzak :loveu:
A niebieski widzi widzi :loveu: ale różowy też :eviltong: