Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Cześć dziewczyny, co tam z wami?
  2. karkakarka

    Aksa i Tofi

    [url]http://i37.tinypic.com/sv1fdw.jpg[/url] jaki on maleńki tu wyszedł :evil_lol::evil_lol: I jacy oni zgodni:loveu::loveu:
  3. cześć! :multi::multi:
  4. Podobają mi sie te twoje zdjęcia :) ale ta jest wyjechana, najlepsza! :bigcool:
  5. [url]http://img42.imageshack.us/img42/5329/pa316556.jpg[/url] śliczna jest :loveu: Ja też przesyłam wszystkiego najlepszego dla Tiny :)
  6. Jeny do ciebie nie wejść raz, to później trzeba się cofać o 3,4 strony :p Fajnie, że załapałaś bakcyla co do jazd :)
  7. Czytam te objawy Pixuli i są to dla mnie też cenne rady, bo Tola jest w podobnym wieku i też wypatruję czy przypadkiem nie ma cieczki :roll: [URL]http://img687.imageshack.us/img687/6198/pict7773.jpg[/URL] Fajne puchate łapki :loveu:
  8. cześć :p Arwi ma piękną postawę :D I włos jej fajnie urósł :loveu: Dobrze, że masz oparcie w hodowcy i że pomaga ci w przygotowaniu do wystawy :)
  9. mnie też ciekawość zjada z jakiej hodowli chcesz kupić szczylka, ale rozumiem cię dlaczego nie chcesz się pochwalić :p
  10. Widoki - cudne - te góry w oddali robią wrażenie :crazyeye: A z Rikiego fajny chłopak :)
  11. Cześć :p
  12. [QUOTE]:diabloti:Jak sobie przypominam to z tym problemem byłam już u weta jak była malutka. Wetka obejrzała dokładnie i ...nic nie było. diagnoza za to była dziwna"pies się może drapać z nudów". Jak ona ma nudno , to ...:angryy:[/QUOTE] to niech się podrapie [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203DB.gif[/IMG][/URL] Może z autopsji to wzięła [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F4.gif[/IMG][/URL]:diabloti: [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL]
  13. [quote name='tigrunia'][URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0385.jpg[/URL] Obłędne zdjęcie Madzia! :ylsuper:[/QUOTE] A ja bym jeszcze dodała, że artystyczne... :) Zresztą ktoś kto robi takie zdjęcia musi mieć duszę artysty :loveu: A zbieranie znaczków to też drogie hobby, i wiem co mówię, mój tato zbierał... Akwarium robi wrażenie, ale to nie dla mnie, Fajnie się ogląda u kogoś, jak jest zrobione i zadbane, ale sama nie miałabym cierpliwości robić przy tym :shake:
  14. Hej :multi: Bafi urocza :) taki mały poczochraniec zaspany :evil_lol: ja jak rano wstanę też mam podobną fryzurę... chociaż ja tak uroczo nie wyglądam :roll:
  15. [url]http://i37.tinypic.com/9kcz84.jpg[/url] ale słodziak :D Pewnie woda jak żur była :evil_lol:
  16. hej :) Przez czytanie o drapaniu się Mejsi zaczęłam bardziej obserwować Tolkę pod tym kontem i też wydaje mi się, że bardziej się drapie:crazyeye: albo "schiza " łapię:cool1: Mam nadzieję, że w końcu dojdziesz do tego dlaczego mała się drapie, a na moje oko to alergia, ale na co - to nie mam pojęcia, zresztą alergię bardzo trudno nawet u człowieka określić.. a co dopiero u psiaka :shake:
  17. Hej :) Jazda autkem fajna jest :loveu: Ale trzeba uważać, bo jak się w rutynę wpada to i noga się ciężka robi, wtedy łatwo o punkty i mandacik :roll: A Pipi faktycznie kręcona- ona jest chyba tak malutka, tak się przynajmniej wydaje :loveu:
  18. [url]http://img30.imageshack.us/img30/272/pict7763.jpg[/url] tu jak maskoteczka wygląda :loveu: A ostatnie zdjęcie - aż się przestraszyłam :evil_lol: Pozdrawiam i do jutra - pewnie wieczorkiem wpadnę do galerii :D
  19. :evil_lol::evil_lol: w papilotach czy bez to i tak prawdziwa gracja :loveu:
  20. A ja se przerwę zrobiłam i tez fotki dałam :cool3:
  21. [quote name='laurin']:crazyeye: :shake: może zakończycie ten temat, bo tak naprawde tylko ja i Ula wiemy o co dokładnie chodzi... Takie komentarze są zbędne... Ula zrobi tak jak uważa:roll: Mam nadzieję że słusznie... Cześć Ula, chociaż jakieś fotki obu cudnych piesków wstaw:cool1:[/QUOTE] jeszcze tak szybciutko i na marginesie - Ania mówiąc o młodzieży nie miałam na myśli ciebie :loveu: tylko tych co tu zaglądają :) więc mam nadzieje ze nie zrozumiałaś źle mojego postu :roll: Pozdrawiam i nic więcej na ten temat pisać nie będę :p
  22. [quote name='Kasia'][B]Ja tam mogę przyjąć od was po parę kilo, nie pogardziłabym...:p[/B] tak kombinuję z żarciem by przytyć choć troszkę ale i tak nic to nie daje...:shake: dzisiaj mam bigosa, wczoraj robiłam ale smaka na niego nie mam... cze Beatrycze :loveu:[/QUOTE] To ja ci z pryzyjemnością oddam moje [B]5[/B] :evil_lol:
  23. Cześc [url]http://img337.imageshack.us/img337/2720/katia010.jpg[/url] malunia słodziunia :loveu: Ja tolke tylko puszczan na terenach otwartych tzn na łące jak jest trawa skoszona żeby ją widzieć, a w mieście to się boje :shake: wydaje mi się, że też by poleciała gdzie ją nogi poniosą :shake: Dobrze, że nic się Kati nie stało :roll: Pozdrawiam
×
×
  • Create New...