Ja tolce ze środka uszu wyrywam włoski :p
A co do noska, to ponoć czasem tak jest jak jest mało pigmentu - taka jej uroda, moja tola miała niedobarwiony nosek jak była malutka, ale z czasem w miarę nosek się "zaczernił". W lato trzeba dużo na słońcu chodzić to ponoć pomaga, na zimę przebarwienie może się nasilać. Czytałam o tym w necie, bo tak jak już pisałam Tola też taki miała :)