[quote name='...::Basia::...']Chodziło mi o to ze prawdziwe nie w sęsie że musi być z rodowodem tylko w sęsie że wygląda jak york a nie jakieś "yorki po 10 kg lub 1,2kg:eviltong:
[/QUOTE]
A to źle zrozumiałam :oops:
[url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/amir2.jpg[/url]
A tatuś śliczniutki :loveu: mi się podoba - taki w kwadracie, ładny, zwarty, krótka kufa, błyszczący włos :loveu: :loveu::loveu: no i ciemniejszy :loveu: