Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. [url]http://img404.imageshack.us/img404/1794/p1020898u.jpg[/url] Hej :) Nie wygląda Gratka w kąpieli tak tragicznie jak opisywałaś :) Słodko wygląda :) Ach te oczęta :loveu:
  2. cześć Tofulek :D
  3. Hejka :) [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF2376.jpg[/url] Fajny ten wędkarz, tylko trochę chudy :) [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSC03219.jpg[/url] A działeczka ładna i fajny ma murowany domek :loveu: A dlaczego pousuwałaś inne zdjęcia :mad: inni widzieli a ja nie :placz: Ps na drugich jazdach to placyk robiłam (zdawałam 12 lat temu) a do miasta to chyba na 10 jazdach dopiero mnie wziął :roll: [COLOR=Cyan]I w sekrecie Viki i ja to Marzena[/COLOR] :lol:
  4. Hej :) Fredzie wpadła i wypadła a zdjęć nie dała :cool1:
  5. A ja zbieram :) i moje dziecko też :) Trochę się na początku buntowało, że dlaczego ma zbierać skoro inny nie zbierają, ale jak mu przypomniałam, jak wlazł w kupę na trawniku (nie raz) to przestał się buntować. Problem faktycznie jest z koszami, u mnie na osiedlu nie ma takiego i do zwykłego kosza wyrzucamy :p
  6. hej :) To kiedy ta pierwsza wystawa, bo zapomniałam :roll:
  7. [url]http://images8.fotosik.pl/124/6d1d6a969106e64d.jpg[/url] super!! gratulacje dla małej ::D
  8. [url]http://i37.tinypic.com/t4wa60.jpg[/url] faktycznie doprałaś a jak się świeci :loveu: Tylko chyba focha ma :evil_lol:
  9. [url]http://img195.imageshack.us/img195/5474/dscf3461w.jpg[/url] sładziak malutki :D biednie z tą łapką wygląda :roll:
  10. Hej :) Ja też nie lubię TzG :D [COLOR=Cyan]czytaj taniec z gwiazdami [/COLOR]
  11. hej :D
  12. :O o Kuna w futrze, jak deszcz siąpi?? :shake: Może w zimę nie wychodzi wcale :evil_lol:
  13. No właśnie - trzeba jej było zasugerować labradora, albo goldena- psy do dogoterapii z dziećmi :) A cierpliwość to do niej miałaś, ale tylko i wyłącznie dzięki temu pokazałaś swoją klasę :cool1: Prostaczka zwykła... niestety... A z Bydgoszczy faktycznie ktoś szukał pieska :hmmmm:v [COLOR=Cyan]No i wiemy już że ta osoba to Beata z Bydgoszczy :p w wyszukiwarce gg się wyświetliło[/COLOR] :p
  14. hej :) [url]http://img130.imageshack.us/img130/2427/meti4.jpg[/url] Meteor boski :D A Rikiemu fajnie już włoski urosły :cool3:
  15. jutro... jutro.... jutro to będzie futro :roflt: ale mi się przysłowie przyplątało :grins:
  16. [url]http://img42.imageshack.us/img42/3065/dsc02013k.jpg[/url] mi się to też najbardziej podoba :loveu::loveu: Śliczne jesteście :loveu:
  17. [quote name='Pegaza']hehe no mam :cool1:[/QUOTE] hehe to daj :cool1: moja jak śpi na podłodze to też jak sierota wygląda :roll:
  18. [quote name='...::Basia::...']Chodziło mi o to ze prawdziwe nie w sęsie że musi być z rodowodem tylko w sęsie że wygląda jak york a nie jakieś "yorki po 10 kg lub 1,2kg:eviltong: [/QUOTE] A to źle zrozumiałam :oops: [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/amir2.jpg[/url] A tatuś śliczniutki :loveu: mi się podoba - taki w kwadracie, ładny, zwarty, krótka kufa, błyszczący włos :loveu: :loveu::loveu: no i ciemniejszy :loveu:
  19. Jeny wchodzę a u temat o dentyście :shake: Witaj :) A masz już fotki domku?:cool3:
  20. Witam małą czarnulkę :loveu:
  21. hej :D
  22. hej - to trzeba się kurować :)
  23. Hej :)A masz zdjęcie taty szczylków? [SIZE=1]jak dla mnie moja też piękna, chociaż nie jest "prawdziwa"[/SIZE] :eviltong:
  24. No a jak :) w końcu pańcia może robić za windę :evil_lol::evil_lol: Z tolka natomiast jest tak, że w dzień potrafi wskoczyć na łóżko, ale w nocy jak jest zmęczona to piszczy żeby ja wnieść na nie :cool1: więc ja też robię za winde w nocy :cool1: pozdrawiam cieplutko :)
×
×
  • Create New...