Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. [url]http://i35.tinypic.com/15gfn6u.jpg[/url] z niej to taki mały skoczek :) a ja myślałam że to moja trolka ma ADHD :evil_lol::evil_lol:
  2. :evil_lol::evil_lol: ja tam brzydule oglądam :cool1:
  3. Witam :D
  4. Gdzie się podziewacie?:cool1:
  5. Witam, jak będą foteczki to zajrzę tu :)
  6. Moja też waży 2.2 :p
  7. Witam :D
  8. :evil_lol::evil_lol: Moja trola pewnie tez by tak robiła :evil_lol: A na wąsach papilotuj, ja toli tego nie robię, z wiadomych przyczyn, ale widze, że jest różnica między włosem na wąsach a na tułowiu. Ten przy pyszczku poprostu się łamie, bo jest narażony na jedzonko :)
  9. Tolce też się zbiera duzo woskowiny :roll:
  10. Ona już jest papilotowana :crazyeye::loveu: A jak się zachowuję w papilotach??
  11. :evil_lol::evil_lol: nie ma jak mamina kuchnia :loveu:
  12. Faktycznie się rozjechał obraz trochę :roll: Ja w końcu żurek wymyśliłam :D
  13. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/019.jpg[/url] slicznota :) Wie, że piękna i dlatego taka dumna :)
  14. Dziochy nie chodzi mi o upiększanie tylko o redukcję czerwonych oczu :roll: nawet w aparatach jest taka funkcja :roll: i w zwykłym programie do przyglądania zdjęć :eviltong: Mi samej na 99% zdjęć wychodzą czerwone oczy, więc korzystam z tej funkcji, bo to jak błogosławieństwo :evil_lol:
  15. Cześć !!! :multi::multi::multi:
  16. Witam :)
  17. Hej, a ja jeszcze nie mam pomysła na obiad, pierw na szybkie zakupy wyskoczę, a później coś wymyśle :)
  18. karkakarka

    Aksa i Tofi

    [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113508&page=413[/url] jejku ale uroczy :loveu::loveu:
  19. Bo jak jedziesz za autem i wpadniesz w jego ciąg to wtedy jest mniejszy opór powietrza i mniej paliwa sie zużywa :) ale szybszym autami nie chce się jeździć za tirami, bo one 90 mogą tylko jechać :cool1:
  20. [url]http://i33.tinypic.com/o8uqh4.jpg[/url] Fajny poczochraniec :) A w oczach chyba ma laser :evil_lol: Spróbuj skorygować w programie do obróbki zdjęć :)
  21. jeny, 2 dni mnie nie było i pół galerii wdo tyłu musiałam się cofnąć, zeby nadrobić :diabloti: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/007-1.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: livka uczesana!!, a ten wzrok - bezcenny :loveu::loveu: A co do tirów, ja się nie boję, mój M jeździ na tirach :cool1: A jak kiedyś maluchem jeździłam i wpadałam na autostradę, to się wciskałam za tira, bo wtedy mniej paliwa zużywałam :evil_lol: D-E dobrze, że poszłaś na prawko, mówię ci warto, a Tirów nie ma co się bać :evil_lol:
  22. Hejka :) Ja tam od początku stawiałam na Adamka :) Chociaż później żal mi było Andrzeja, bo jakoś tak bidnie wyglądał :roll:
×
×
  • Create New...