jeny, 2 dni mnie nie było i pół galerii wdo tyłu musiałam się cofnąć, zeby nadrobić :diabloti:
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/007-1.jpg[/url]
:crazyeye::crazyeye: livka uczesana!!, a ten wzrok - bezcenny :loveu::loveu:
A co do tirów, ja się nie boję, mój M jeździ na tirach :cool1: A jak kiedyś maluchem jeździłam i wpadałam na autostradę, to się wciskałam za tira, bo wtedy mniej paliwa zużywałam :evil_lol:
D-E dobrze, że poszłaś na prawko, mówię ci warto, a Tirów nie ma co się bać :evil_lol: