Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. nie patologia :D moja też tak robi jak yokula :)
  2. A moja tola na 3 miesiące tj 12 tygodni ważyła 850g teraz ma 7,5 mies i waży 2,200 :lol:
  3. Hej :) Ona po prostu nie chce żeby pańcia się przemęczała :evil_lol: Ale ona ma czarne oczka i do tego takie duże :loveu:
  4. Hej :) I co, masz już jakiś szampon na oku? widzę, że sonda przeprowadzona, tylko zdecydować się jeszcze trzeba :cool3:
  5. Hejka :) Mały telemaniak :)
  6. Hej :) No faktycznie jeszcze dużego psiaka brakowało :roll: A jazd się nie bój :) Inni dają radę to i ty se poradzisz :loveu:
  7. Hej :) Ja też nie lubię tego święta :shake: 5 lat temu mama mi zmarła - 28 X - na świeto zmarłych nie miała jeszcze grobu, bo pogrzeb był 2 XI... Było to dla mnie straszne... tym bardziej, że nie zdążyłam się pożegnać, bo zmarła nagle... Pozdrawiam
  8. Hej :) Włoski faktycznie podrosły. Słodka z niej sunia :)
  9. U mnie też RC Junior 30 zł za kilo. Byłam w podobnej sytuacji jak ty - zabrakło mi karmy - poleciałam do zoologicznego i patrze a tam RC dla yorkasów, więc kupiłam i teraz tylko na wagę kupuję, bo widzę, że mi się to opłaca.
  10. Cześć :) Ja niestety nie robię banerków :shake: więc nie pomogę :shake: Pozdrawiam :D
  11. hej :) Nie no, nie było was tyle i jedna fotka :mad: Ale Suzi łanie kolorek się na pyszczku zmienia :loveu:
  12. [quote name='eve86']Witamy Was po dłuższej nieobecności :placz::placz::placz: Brak czasu zepsuty komp i duuuzo pracy!!!! :shake: Jutro nadrobimy zaległości w waszych galeryjkach! Riki ma się dobrze :) Kupiłam mu ubranko ostatnio :) Chyba mu się spodobało :roll: [B]Obiecujemy że teraz bedziemy bywać na dogo baaaardzo baaardzo czesto [/B]:loveu:[/QUOTE] No to się cieszę :multi: i tak ma być:cool1: No ale z tą jedną fotką w ramach rekompensaty to przesadziłaś :mad: jedna??? tylko jedna??:mad: powinnaś dać przynajmniej 15 :cool1: Ale ze zdjęcia widać, że włoski mu na pyszczku podrosły :loveu: Fajny z niego chłopak :loveu:
  13. hej :) Dziś na spacerku widziałam kobitkę z dwoma yoreczkami - srebrnym i czarnym - i od razu o tobie mi się wspomniało :evil_lol:
  14. hej Ja też kąpię raz w tygodniu, zawsze używałam hery, a teraz przeszłam na vulpes. Nie wyobrażam sobie kąpać ją rzadziej, jeszcze teraz przy tej pogodzie :shake:
  15. Dobra z ciebie mama :) Ja z resztą bardzo podobnie robię :evil_lol:
  16. Toś poszalała w tej biedronie :evil_lol::evil_lol: A młoda nie ma czasu robić zielnika :mad:
  17. Witam :) Prosiak jeszcze żyje? :evil_lol:
  18. Hej :) Ale cię tu rozpieszczają :D
  19. [url]http://i40.tinypic.com/n2hoqt.jpg[/url] :mdleje: śliczniutka kluseczka :loveu: wcale się tak bardzo nie zmieniła :roll:... :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']To nie Soma to Pipi:cool1:bo ma te dni :cool1: i popoludniu w zasadzie sie nie pozalatwiala bo psy byly wazniejsze..:mad:[/QUOTE] O to przepraszam Some :evil_lol: A tak w ogóle to [B]witam[/B], bo ładuję się tu z butami i ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d... :shake: jakaś nie wychowana jestem :eviltong:
  21. [quote name='puchu']Też to praktykowałam, ale się odpią w czasie ganiania po chaszczach. Teraz adresówka jest na oddzielnym cienkim łańcuszku. Powtórzę się z wątku obróżkowego. Ma ktoś doświadczenie z tymi adresówkami? [URL]http://www.allegro.pl/item785088860_identyfikator_grawerowany_dla_psa_kota_adresowka.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item789781370_identyfikator_identyfikatory_adresowka_zawieszka.html[/URL][/QUOTE] Moja sunia ma ten pierwszy, ja jestem zadowolona :D
  22. [url]http://img188.imageshack.us/img188/7467/dsc03815e.jpg[/url] hihi jak jej ta piłeczka w pyszczku się zmieściła :evil_lol:
  23. Egon to chyba żaba :evil_lol: ale do końca nie jestem pewna :roll:
  24. :multi::multi::multi:Witam :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...