Hej :)
Ja też nie lubię tego święta :shake:
5 lat temu mama mi zmarła - 28 X - na świeto zmarłych nie miała jeszcze grobu, bo pogrzeb był 2 XI... Było to dla mnie straszne... tym bardziej, że nie zdążyłam się pożegnać, bo zmarła nagle...
Pozdrawiam
U mnie też RC Junior 30 zł za kilo.
Byłam w podobnej sytuacji jak ty - zabrakło mi karmy - poleciałam do zoologicznego i patrze a tam RC dla yorkasów, więc kupiłam i teraz tylko na wagę kupuję, bo widzę, że mi się to opłaca.
[quote name='eve86']Witamy Was po dłuższej nieobecności :placz::placz::placz: Brak czasu zepsuty komp i duuuzo pracy!!!! :shake: Jutro nadrobimy zaległości w waszych galeryjkach! Riki ma się dobrze :) Kupiłam mu ubranko ostatnio :) Chyba mu się spodobało :roll: [B]Obiecujemy że teraz bedziemy bywać na dogo baaaardzo baaardzo czesto [/B]:loveu:[/QUOTE]
No to się cieszę :multi: i tak ma być:cool1:
No ale z tą jedną fotką w ramach rekompensaty to przesadziłaś :mad: jedna??? tylko jedna??:mad: powinnaś dać przynajmniej 15 :cool1:
Ale ze zdjęcia widać, że włoski mu na pyszczku podrosły :loveu: Fajny z niego chłopak :loveu:
hej
Ja też kąpię raz w tygodniu, zawsze używałam hery, a teraz przeszłam na vulpes.
Nie wyobrażam sobie kąpać ją rzadziej, jeszcze teraz przy tej pogodzie :shake:
[quote name='Pegaza']To nie Soma to Pipi:cool1:bo ma te dni :cool1: i popoludniu w zasadzie sie nie pozalatwiala bo psy byly wazniejsze..:mad:[/QUOTE]
O to przepraszam Some :evil_lol:
A tak w ogóle to [B]witam[/B], bo ładuję się tu z butami i ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d... :shake: jakaś nie wychowana jestem :eviltong:
[quote name='puchu']Też to praktykowałam, ale się odpią w czasie ganiania po chaszczach. Teraz adresówka jest na oddzielnym cienkim łańcuszku.
Powtórzę się z wątku obróżkowego. Ma ktoś doświadczenie z tymi adresówkami?
[URL]http://www.allegro.pl/item785088860_identyfikator_grawerowany_dla_psa_kota_adresowka.html[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/item789781370_identyfikator_identyfikatory_adresowka_zawieszka.html[/URL][/QUOTE]
Moja sunia ma ten pierwszy, ja jestem zadowolona :D