Ja też nie wiem co to może być :shake: jak będziesz u weta to znać co powiedział :)
A ja nie mam domku, ale mam działkę i też mi te kuliste się podobaja :loveu: a jakoś specjalnie je obcinasz czy one tak same rosną?
[url]http://i35.tinypic.com/rswvuq.jpg[/url] :crazyeye:mały diabełek :diabloti:
[url]http://i35.tinypic.com/8hau.jpg[/url] pozycja wystawowa idealna :loveu:
A orientujesz się czy rodzeństwo Arwenki też będzie wystawiane?
To jeszcze dodam [SIZE=5][COLOR=Magenta]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [/COLOR][/SIZE]
[CENTER][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F8.gif[/IMG][/URL]
[/CENTER]
[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]