Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. karkakarka

    Aksa i Tofi

    [URL]http://i37.tinypic.com/v2zfhu.jpg[/URL] haha moja też tak się rozkłada jak widzi większe psiaki :evil_lol: udaje dywanik :evil_lol:
  2. Hej :) Ale mu ładnie w tej bluzie :loveu:
  3. Fajny ten płaszczyk :cool3: No co Soma po prostu koleżeńska jest, słyszy ziomów to na dwór ciągnie :D
  4. [url]http://images49.fotosik.pl/219/5ca8952dc6a08ec8med.jpg[/url] ale fajna :) to Buff?
  5. Cześć księżniczki :)
  6. [url]http://img24.imageshack.us/img24/930/img7600.jpg[/url] :crazyeye: a jaki trawnik masz idealny :crazyeye:
  7. [url]http://i36.tinypic.com/2r2q3d5.png[/url] ale śliczna :loveu: I też trzymam kciuki za to aby uchole stanęły :D
  8. Fajnie, że Afrodyta z tobą zostaje :multi: będziemy mogły tu śledzić jak kolejna piękność dorasta :loveu:
  9. :multi: hehe moja to też kanapowiec :evil_lol:
  10. o już mnie uprzedziłaś z odpowiedzią :roll:
  11. Ja też nie wiem co to może być :shake: jak będziesz u weta to znać co powiedział :) A ja nie mam domku, ale mam działkę i też mi te kuliste się podobaja :loveu: a jakoś specjalnie je obcinasz czy one tak same rosną?
  12. [url]http://img301.imageshack.us/img301/8892/pict1449.jpg[/url] ale słodki pycholek :)
  13. Uuuu to przekichane :shake: mleko z miodem i chleb z czosnkiem :) najlepszy zestaw na przeziębienie :p
  14. witam w środę :)
  15. [quote name='Doti1986']:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] A z czego Ha :cool1: Brzydula fajna :evil_lol:
  16. a niedawno były jeszcze małymi kluskami :roll:
  17. Witam :) Nie umiałam znaleźć dziś waszej galerii :roll: jakś ślepa jestem :evil_lol: Ale mi się udało :loveu: i dlatego witam się :loveu:
  18. Widzę, że wychodzi wam to ćwiczenie :loveu:
  19. Witam, wchodzę tu i od razu głodna się robię :diabloti:
  20. [url]http://i35.tinypic.com/rswvuq.jpg[/url] :crazyeye:mały diabełek :diabloti: [url]http://i35.tinypic.com/8hau.jpg[/url] pozycja wystawowa idealna :loveu: A orientujesz się czy rodzeństwo Arwenki też będzie wystawiane?
  21. Hej :multi::multi::multi::multi:
  22. karkakarka

    Aksa i Tofi

    Hej :) Wino w chorobie jak najbardziej wskazane... tak żeby się rozgrzać ;)
  23. A ja jako druga :) [COLOR=SeaGreen][U][SIZE=5]Najlepszego dla Fibuni :)[/SIZE][/U][/COLOR]
  24. To jeszcze dodam [SIZE=5][COLOR=Magenta]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [/COLOR][/SIZE] [CENTER][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F8.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL]
×
×
  • Create New...