-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Pokazałam chłopaków mojemu Darkowi. Myślałam, że zakocha się w Onku a on powiedział, ze jego wzrusza ten staruszek bo taki biedny, a ma takie mądre spojrzenie. On sobie napewno nie poradzi:( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, Ty to zawsze kogoś interesującego znajdziesz. -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
U Tymona była Pani weterynarz. Czekała na niego na wybiegu a miałam go doprowadzić do niej z kojca. Wyglądało to strasznie bo Tymon od jakiegoś czasu zrobił się bardzo agresywny w stosunku do innych psiaków - rzucał się po drodze (może 6-7 m od kojca do wybiegu), szarpał, piana na pysku, szczekanie. Został zdiagnozowany przez moją wetkę jako typowy samiec alfa, który chce zdominować pozostałe psy w kojcach a ponieważ mu się nie udaje, odreagowuje na ogonie. W każdym razie jutro o 10 ma zabieg amputacji końcówki ogona, będzie miał założone szwy i kołnierz i naprawde nie mamy co z nim zrobić. On ma zakaz uderzania tym ogonem w cokolwiek bo moze dojść do krwawienia i zabieg trzeba bedzie powtarzać a Tymon jak widzi innego psa to wali ogonem na lewo i prawo. Do tego ma mieć kołnierz co w warunkach kojcowych też nie zda egzaminu. Ręce mi opadają . A do tego to taki fajny psiak - przy człowieku istna przylepa. Nie wiem co z nim też zrobić po zdjęciu szwów bo jak trafi do kojca moze obgryzać ogon dalej...a do domu go nie wezmę bo mam sporo swoich psiaków...W ogródku Amigo, przed domem Misza...same samce. -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Jest problem! Tymon potrzebuje od jutra tymczasu. Moze być płatny na 10 dni. Niestety żle znosi kojec i doszło do tego ze odgryzł sobie końcówkę ogona. Już wcześniej ssał sobie końcówkę ogona a dziś zrobił sobie sam krzywdę...Wygląda to mało apetycznie bo z końcówki ogona sterczy centymetrowa kość... Jutro rano będzie miał zabieg a potem na ogonie będą szwy, kołnierz i w ogóle. Do kojca się nie nadaje w takim stanie. A poza tym musi być bez psów bo nie może po zabiegu uderzyć w nic ogonem, a jak widzi psy to chce je zjeść:( Jakby ktoś coś wiedział proszę chociaż o sygnał na komórkę. -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Kompletna cisza:( -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Tymon, uśmiechnij się. Jeszcze się na Tobie poznają, na pewno. Pomyślałam sobie, że Tymona trzeba pokazać w akcji. Zdjęcia pokazują urodę, ale nie pokazują uroku przylepki. Jakby w ogłoszeniach pokazać, jak on się ładnie tuli, to na pewno by dzwonili. Megii, może wytrzasnę jakiś sprzęt nagrywający do niedzieli i zrobimy krótki filmik?[/QUOTE] Bardzo chętnie bo mój sprzęt robiący zdjęcia miał wypadek i będzie gotowy za półtora tygodnia. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Ja dziś zamówiłam 84 tabletki:( - dla 10 psiaków. Dla moich i tymczasowiczów. Będą miały Aniprazol przez trzy dni. -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tina była u nas odrobaczana - na początku Aniprazolem (trzy dni pod rząd) potem po dwóch, trzech miesiącach parateksem. I też dziwi mnie ten tasiemiec bo wiem, że jest widoczny - miałam go okazję oglądać przy Pati (owczarce bez uszka) i wystraszonej Lence. Co dwa, trzy dni sprzątatam wybieg, po którym biegają psiaki i w żadnej kupie nie widziałam nic nawet przypominającego jakiegokolwiek robaka. A jestem na tym punkcie przeczulona, bo po Pati, która miała być odrobaczona przed przyjazdem do mnie, musiałam odrobaczać 12 psów. -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Bardzo mu tego życzę:) Megii czy ktoś się w ogóle odzywał w sprawie Pucusia?[/QUOTE] Kompletnie nikt się nie odzywał:( -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pucek na spacerku:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/279/aac0435c06e3a3e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/279/ca3c95af06e48989med.jpg[/IMG] A tu w kojcu z koleżanką Natasza, która od paru dni jest już ze swoją siostrą w swoim domku:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/279/c83c2b378f8a5838med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pucek podczas czesania:) Bardzo to lubi:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/275/a51d1765ee5c06d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/166/f92ece4192f1472dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/191/e55e80ed9acad7f7med.jpg[/IMG] -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Chyba nikt nie pyta:( A Tymek taki piękny:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/280/4b6af8f5c3899e68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/279/7a23ad9ea4974578med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/275/bd448f3f177e70abmed.jpg[/IMG] -
[quote name='bela51']Wesołych Świąt, dla Ciebie Megii, Twojej Rodzinki i wszystkich psiaków , którymi sie opiekujesz. :loveu: Szczególnie zaś dla naszej biednej, ciągle samotnej Tineczki.:loveu:[/QUOTE] Dziękuję bardzo kochana:) Dla Ciebie równiez wszystkiego najlepszego:) A Tinka nie taka samotna - ma Borysa:)
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Umieściłam chłopaka na ok 20 stronach z ogłoszeniami...cdn jutro:)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Pucka i Renaty:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ale Tymon jeszcze bardziej pasuje mi do mieszkania:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/181353-PiAE-kny-dostojny-mA-ody-psiak-czyli-Tymon-Szuka-domku[/url] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negra & Anna']czy Pucek będzie się nadawał do mieszkania w bloku/kamienicy?[/QUOTE] Myślę, że tak:) Tylko trzeba pamiętać że to duży szczeniak:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ja mogę dodać od siebie, ze Pucuś nie jest agresorem w stosunku do psów- przy wzajemnym obwąchiwaniu się kłądzie się "kołami do góry". Moim zdaniem to dorastający szczeniak:) MA jeszcze różowe "stópki". Ciekawostką jest to, że ma biały żabot pod szyją, białe łapki, końcówkę ogona i ... ma tez białego ptaka:) Taki elegancki jest. Ale może ominąć to w ogłoszeniach:) -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja mogę napisać ale nie wiem nic o psie. Wiek, sotsunek do ludzi, innych zwierząt. Wygląda na przyjacielską i grzeczną więc napiszę a jeśli to nieprawda to poprawcie po prostu. Peja to młoda, ok. 2-letnia, wyjątkowo sympatyczna i przyjacielska sunia. Łagodna w stosunku do ludzi, lubi dzieci i inne zwierzęta. Peja jest posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Jest nieduża, głową sięga przed kolano, nie zajmie dużo miejsca w mieszkaniu. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Gotowa do adopcji :), czeka na swojego człowieka.[/QUOTE] Pieknie - krótko i na temat:) Dziękuję:) -
Nie ma za co:) Polecam się na przyszłość:)
-
[quote name='papryka']mam kilka fotek psianka ale to juz jutro wstawie:)))[/QUOTE] Bardzo dziękujemy kochana:) Dałam im książeczkę ze szczepieniami ale może zakaźne były już do powtórzenia. Mi też Ci ludzie wydali się w porządku, od paru dni pisali do mnie co jeszcze mają małej kupić i czego jeszcze potrzebuje. A i jak będziesz się kiedyś ze mną kontaktować to pod numerem który mam w podpisie, ten drugi rzadko widzę :)
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Zdjęcia ładne. na pewno coś się wybierze. Tylko jak zwykle - tekst do ogłoszeń, kontakt.[/QUOTE] Piromanka, ja Cię błagam wymyśl coś:) - ja się nie nadaję do takich rzeczy. Może być przeróbka Miśka vel Puszka a telefon do mnie. -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Postępy Tymona - już w mieszkaniu:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/278/b5e883fe6a9d769amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/7bf20139ce8f16a0med.jpg[/IMG] -
Lilu już pojechała:) :udzie młodzi, bardzo mili z dwuletnim synkiem. Jutro odwiedzi ich Papryka i zobaczy jak opiekują się Lilu. Jak na początek byli super przygotowani - obroża, smycz, karma, miseczki:) a oto fotki, które udało mi się zrobić:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/278/829b2cf67f7411fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/0da58f1b841d92efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/274/ddfd54a785b633admed.jpg[/IMG]