-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto foto relacja Renaty i jej opis:) rewelacja:) [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S92AQx2AwkI/AAAAAAAAEE0/JpF34WDw4Gw/s400/1.JPG[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S92AKUbkfiI/AAAAAAAAEEs/XxIa3NJKaJI/s400/2.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S92AEpKOGeI/AAAAAAAAEEk/mZ415-zMztY/s400/3.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Z tej pierwszej tury dzwoniła jedna Pani ale już się nie odezwała:( -
[quote name='mysza 1']Zaznaczam.[/QUOTE] Dzwoniłam do Ciebie czy nie znasz jakiegoś hoteliku w okolicy Warszawy.
-
U mnie miejsca brak - mam cztery kojce, a w nich trzech panów, dwie Panie i jeszcze może dwie dojadą także przeludnienie totalne:( ale rozmawiałam z Gusią i moze dziś coś się wyjaśni i znajdzie się super miejsce - na pewno dam znać na wątku.
-
Rozmawiałam dziś z Panią Tinki:) Miłość kwitnie. Pani coraz bardziej rozkochana w Tince - jutro idą na wizytę do weterynarza , żeby obejrzał suczkę.Tinka już się zadomowiła - potrafi poszczekiwać już w swoim mieszkaniu, ma super apetyt i kupki też robi już normalne. I jest bardzo, bardzo szczęśliwa:)
-
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Tak, Tymonek już mega szczęśliwy w domku stałym:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
No tak nie do końca już siedzi. Wczoraj wydrapał mi dziurę w drzwiach do pokoju i został wydelegowany do kojca w kołnierzu. Ale to juz czwarty dzień po kastracji także czuje się bardzo dobrze. Pani weterynarz obejrzała mu dziś szwy, podała antybiotyk żeby wszystko ładnie się goiło i mam nadzieję, ze do przyszłego tygodnia Pucek zdejmie abażur:) Dzwoniła jakaś Pani z Jasła w jego sprawie , miała się zastanowić ale cisza... Może następny telefon to bedzie ten właściwy. -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co - to w dużej mierze zasługa domu Lenki:) Chociaż jak sobie ją przypomnę, jak przyjechała do nas w małej klatce i bała się nawet zbliżającej się do niej dłoni - ze strachu załatwiała się albo pokazywała zęby - to rzeczywiście trochę się zmieniła u nas. Jak wyjeżdżała z hoteliku jadła już z ręki, dawała się czesać, głaskać ale ciagle czuło się dystans. Chyba poczuła, że jedzie do swojego domku i tam zupełnie sie otworzyła:) -
Oczywiście nie wytrzymałam i zadzwoniłam do domku Tinki co u nich:) Pani na wstępie podziękowała mi za Sunię, powiedziała, ze jest nią oczarowana i że tak inteligentnego psa jak Tina nigdy nie widziała. Tina reaguje na jej wszystkie komendy takie jak: "na miejsce" (fotel), "zostań", "chodź do mnie". Były już na pierwszym spacerze. Pani powiedziała, ze zrobiłam Tince "złą reklamę" bo Tina mimo, że na smyczy to słucha swojej nowej Pani i jest w nią wpatrzona jak w obrazek (z wzajemnością). Tinka poznała tez już dwóch kolegów z kamienicy i według jej Pani zachowała się przy nich jak dama - tzn. dała się obwąchać ale nie za bardzo, pomachała ogonkiem i poszła za swoją pańcią. Pani oprócz tego że ciągle dziękowała mi za Tinkę (lubi dużo mówić), bo jak mówi nie myślała, ze spotka jeszcze tak wspaniałego psa na swojej drodze; powiedziała mi też, że trochę zapuściłam Tinkę i że musi ją odchudzić:) ale to dla niej nie problem bo sama przechodzi na dietę także razem będą odzyskiwać idealną sylwetkę. Wiecie, Tinka może nie jest gruba ale fakt, że szelki prawie rozpinają jej się na brzuszku. W kwestii kota Tina nie wykazuję żadnego zainteresowania. zajmuję się swoją opiekunką a kotka bacznie ją obserwuje ze swojego fotela:) Pani dała Tince suchą karmę ale Sunia nie ma na razie apetytu i ma lekka biegunkę - pewnie ze stresu bo to naprawdę bardzo mądry psiak i rozumie że dzieją się w jej życiu duże zmiany. Poza tym , jak już mówiłam Bounty Pani przekazała w podziękowaniu za Tinkę 50 zł. Za parę dni zadzwonię jeszcze do naszej dziewczynki i zapytam co u niej słychac:)
-
[quote name='bela51']Megii, nie wiem co powiedziec, ale należą Ci sie WIELKIE podziekowania za wszystko co zrobiłas dla naszej Tinki. Dziekuje :loveu::lol:[/QUOTE] Bela, Ty poczekaj trochę z tymi podziękowaniami:) Na razie to trzymajmy kciuki, żeby Mała się zaaklimatyzowała i żeby w końcu to był jej jedyny, prawdziwy domek:)
-
[quote name='anouk92']To Beti nie zostaje u Was na stałe? [/QUOTE] Kochana, mój mąz by bardzo chciał ale musimy kierować się minimalnym racjonalizmem - my mamy cztery swoje psy ( w tym dwa duże i jednego kaukaza); dwa są chorowite. Do tego mam psiaki hotelowe i małego synka. Sporo zajęcia i wydatków - naprawdę. A poza tym co jakiś czas przychodzi do nas jakaś bida wyrzucona przy drodze na Mazury i tez musimy mieć dla takiego "niezapowiedzianego" gościa miejscówe:) Beti to taki gratisowy hotelowicz, niekojcowy, przebywający u nas, w takich warunkach jak moje psiaki - podwórko, wybieg ponad 1500 m, spacery i jedna z trzech bud do wyboru:) P.S Ponieważ wątek też czyta Beka od której mam swoją Onkę to informuję ze Korka razem z moja pudelką Gabrysią sypia w domu bo nie wie i nie chce wiedzieć do czego służy buda:)
-
Dzięki Ewelinko, ze zrobiłaś wstęp:) No właśnie Tinka pojechała dziś do swojego domku. Będzie mieszkać na Żoliborzu u emerytowanej Pani prawnik, wdowy po lekarzu weterynarii. Pani przez całe życie miała wookół siebie psiaki i koty. W listopadzie odeszła jej sunia, nie pamiętam rasy ale sporawa. Pani chciała adoptować starszą suczkę bo jak powiedziała,nie chciałaby żeby Tinka ją przeżyła. Gdyby cokolwiek złego działo się z jej zdrowiem ona albo jej sąsiadka ma mnie o tym poinformować. Póki co Pani jest energiczna, dziarska, przypięła od razu Tince adresownik; szeleczki ma te w których przyjechała do hoteliku. Od czerwca do sierpnia Pani jeździ swoim trabantem na Mazury i tam spędza lato także Tinka będzie trochę podróżować. Oprócz Pani w mieszkaniu w starej kamienicy z zamkniętym podwórkiem (na podwórku trawnik i drzewa) mieszka 17 - letnia kotka, która całe życie spedziła w towarzystwie psów. Po drugiej stronie Pani kamienicy jest duzy park takze będzie gdzie spacerować. Pani Tinką zachwycona - powiedziała, że ma uśmiech podobny do jej poprzedniczki i w ogóle zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. Boję się tylko, ze Pani moze Tinkę za bardzo rozpieścic a Tinka wejdzie jej na głowę a z perspektywy Tinki to wszystko bardzo dobrze rokuje:) Oczywiście została podpisana umowa adopcyjna, oddałam książeczkę Tinki, dałam smakołyki na pożegnanie i dziś wieczorem zadzwonię do domu Tinki i zapytam co u nich słychać:)
-
[quote name='AGA35']byłam bo megi zabierała beti do siebie :-)[/QUOTE] Zapisuję:) Jak stworzę wątek dla Beti to zaproszę wszystkich odwiedzających tę stronę:) W ramach wyjaśnienia to sytuacja wygląda tak - co jakiś czas do naszego hoteliku przychodzi jakiś bezpański psiak i staje się naszym gratisowym hotelowiczem:cool3: A że dawno żaden do nas nie trafił to poszukaliśmy sobie sami:evil_lol: Padło na Beti:loveu: Jak przyjechała to była trochę przestraszona ale teraz po paru godzinach już się całkiem zadomowiła. Moje suki od razu ją zaakceptowały i nie chcą jej dominować także chyba muszą wyczuwać jej silny charakter. Kaukaza Sunia się na razie trochę boi ale stopniowo przełamują lody. Beti nie będzie mieszkała w kojcu tylko będzie chodzić po podwórku z naszymi psiakami. Ma do wyboru jedną z trzech bud stojących przy domu ale na razie woli spać na kostce. Teraz w planach mam założenie jej wątku, czesanie, kąpiel, sesję zdjęciową i dużo ogłoszeń:)No i super domek;)
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']chyba zartujesz???????:crazyeye:[/QUOTE] Naprawdę - jak ktoś przyjeżdża do hotelik oglądać psiaki to boi się Pucusia... a on tak ciagnie do człowieka. Ma trochę kwadratową szczękę i jest bardzo silny ale to duży przytulak. W sobotę ma kastrację:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Malo masz z bulla, ale sliczny jestes:)[/QUOTE] Dla ludzi ma sporo - nie dzwonią, boją się:( A to taki przytulak i słodziak jakich mało:) -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przedostatnie zdjęcie:)... [IMG]http://images44.fotosik.pl/293/0729a3f1da0d3852med.jpg[/IMG] ... i moim zdaniem najśmieszniejjsze zdjęcie Lenki:) Rewelacja:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/293/13c07d1fa6158863med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w ogłoszeniach i adopcji Leni i wierzyli, że jest dla niej domek:) Jestem w stałym kontakcie z jej właścicielami i są nią oczarowani. Myślą nawet czasem nad kolegą dla Lenki bo sunia uwielbia towarzystwo innych psiaków. [IMG]http://images46.fotosik.pl/293/096e4880b827f3cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/205/e7deaf5471585244med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/294/20c454a74eace33fmed.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Myślę, że komentarz jest zbędny:) Ale ja osobiście dziękuję jeszcze raz Merkydyrkur, że jako pierwsza uwierzyła w Lenię i dała jej szansę na wspaniałe życie. [IMG]http://images46.fotosik.pl/293/0f30d1bc3703b7f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/293/169eef1cce397cefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/e82ce725304a124dmed.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Lenki:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/289/c2c2a4d6f00eba02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/293/7c76996debc750f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/289/fcf9a94e894ecfe2med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Jedyną osobą, którą mogę poprosić jest Gos - pogadam z nią - może pomoże:)