-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
megii1 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Misza mieszka tam już na stałe :) A co za domek? Jakiego psa szukają? Mam dwa kaukazy, ale z tych mocno stróżujących.[/QUOTE] Morisowa a możesz napisać coś na pw o kaukazowatej Gwieździe z Palucha? Pisałam do kogoś z Palucha ale nie dostała żadnej odpowiedzi... Ona jeszcze jest w schronisku? Nie chce zapeszać ale zastanawiamy się z moim Darkiem czy jej nie wyciągnąć do hoteliku, trochę poznać, zadbać o nią i znaleźć jej dobry domek. Nie chce zaśmiecać watku Borysa dlatego prosze o pw jak znajdziesz chwilę. Chodzi mi czy np wiadomo jaki Sunia ma stosunek do innych psiaków, czy jest wysterylizowana, czy odnajdzie się w hoteliku z innymi psiakami czy raczej powinna być sama jedna. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ogarnęłam allegro czekam na jeszcze jedną wpłatę - 10 zł resztę mam na koncie wysłałam dzisiaj maila do wszystkich kupujących z propozycją przeznaczenie pieniążków na Misia (zbierane były na operację, która się odbyła ale nie w takim zakresie w jakim miała) gdy dojdzie ostatnia wpłata (i nikt z kupujących nie zechce zwrotu pieniędzy) - przeleję na konto myszy 240 zł (bo tyle się uzbierało z allegro) ponieważ równolegle prowadziłam dwa allegra a jestem leniwiec wiec nie chce mi się rozliczać które ile kosztowało wiec na ochotnika zgłaszam się jako sponsor tegoż allegro ;) a poza tym trafiło na początek miesiąca gdzie mogę bez obawy pobyc tym sponsorem ;)[/QUOTE] Ja wylicytowałam dla Miśka cegiełki za 50 zł:) nick taki sam jak na dogo - oczywiście zgadzam się żeby przekazać je na utrzymanie Misia:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A ja jestem właśnie po wieczornym spacerku z Sabicią. To idealna, kochana sunia. Na spacerku z Megii spokojna, potem dała sobie zrobić wszystko przy ogonku, wycałowała mnie, dała założyć sobie kołnierz i grzecznie poszła spać:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
megii1 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Przypominam się o pw z numerem konta:) -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ja właśnie zrobiłam przelew mojej deklaracji - powinna być jutro na koncie:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wczoraj odebrałam Sabę z lecznicy po sterylce, zawiozłam do Magdy do Serocka. Weterynarze zdecydowali, że nie będą amputować ogonka, na razie opatrunki i kołnierz. Przez kilka dni w klinice opatrunek w miarę się trzymał. Niestety już w drodze do Magdy, opatrunek spadł. Założyliśmy kolejny, również spadł. To syzyfowa praca, Saba mieszka w kojcu, żywo reaguje na inne psy, macha ogonem i opatrunek spada. Dlatego ogon smarowany jest maścią, Saba ma też kołnierz ale w tych warunkach nic więcej nie jesteśmy w stanie zrobić. [B]Bardzo, bardzo by się jej przydał domowy tymczas, ona jest bardzo grzeczna, posłuszna[/B] tylko stresują ją inne psy :([/QUOTE] Mysza ma rację - Saba to Anioł ale wystarczy ze moja Kora stanie przy jej kojcu albo jakiś psiak poruszy się w kojcu obok i już są skoki i szczekanie. Denerwuje się malutka:( -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Sabcia już u nas. Niestety opatrunek na ogonie utrzymuje się u niej w kojcu parę minut - tak skacze i tak obszczekuje kolegów z kojców, ze nie ma szans. Dlatego trzy razy dziennie przemywam jej ogonek płynem dezynfekującym i potem smaruje maścią. Opatrunku oczywiście brak takze ogon się brudzi i trochę t syzyfowa praca ale inaczej się nie da. Saba jest bardzo grzeczna i przy ogonie można robić wszystko - trzeba ja tylko wystarczająco dużo wygłaskać przed:) Może takie leczenie pomoże. Saba przyjechała wczoraj, założyliśmy jej nowy kołnierz, wzmocniliśmy plastrem a dziś kołnierz nadaje się do wyrzucenia... Cały popękany... A każdy kołnierz to koszt 20 zł. Ten, który ma posklejałam jak się dało. Może te marne resztki wytrzymają dzień, dwa a potem założymy ostatni zapasowy kołnierz i trzeba będzie zamówić nowy. Dokupiłam dziś maść dla Saby - koszt 11,90. Beka czy Sabie trzeba będzie ściągać szwy po sterylce? Ellig - list poszedł - polecony priorytet:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Witajcie, mam nadzieje ,ze z ogonem Sabci nie bedzie problemow. Czarnulku, trzymaj sie:) Czekam na rachunek od Pani weterynarz z Serocka ...To do Megii:)[/QUOTE] Ellig, przepraszam ale wożę ciągle zaadresowana kopertę w torebce - od tygodnia jestem w domu sama z dzieckiem i dziesięcioma psiakami i po prostu nie mam czasu na nic. Napewno wyślę rachunek we wtorek, 4 maja. Przepraszam , ze tyle to trwa. -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Kto jeszcze mógłby pomóc w ogłaszaniu? Już nie wyrabiam........... :-([/QUOTE] Wiem, wiem:( Poprosiłam o pomoc Koosiek - w przyszłym tygodniu opłacę mu pakiet ogłoszeń, tak samo Peji:) Odpoczywaj:):):) Ale nie za długo:) -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']W dalszym ciągu nie ma odzewu z ogłoszeń?[/QUOTE] Nic, totalne zero, a Peja to rewelacyjna Sunia - odważna, czujna, grzeczna, czysta, śliczna. U mnie nie siedzi w kojcu bo źle się z tym czuje także cały dzień spędza z moim psami na podwórku a w nocy pomaga Miszy stróżować:) Ona szczeka, on się zastanawia czy się tym zainteresować:) A żeby nie było watpliwości - on nic nie niszczy w kojcu, po prostu siedzi tam smutna i mi jej żal. Jak zostawała sama w domu grzecznie spała na posłanku. Aniołek:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jak nie trzeba to lepiej jej nie rozcinać bo ona i tak walczy z ogonem. Aż się boję pomyśleć co by było gdyby jakimś cudem dostała się do brzucha. Może weterynarz zauwazy stary szew bo to naprawdę dziwne że nie miała szczeniaków, a figurę ma taką "posterylkową". -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, to może Saba była kiedyś sterylizowna? Nie ogądałam dokładnie jej brzucha ale może da się tam zobaczyć jaką bliznę po szwie. W sumie jak były u nas azjatki Gos i jedna z nich, Nadia leżała już na stole weterynarza przed sterylką to wszystko odwołali bo weterynarz zauważył właśnie ślad po szwie. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'][B]3x[/B] tak myślę, to allegro to trzeba zakończyć, może zapytać tych, którzy kupili, czy chcą te pieniądze przeznaczyć na Murzynka, ale nie na operację, bo na to już mamy- na bieżące potrzeby.[/QUOTE] Ja się zgadzam:) -
[quote name='BoUnTy']Megii, wszystko w porządku z tym co napisałam, bo tak na szybko w sumie. Jednak jestem za spróbowaniem z innym tekstem. To jest niemożliwe, żeby pies z wyróżnionym allegro i taką masa ogłoszeń [i takim charakterem] tak długo szukał domu.[/QUOTE] Moim zdaniem wszystko jest w porządku ale może lepiej nie pisać że jest po nieudanej adopcji? Tam nie było żadnej jej winy a ludzie mogą się zniechęcić.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super , bardzo się cieszę, ze u Murzynka same dobre wieści:) Saba z każdym dniem robi postępy. Teraz jesteśmy na etapie, że po wyjściu z kojca idziemy na smyczy na wybieg, spacerujemy, Saba załatwia potrzeby fizjologiczne co robi bardzo rzadko bo sika może 2 góra trzy razy dziennie...a potem idziemy do ogródka i do domu. Saba chodzi za mną wszędzie krok w krok. Ale musiała sporo przejść w życiu bo nie dość, że praktycznie na każdego psa reaguje agresją bo bardzo boi się psów to boi się też mojego 3 - letniego synka...Ucieka jak tylko go zobaczy:( Oczywiście jak Saba jest przy mnie moja Pudelka siedzi zamknięta w sypialni. a reszta moich psów jest na podwórku, spotkać się nie mogą:( Mysza, mam pytanie czy Saba wraca do nas bo zabiegach czy może zostać na parę dni w lecznicy? Ja ją uwielbiam i ona jest w sumie grzeczna w kojcu ale... jak zobaczy jakiegokolwiek psa a w szczególności moją Korę (ma taki sam charakter jak Saba - chodzi za mną jak cień) to rzuca się tak, ze kołnierz pęka i prawie unosi się od szczekania i warczenia. Nie wiem czy to dobre po operacji ale jak nie będzie innego wyjścia to będzie musiało tak być. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie czy mogę kupić dla Saby nowy kołnierz? Ten, który ma jest w strasznym stanie - nie wiem czy dotrwa do czwartku, a jeżeli nawet to jak się go zdejmie to już nie da się założyć... Koszt kołnierza to 20 zł. Pytam bo może Saba dostanie gratis w lecznicy i będzie to zbędny wydatek. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Jesteś KOCHANA, bardzo, bardzo dziękujemy :loveu: [B]3x [/B]wielkie dzięki za allegro:loveu:, ciotki, kupujcie cegiełki, reklamujcie, poślijcie do znajomych, prosimy. [B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1015787947[/URL][/B][/QUOTE] Ja już skorzystałam z allegra:) Przelew zrobiony:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza a co z bazarkami? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj doszły tabletki na odrobaczenie dla Saby:) Od dziś dostaje:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Do wyboru do koloru:) Na każdym jest śliczny:) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9F_ir6iwPI/AAAAAAAAD68/fgwMMA7wJB8/s400/12.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9F_fFOyJ2I/AAAAAAAAD60/uE0vXZHO2WQ/s400/13.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę:) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GAQkLKUgI/AAAAAAAAD7c/ggHcsMXcUJo/s400/8.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GAIEi8BYI/AAAAAAAAD7M/lNkoog8T9TA/s400/10.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9F_m-U_0HI/AAAAAAAAD7E/UV6vL4tmqog/s400/11.JPG[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
To ja wstawię fotki Renaty z ostatnich odwiedzin:) [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GBNRV0M4I/AAAAAAAAD8U/L8nFz7q6NPw/s400/1.JPG[/IMG] [IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GAiM40Y3I/AAAAAAAAD78/350ExeNEXwE/s400/4.JPG[/IMG] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GAeD3bKsI/AAAAAAAAD70/DIylhViixxw/s400/5.JPG[/IMG] -
Najnowsze fotki Tinki:) Pozdrawiamy i uparcie czekamy na domek:) [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GAaxM0e4I/AAAAAAAAD7s/Jh-WAf-QWtA/s400/6.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9GALwkTZ3I/AAAAAAAAD7U/kgTaDab6Rxg/s400/9.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S9F_amCM_OI/AAAAAAAAD6s/fqIOi88vANY/s400/14.JPG[/IMG]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Megii, jak Sabunia sie czuje ?[/QUOTE] Saba powala mnie swoja inteligencją. Wczoraj byłyśmy ponad godzinę na wybiegu - trochę ze smyczą, trochę bez. Potem w ramach rozrywki biegałyśmy wkoło ogrodzonych drzew. Saba nie biegała bez sensu za mną tylko zmieniała szybko kierunek żeby wpaść na mnie, obszczekać i wylizać. Ktoś ją kiedyś uczył - umie siadać, podawać łapę, reaguje na słowo czekaj. Ponieważ ma kołnierz przestawiłam jej budę wejściem do ściany a Saba... przestawiła budę z powrotem (wielką, ciężką budę) i weszła z kołnierzem do środka. Kołnierz lekko ucierpiał. Teraz zdjęłam jej dach z budy i wejście do budy ma jakby przez dach - powstała duża wnęka. Inaczej się nie da bo zniszczy kołnierz na amen. Nie leży już na ziemi tylko wchodzi do swojej pseudobudy i wyleguje się na kocykach. To naprawdę wyjątkowy psiak. Jak dla mnie unikat.