Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dorce trochę ropieje jedno oczko:( Jutro koło dwunastej podjedzie Pani weterynarz i pewnie zapisze jakieś kropelki.
  2. [quote name='bela51']Co u Ciebie Dorciu? Moze Megii cos napisze i przy okazji przeczyta pw ode mnie? Paczka czeka na wysłanie ! :lol:[/QUOTE] U Dory wszystkow jak najlepszym porządku:) Myślałam ze niedługo mnie opuści bo pisałyście coś o domku w Otwocku a tu cisza:( Zrobię dziś moja droga przelew, obiecuję:)
  3. [quote name='Tora&Faro']Jak patrzę na nią przypomina mi się Tygrys:(:(:(...normalnie serce się ściska:( idę produkować jakiś bazarek...gdybyście miały jakieś rzeczy do wystawienia to mogę je przejąć...[/QUOTE] Podeślij mi adres na pw to prześle coś na bazarek:) Bo Mysza to mnie rzadko wizytuje;)
  4. Ja mogę poszukać coś na bazarek:)
  5. A tu już czyściutki Pucuś z koleżankami:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/efb3b377cd71d3aemed.jpg[/IMG]
  6. Pozdrowienia od Pucusia:) Psiaka , który uwielbia być otoczony wianuszkiem suczek i chłodzić się w dołach:):):) I nie martwcie się - on tak się brudzi zawsze jak wyjdzie na wybieg i zobaczy piach - kopie dół i zagrzebuje się w nim, a dziewczyny są tym zachwycone. Potem tarza się w trawie i jest znowu piękny i elegancki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/303/bb098e2f38b1feebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/308/ecb6aed52f93d0f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/303/cd3d67810788c208med.jpg[/IMG]
  7. Pozdrowienia od Pejki i Dory:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/9b87b2470f4751camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/0893e9019b4a1cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/308/bc207ea54e56e035med.jpg[/IMG]
  8. Pozdrowienia od Dory i jej koleżanki Peji:) Dorka już się zadomowiła na dobre - widac to chyba po jej uśmiechu:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/9b87b2470f4751camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/0893e9019b4a1cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/03038fdc933d7823med.jpg[/IMG]
  9. [quote name='mala_czarna']Kochana, dzięki za odebranie pw i pojawienie się na wątku. Co do tej pierwszej suni to jak pojawi się Aga35 to może napisze coś więcej, bo b. często jeździ do Klembowa, a co do Betti to już poszła do adopcji :)[/QUOTE] Kochana ja jeszcze umowy adopcyjnej nie podpisałam:) Ale się zbieram - nikt nie dzwoni z ogłoszeń:) Czekam na odwiedziny Agi:)
  10. [quote name='Figu']Dziewczyny, mam namiar na Panią w Otwocku, która chce przygarnąć sunię. Dom z hektarowym ogrodem. Jedno ale, Pani jest starsza, ma ok.70 lat. Na chodzie, bardzo żywotna, spaceruje, biega, sama mówi że piesa by się przydała, bo chciałaby się więcej ruszać:) Nie jest sama. Zraziła ją trochę prezeska fundacji z którą wspópracuję, coś tam jak zwykle jej nagadała i kobieta zrezygnowała. Można sprawdzić dokładnie dom i kobitkę, może To miejsce dla Dorci ?[/QUOTE] Jak dla mnie super:) Myślę, ze Dora byłaby szczęśliwa a 70 lat to dla niektórych wcale nie tak dużo:)
  11. I jeszcze trochę fotek Tinki - jak zwykle nie było to proste bo Tina jest bardzo, bardzo żywiołowa:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/215/c33633f4db94fa41med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/298/e72156718eb5bad9med.jpg[/IMG]
  12. Dwa dni temu odwiedziłam w końcu Tinkę:) Suńka jak widać na zdjęciach - mega szczęśliwa:) Zaprzyjaźniła się z kotem, Pani jest w niej zakochana i nie wyobraża sobie bez niej życia:) A oto fotorelacja:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/f45fec678b7ed218med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/303/052e35dfe5d121c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/157/d67e3de538ff23c8med.jpg[/IMG]
  13. [quote name='koosiek']Megii, czy dostałaś moje pw? ;)[/QUOTE] Tak dostałam:) Dziekuję:) Jurosia już wysłała maila do Państa ale na razie cisza:(
  14. [quote name='argusiowa']megi czy wpłata dotarła?:) chcę mieć pewność że tak:)[/QUOTE] Tak dotarła wczoraj:) Dziękuję:)
  15. A dziś zadzwonię do Pani od Tinki i może do niej wpadnę z aparatem:)
  16. I jeszcze troszkę:) Może coś się da wybrać do ogłoszeń chociaż Dorka nie lubi za bardzo pozować. [IMG]http://images47.fotosik.pl/302/bbaa093df8e97278med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/298/4c46fe5bfb03585bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/418e2e535a748d9amed.jpg[/IMG]
  17. A oto obiecane fotki Dorki:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/302/884eef94097aa32cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/303/3879c3f9327e85f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/215/cd2cefd01edc4e24med.jpg[/IMG]
  18. Moja Gabi czasami tak się krztusi i moja wetka powiedziała mi ze czasami małe psiaki mają za czasami za krótką tchawicę i tak się dzieje ale to podobno nic groźnego. Moja Gabrysia żyje już z tym prawie osiem lat i ma się doskonale a nawet lepiej. Ale nie wiem czy czegoś nie przekręcam i czy to samo ma Iga vel Myszka:)
  19. [quote name='Monika z Katowic']Czy wizyta poadopcyjna u TINKI już się odbyła?[/QUOTE] Nie jeszcze się nie odbyła i napewno w przyszłym tygodniu się nie odbędzie:( Psiakami opiekuje się głównie mój Darek, a od wizyt jestem ja. A ja niestety od jutra z racji powodzi pracuje po 12 godzin:|( także na dogo też będę rzadko do odwołania.
  20. Dorka miała wczoraj szczepienie - w końcu na wściekliznę i zakaźne - koszt 55 zł i dodatkowo miała czyszczony tyłek - koszt 15 zł. W sumie [B]70 zł[/B]. Sunia trochę panikowała przy szczepieniu, a o czyszczeniu to już nawet nie wspomnę...:) Ale już jest wszystko w porzadku. Odrobaczyłam też ją gratisowo tak na wszelki wypadek paratexem. Generalnie Dorka jest bezproblemowa - reaguje na swoje imię, jest czyściutka w kojcu, kocha ludzi. Jedyny mały problem to to, że jest niejadkiem. Nie wiem czym była karmiona w poprzednim miejscu ale suchego (britt) nie chce w ogóle na razie tknąć, a jak się jej wymiesza z puszka to wyjada wszystko co mokre, a suche zostaje. No ewentualnie zje suche z ręki ale po dłuższej chwili zastanowienia:)
  21. [quote name='Sylwia K']zrobię jej nowe allegro w wolnej chwili[/QUOTE] Dzięki Sylwuś:)
  22. Dorka będzie w sobotę zaszczepiona na wściekliznę - nie wiem jeszcze ile kosztuje sama wścieklizna u nas. Kupiłam jej dziś taką obrożkę przeciwkleszczową. [IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] Obroża KILTIX ŚREDNIA -SEZONOWA Promocja Kraków (1050382771) [FONT=verdana][B] [/B][/FONT] [URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"][IMG]http://img16.allegroimg.pl/photos/128x96/10/50/38/27/1050382771[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"]powiększ[/URL][URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"][IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/layout/zoom.gif[/IMG][/URL] [COLOR=#494949][FONT=Verdana][B] [FONT=verdana][B]Obroża KILTIX ŚREDNIA -SEZONOWA Promocja Kraków (numer 1050382771) [/B][/FONT] [/B][/FONT][/COLOR] Koszt 41 zł plus przesyłka czyli w sumie [B]45 zł.[/B] A zwykłą obróżkę, czerwoną we wzorki łączoną ze skórą - ma od nas w prezencie.
  23. [quote name='Aleksandra95']No to na co czekacie??:evil_lol::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE] Wiesz to byłby piaty psiak plus psiaki w hoteliku - to już spore wyzwanie:) Ale Beti chyba wie, ze zastanawiamy się bo stara się jak może - zachodzi drogę, patrzy w oczy, podaje łapę:)
  24. [quote name='polubek'] megii1 a co to za fotomontaż :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Moja osobista siostra:) Też wkręciła się trochę w pomoc psiakom - na swojej stronie [url]www.jablczynska.pl[/url] w aktualnościach będzie miała fotki moich tymczasowiczów z ich opisem - zawsze jedno miejsce z ogłoszeniem więcej. Teraz na stronie jest Peja:)
×
×
  • Create New...