-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
[quote name='bela51']Co u Ciebie Dorciu? Moze Megii cos napisze i przy okazji przeczyta pw ode mnie? Paczka czeka na wysłanie ! :lol:[/QUOTE] U Dory wszystkow jak najlepszym porządku:) Myślałam ze niedługo mnie opuści bo pisałyście coś o domku w Otwocku a tu cisza:( Zrobię dziś moja droga przelew, obiecuję:)
-
[quote name='Tora&Faro']Jak patrzę na nią przypomina mi się Tygrys:(:(:(...normalnie serce się ściska:( idę produkować jakiś bazarek...gdybyście miały jakieś rzeczy do wystawienia to mogę je przejąć...[/QUOTE] Podeślij mi adres na pw to prześle coś na bazarek:) Bo Mysza to mnie rzadko wizytuje;)
-
Ja mogę poszukać coś na bazarek:)
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A tu już czyściutki Pucuś z koleżankami:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/efb3b377cd71d3aemed.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Pucusia:) Psiaka , który uwielbia być otoczony wianuszkiem suczek i chłodzić się w dołach:):):) I nie martwcie się - on tak się brudzi zawsze jak wyjdzie na wybieg i zobaczy piach - kopie dół i zagrzebuje się w nim, a dziewczyny są tym zachwycone. Potem tarza się w trawie i jest znowu piękny i elegancki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/303/bb098e2f38b1feebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/308/ecb6aed52f93d0f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/303/cd3d67810788c208med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Pejki i Dory:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/9b87b2470f4751camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/0893e9019b4a1cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/308/bc207ea54e56e035med.jpg[/IMG] -
Pozdrowienia od Dory i jej koleżanki Peji:) Dorka już się zadomowiła na dobre - widac to chyba po jej uśmiechu:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/9b87b2470f4751camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/307/0893e9019b4a1cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/303/03038fdc933d7823med.jpg[/IMG]
-
[quote name='mala_czarna']Kochana, dzięki za odebranie pw i pojawienie się na wątku. Co do tej pierwszej suni to jak pojawi się Aga35 to może napisze coś więcej, bo b. często jeździ do Klembowa, a co do Betti to już poszła do adopcji :)[/QUOTE] Kochana ja jeszcze umowy adopcyjnej nie podpisałam:) Ale się zbieram - nikt nie dzwoni z ogłoszeń:) Czekam na odwiedziny Agi:)
-
[quote name='Figu']Dziewczyny, mam namiar na Panią w Otwocku, która chce przygarnąć sunię. Dom z hektarowym ogrodem. Jedno ale, Pani jest starsza, ma ok.70 lat. Na chodzie, bardzo żywotna, spaceruje, biega, sama mówi że piesa by się przydała, bo chciałaby się więcej ruszać:) Nie jest sama. Zraziła ją trochę prezeska fundacji z którą wspópracuję, coś tam jak zwykle jej nagadała i kobieta zrezygnowała. Można sprawdzić dokładnie dom i kobitkę, może To miejsce dla Dorci ?[/QUOTE] Jak dla mnie super:) Myślę, ze Dora byłaby szczęśliwa a 70 lat to dla niektórych wcale nie tak dużo:)
-
Dwa dni temu odwiedziłam w końcu Tinkę:) Suńka jak widać na zdjęciach - mega szczęśliwa:) Zaprzyjaźniła się z kotem, Pani jest w niej zakochana i nie wyobraża sobie bez niej życia:) A oto fotorelacja:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/f45fec678b7ed218med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/303/052e35dfe5d121c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/157/d67e3de538ff23c8med.jpg[/IMG]
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Megii, czy dostałaś moje pw? ;)[/QUOTE] Tak dostałam:) Dziekuję:) Jurosia już wysłała maila do Państa ale na razie cisza:( -
[quote name='argusiowa']megi czy wpłata dotarła?:) chcę mieć pewność że tak:)[/QUOTE] Tak dotarła wczoraj:) Dziękuję:)
-
Moja Gabi czasami tak się krztusi i moja wetka powiedziała mi ze czasami małe psiaki mają za czasami za krótką tchawicę i tak się dzieje ale to podobno nic groźnego. Moja Gabrysia żyje już z tym prawie osiem lat i ma się doskonale a nawet lepiej. Ale nie wiem czy czegoś nie przekręcam i czy to samo ma Iga vel Myszka:)
-
[quote name='Monika z Katowic']Czy wizyta poadopcyjna u TINKI już się odbyła?[/QUOTE] Nie jeszcze się nie odbyła i napewno w przyszłym tygodniu się nie odbędzie:( Psiakami opiekuje się głównie mój Darek, a od wizyt jestem ja. A ja niestety od jutra z racji powodzi pracuje po 12 godzin:|( także na dogo też będę rzadko do odwołania.
-
Dorka miała wczoraj szczepienie - w końcu na wściekliznę i zakaźne - koszt 55 zł i dodatkowo miała czyszczony tyłek - koszt 15 zł. W sumie [B]70 zł[/B]. Sunia trochę panikowała przy szczepieniu, a o czyszczeniu to już nawet nie wspomnę...:) Ale już jest wszystko w porzadku. Odrobaczyłam też ją gratisowo tak na wszelki wypadek paratexem. Generalnie Dorka jest bezproblemowa - reaguje na swoje imię, jest czyściutka w kojcu, kocha ludzi. Jedyny mały problem to to, że jest niejadkiem. Nie wiem czym była karmiona w poprzednim miejscu ale suchego (britt) nie chce w ogóle na razie tknąć, a jak się jej wymiesza z puszka to wyjada wszystko co mokre, a suche zostaje. No ewentualnie zje suche z ręki ale po dłuższej chwili zastanowienia:)
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']zrobię jej nowe allegro w wolnej chwili[/QUOTE] Dzięki Sylwuś:) -
Dorka będzie w sobotę zaszczepiona na wściekliznę - nie wiem jeszcze ile kosztuje sama wścieklizna u nas. Kupiłam jej dziś taką obrożkę przeciwkleszczową. [IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] Obroża KILTIX ŚREDNIA -SEZONOWA Promocja Kraków (1050382771) [FONT=verdana][B] [/B][/FONT] [URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"][IMG]http://img16.allegroimg.pl/photos/128x96/10/50/38/27/1050382771[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"]powiększ[/URL][URL="http://www.allegro.pl/item1050382771_obroza_kiltix_srednia_sezonowa_promocja_krakow.html#gallery"][IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/layout/zoom.gif[/IMG][/URL] [COLOR=#494949][FONT=Verdana][B] [FONT=verdana][B]Obroża KILTIX ŚREDNIA -SEZONOWA Promocja Kraków (numer 1050382771) [/B][/FONT] [/B][/FONT][/COLOR] Koszt 41 zł plus przesyłka czyli w sumie [B]45 zł.[/B] A zwykłą obróżkę, czerwoną we wzorki łączoną ze skórą - ma od nas w prezencie.
-
[quote name='polubek'] megii1 a co to za fotomontaż :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Moja osobista siostra:) Też wkręciła się trochę w pomoc psiakom - na swojej stronie [url]www.jablczynska.pl[/url] w aktualnościach będzie miała fotki moich tymczasowiczów z ich opisem - zawsze jedno miejsce z ogłoszeniem więcej. Teraz na stronie jest Peja:)