-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Nowi Państwo Myszki podpisali umowę adopcyjną (także proszę o adres na pw to prześlę poleconym), otrzymali woreczek karmy, żeby wymieszali ze swoją, książeczkę, obroże i smycz. Powiedzieli, ze przy wizycie poadopcyjnej smycz i obrożę oddadzą bo chcą kupić małej szelki a w domu mają swoją smyczkę. Ja ze swojej strony myślę że Myszka super trafiła:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/153/6781df0746e4b8f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/295/e979127ca79b6985med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/299/6818c2d913066e85med.jpg[/IMG]
-
Byli, byli zachwyceni, dopełnili wszystkich formalności - jak dla mnie fajna rodzinka:) A oto foto relacja:) P.S1. Przyjechali z trójką:) - bardzo grzeczne, komunikatywne i rozsądne dzieciaczki:loveu: P.S 2. (bo mam dobry humor) Wyciągneliśmy tzn. pojechaliśmy do Klembowa, jesteśmy dla Suni domem bezpłatnym tymczasowym ale się zakochujemy i ciągle myślimy czy robić jej ogłoszenia...:) (dawno nie przyszedł w nasze okolice żaden kolejny bezdomny psiak, który zawsze staje się gratisowym hotelowiczem - także poszukalismy, pojechaliśmy i pomogliśmy). [IMG]http://images42.fotosik.pl/211/bb92371c8044ab8dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/186/3dd08f6816397c88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/5e1e2a0cd3eb69d9med.jpg[/IMG]
-
Mam akurat siostrę na weekend także porobiła już wszystkim psiakom fotki - będzie pokazywać znajomym - może ktoś się zakocha:) A ja porobiłam hotelowiczom fotki z nią - może będzie większe zainteresowanie, niektórymi, które się mocno zasiedziały:( Jak na razie Asia zakochała się w Betty , którą wyciągneliśmy z Klembowa i mówi, ze wygląda jak Nana z Piotrusia Pana:):):) To komu mam przesłać na pw numer konta? A i jeszcze jedno - nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Państwa Myszki - mają być koło 18 - 19:)
-
[quote name='Andzike']Mua??? Wielkie to są dziewczyny, że tak szybko zareagowały na krzywdę jaka dzieje się Mysi i szybko ją stamtąd zabrały :D Ktoś co wie czy po sunię juz pojechali ?[/QUOTE] Ja wiem:) Jeszcze nikogo nie było ale Państwo zapowiedzieli się na dziś:)
-
[quote name='Romka']Już jestem,wróciłam.Dziś rano dzwoniłam do Ori.Ustaliłyśmy,że koszty pobytu u Megii pokrywa Ori,natomiast koszty leczenia w hoteliku pokrywamy my.Megii czy poniosłas jakieś koszty leczenia?Jeśli tak to ile wynoszą?Są już deklaracje stałe musimy je rozliczyć i być może to co zostało przeznaczyć na innego psa.[/QUOTE] Jedyne koszty jakie poniosłam to 15 zł za hepatil, który Myszka dostaje na wątrobę. A oto jeszcze fotki Myszki z moją siostrą:) Widać jak Mysia kocha ludzi - każdego bez wyjątków:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/294/3f64a8af6d6c636bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/299/fd7c842f2a6de952med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/294/63ed607ae7ab4efamed.jpg[/IMG]
-
Domek Myszki już do mnie dzwonił - Państwo mają przyjechać dziś po Małą:) Podpiszemy umowę, pstryknę fotki i mam nadzieję,że Myszka będzie w końcu mega szczęśliwa. Dziś była u nas Pani weterynarz - Myszka ma prawidłową temperaturę, mocz też na oko w porządku (sikneła sobie ze strachu prze termometrem i wetką:)). A oto fotorelacja z wczorajszego wieczora:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/211/cc7f0feebf765457med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/3005894ee992cfe2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/295/6a75e7084c8d[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/295/6a75e7084c8dcbf7med.jpg[/IMG]
-
[quote name='argusiowa']Co tam u Mysiowej?:)[/QUOTE] Myszka to psi ideał - naprawdę:) W domu uwielbia się przytulać - to zdecydowanie jej ulubione zajęcie. Ale potrafi tez zająć się sobą np znajdując zabawki mojego synka i bawiąc się nimi (kocha pluszowe, małe misie). Jest bardzo skoczna więc jak siedzimy na tarasie Myszka obowiązkowo wskakuje nam na kolana i asystuje. Na spacerach na smyczy załatwia się po jakiś dwudziestu minutach bo najpierw musi nacieszyć się człowiekiem, z którym jest i zielona trawką, potem jest czas na potrzeby fizjologiczne:) Ale u nas w ogródku ma swoje ulubione miejsce do takich rzeczy i załatwia się tylko tam. Poza tym ma wilczy apetyt - generalnie jest fanką jedzenia i różnego rodzaju kosteczek do przegryzania. Naprawdę gdybym nie widziała tego maleństwa przy tej strasznej budzie nie byłabym w stanie jej sobie tam wyobrazić. Nie wiem jak można tak drobną, wrazliwą i słodką istotkę tak męczyć. Ale cóż, teraz już może być tylko lepiej i mam nadzieję ze Mysia znajdzie swój idealny, jedyny domek. Pewnie stanie się to szybko bo ona jest psiakiem całkowicie bezproblemowym - z całą pewnością załatwia się na spacerach, nic nie niszczy, potrafi sama zostawać w domu i reaguje na swoje imię:) Jutro będzie u nas Pani weterynarz - poproszę żeby przebadała Małą, sprawdziła temperaturę ale myślę że jest już całkiem zdrowa. Chociaż oczywiście dostaje codziennnie swoje tabletki na wątrobę, tak na wszelki wypadek.
-
[quote name='Jasza']Cudny Mychol!!! A Twój synuś Megii - też chyba zadowolony, jak widać na zdjęciach?:loveu:[/QUOTE] Mój synek zawsze słuzy jako model do zdjęc ogłoszeniowych z psiakami (jezeli oczywiście nie sa agresywne) bo od małego ma przy sobie minimum dwa:) Gabrysia, pudelka jest ze mna juz ósmy rok a po Megii pojechalismy jak Kacper mial trzy miesiące do Dabrowy Górniczej takze są prawie rówiesnikami:) A jest jeszcze Kora - onka i Misza kaukaz(oboje przygarnięci z dogo) - Kacper wszystkich równo przytula chociaz najbardziej kocha małe psiaki takie jak Gabrysia i Myszka:):):)
-
[quote name='Andzike']Megi ja się tak nieśmiało zapytam... Konsultowałaś z kims wyjęcie wenflonu i zalożenie obroży jako dodatkowej ochrony przeciwkleszczowej? Ja się nie znam, ale weterynarz odradziła mi jednocześnie używać jednego i drugiego... żeby nie przedobrzyć. A zdjęcia Mysiuni super - miło ją widzieć w domu, głaskaną, a nie na ciężkim łańcuchu...[/QUOTE] O wenflonie rozmawiałyśmy wczoraj z Mamanabank - tak zalecił lekarz Myszki. Ale jak mieliśmy np suki po sterylkach to też chodziły z wenflonem jeden dzień po operacji tak na wszelki wypadek jakby coś się działo. A co do obroży i kropelek to moja wetka jest jak najbardziej za - wszystkie moje cztery psiaki też tak są zabezpieczone chociaż chyba na kleszcze w tym sezonie to i tak nie ma mocnych... Borys z mojego podpisu miał i obrożę i advantic ... i babeszjoze też złapał w tym roku. Ale jak chcecie mogę jej zdjąć obroże - nie ma problemu:)
-
A oto na koniec zabezpieczenia Małej:) Założyłam jej wczoraj adresownik z moim numerem telefonu (każdy psiak w naszym hoteliku taki ma) i dostała od nas w prezencie obróżkę Bayera Kiltix - wzmocni działanie kropelek. [IMG]http://images37.fotosik.pl/293/708c3804e68f6635med.jpg[/IMG]
-
I następne - do wyboru do koloru:) Myślę ,że Myszka jest szczęśliwa:) Tylko się nie przyzwyczajajcie - tylu fotek nie będzie codziennie tylko co parę dni:):):) Tu już fotki bez wenfonu - wyjęłam go wieczorem bo Sunia czuje się jak na moje oko super dobrze i już go nie potrzebuje. Od jutra będzie dostawać rano swój lek na wątrobę. [IMG]http://images40.fotosik.pl/294/05eed8a70ce2ba41med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/293/619d3e7d3bb3c941med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/294/d52bcf7f6a012d30med.jpg[/IMG]
-
Ale to nie koniec:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/294/e1ad6cd25a5b8487med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/294/4dd9a1dee5857b5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/210/0b58a7883ce93dd5med.jpg[/IMG]
-
Sesja na kanapie... [IMG]http://images46.fotosik.pl/297/45a6e1b2c4dd7068med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/294/efeca5f8d867246dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/298/c5f939c32b2c1518med.jpg[/IMG]
-
I jeszcze troszeczkę:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/294/3dfc4094f7460bf8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/16d4d257a505cb44med.jpg[/IMG]
-
Myszka w ogrodzie z moim Kacperkiem:) Ona po prostu kocha ludzi a dzieci w szczególności. [IMG]http://images49.fotosik.pl/298/175a813030d4afadmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/298/49cb3122fb81a106med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/185/41e3aafeb08542admed.jpg[/IMG]
-
I dalszy ciąg domowych fotek:) Mała ciągle mnie pilnuje:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/210/cecfeba4b8912b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/b0602fe62f8adbefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/185/48fb56341cbd2ac8med.jpg[/IMG]
-
[quote name='argusiowa']:D śliczna nasza kochana Mysia :) mam nadzieję że zdjęcia mogę wykorzystać w allegro ?:)[/QUOTE] Pewnie, ze możesz ale poczekaj bo to nie koniec:) Tu w domu po spacerku. [IMG]http://images41.fotosik.pl/294/427a2753dafedc04med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/298/79c1225059343afdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/298/adee89d95fabb48fmed.jpg[/IMG]
-
Odpoczynek na spacerku:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/298/2b43b8d9a8b7ef99med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/299/efc656845d047f5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/294/3da27dff58472cd1med.jpg[/IMG]
-
A tu Myszka z moja Gabrysią - idealna koleżanką do zabaw. Na początku Gabi trochę na nią warczała ale teraz żyją już w przyjaźni i rewelacyjnie się bawią. [IMG]http://images44.fotosik.pl/298/5749ba45f6eb3460med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/db756daf51d9dcf8med.jpg[/IMG] A tu Myszka szczęśliwa bo przytulona:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/298/53574ff3fc3dcff3med.jpg[/IMG]
-
Po dzisiejszym dniu mogę już trochę powiedzieć o Myszce. Jak dla mnie to idealny kanapowiec - uwielbia się przytulać, siedzieć na kanapie, kocha dzieci i do tego jest czyściutka - wszystkie potrzeby załatawia na dworze na spacerkach:) Na smyczy trochę ciagnie (jezeli przy takiej masie można mówić o ciągnięciu) ale jak się trochę zmęczy idzie coraz ładniej aż w końcu się pokłada i chce się bawić:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/293/31b0111519dc804dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/299/3708b70e3030a76fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/6edd5c051590208bmed.jpg[/IMG]
-
Była już z rana na krótkim spacerku. Oczywiście w domu jest czyściutka i grzeczna - zero problemów. Zaraz idziemy na dłuższy spacerek to porobię fotki i wstawię:)
-
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk'] Żuczek nie ma wątku, jego fotki i info o nim, można znaleźć na naszym ogólnym, tam też Kasia donosi co u malca słychać. Jeśli oczywiście Cioteczki sobie życzą to założę mu wątek, łatwiej będzie prowadzić ewidencję wpłat. Skończę ogłoszonka i założę Żukowy wątek. A oto nasz ogólny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl[/url][/QUOTE] Jak już żuczek będzie miał watek to poproszę link na pw:) -
Mysia już u nas :) To prawdziwy aniołek - grzeczna, spokojna, wiecznie uśmiechnięta. Dostała na powitania jedzonko i kosteczkę na deser ale ja nie interesowało - miała chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Mała miała spać przez parę dni w klatce kenelowej w naszym pokoju gościnnym ale jest takim słodziakiem, że śpi sobie właśnie smacznie z moją pudelką Gabrysią na pontonie:) Jutro postaram się wkleić zdjęcia:)
-
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Eliza ja jak najbardziej zgadzam się na przeniesienie mojej skromnej deklaracji na innego psiaka:) Tylko, proszę przypominaj mi o przelewach bo ja zakręcona jestem:) -
Tymon ma wspaniały dom stały:) nareszcie jest szczęsliwy!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Z blogu Renaty:): Tymoteusz ma dom! Własny, prawdziwy Dom z Panią, Panem, Małą Dziewczynką i Suczką!I z ogromnym ogrodem do biegania, pełnym trawy, drzew, a przede wszystkim malutkich rododendronów znakomitych do obsikiwania. Śliczna, mocno obrażona suczka ma na imię Grappa. Stała przyklejona do nóg Pana i robiła paskudne miny w stronę Tymoteusza. Taki afront spotkał Tymka chyba po raz pierwszy w życiu, gdyż do tej pory suczki szalały z zachwytu na jego widok. Na szczęście, był tak zajęty bieganiem po ogrodzie i pokazywaniem swojej Pani, jaki jest śliczny, piękny, cudny, uroczy, wesoły, inteligentny, wspaniały, rozkoszny i milutki, że zachowanie Grapci nie złamało mu serca. Ori poznała najpierw Pana, gdy kilka dni wcześniej przyjechał do domu tymczasowego Tymka, by spojrzeć w bursztynowe oczy psa, który zauroczył Panią na zdjęciach. Po spotkaniu Ori powiedziała ponuro do Pana Tymianka: - Ten facet mi się przyśnił. Takich ludzi nie ma naprawdę! Od wtorku do soboty biedna Ori była przekonana, że obudzi się z pięknego snu o Tymoteuszu i uwierzyła ostatecznie, że Pan i Pani są prawdziwi dopiero wtedy, gdy zostawiła w ich rękach przeszczęśliwego, roześmianego od nosa po oklapnięte uszy Tymka. [IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S91_4CB9BvI/AAAAAAAAEEU/fm6f6Hn7l44/s400/5.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S91_JBqaIbI/AAAAAAAAEDU/smcqtfxbPJA/s400/13.JPG[/IMG] [IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/S91_D_VrZXI/AAAAAAAAEDM/J3pdhlAnsSU/s400/14.JPG[/IMG]