-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Teraz trzymajcie ksiuki, zeby dojechała dziś do nas:) Panu nr 1 podałam telefon do Idusiek - też ma szczeniaki:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła:) Odwołałam pierwszego bo ta Pani jest rewelacyjna:) Będzie dziś o 18:) Dom z ogrodem, Piaseczno, trzy koty, Pani jest weterynarzem. Bruno będzie mieszkał w domu:) Powiem Wam, ze żadne psiaki nie wyaadoptowują się tak szybko jak szczeniaki; a jakie zainteresowanie - jak dla mnie szok bo ja zdecydowanie wolę dorosłe i po przejściach. Szczeniak w hoteliku jest góra tydzień i ma dom:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Generalnie Pan miły; proponuje dla Bruna dom z ogrodem; bez kojca; mieszkanie w domu i wypady na ryby:) Mieszka gdzieś na podlasiu ale teraz jest w Warszawie bo tu mieszka w tygodniu z dziewczyną w bloku - tak zrozumiałam. Oczywiście Bruno ma być przez caly czas przy nich. Mój Darek czesto jezdzi na trasie do Białegostoku takze mógłby zaglądać do chłopaka. ale póki co zobaczymy czy przyjadą. -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzwonił do mnie miły Pan z zacisza - przyjada dzis popołudniu ogladać Bruna:) to chyba kontakt od Tory & Faro:) -
Dzis koło 13 będzie u mnie wetka to napisze co i jak z łapka. Póki co mogę napisać, że Niunia zdecydowanie bardziej woli mojego darka niz mnie co jest dość niespotykane - zwykle psiaki po przejściach boją się facetów. Darek moze ją głaskać, nosić na rękach, ogladać z każdej strony a mi pozwala co jakiś czas pogłaskać się po głowie i się odsuwa.
-
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Tak brunuś jest rewelacyjny:) Jutro wieczorem wstawię parę nowych fotek:) Dziękuję pięknie za ogłoszenia:):):) -
Ja to nie masz nic do powiedzenia?:) Dorka to mądra, grzeczna Sunia. Do tego ma silny charakter bo Amigo nie każdą suke toleruje (w niedoszłym domu stałym suczka mu się wyjątkowo nie spodobała...) a Dorkę uwielbia i chodzi za nią krok w krok czy to spacerach czy na wybiegu. Zachowuje czystość w domu, kocha dzieci. lubi się z innymi psiakami. Sunia - ideał:)
-
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Bruno nie dość , ze śliczny to jeszcze mądry:) W domu się nie załatwia - wychodzi kulturalnie do gródka; ogląda z Kacprem bajki i szczeka na gabi zeby ustąpiła mu fotel. Nie wiem ile on ma ale ma igiełki i bardzo dużo śpi - szczególnie pasuje mu miejsce pod stołem w dużym pokoju bo wszystko ma pod nadzorem:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Magda, miałaś rację - jest po prostu przepiękny!!! W poniedziałek robię mu ogłoszenia.[/QUOTE] Dzięki, zrobiłam mu właśnie prymitywne allegro wiec jak znajdziesz chwilę upięknij je jakoś bo ja kompletnie nie mam do tego talentu:( -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1'] [IMG]http://images43.fotosik.pl/311/fdd0380ec67fe90dmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Mówcie co chcecie - dla mnie on na tym zdjęciu jest bardzo Onkowaty:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A tak Bruno wypoczywa się z naszym hotelowiczem Oskarem:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/34beb1109865995dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/311/fdd0380ec67fe90dmed.jpg[/IMG] -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
QUOTE=Tora&Faro;14975596]B[B][I][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]runo to śliczny, ok. 3miesięczny szczeniak , który został porzucony na podwarszawskiej wsi…pewnie komuś przeszkadzał w wakacyjnych planach[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:( Maluch błąkał się kilka dni zanim przygarnęli go dobrzy ludzie którzy zapewnili mu tymczasowe schronienie i zadbali o pełny brzuszek.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Został też odrobaczony i zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Psiak jest pogodny i radosny – jak to szczeniak[/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:) bardzo potrzebuje swojego człowieka i własnego kącika gdzie będzie mógł poczuć się bezpieczny. Bruno nie zostanie wydany do kojca czy budy, szukamy dla niego najlepszego domku[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed]:)[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed] Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/FONT][/I][/B] tyle mi przyszło do głowy na szybko...może ktoś coś doda...[/QUOTE] Jak dla mnie super:) Oczywiście telefon do mnie:) A ja się złamałam i Bruno mieszka u nas w domu:) Jak na razie jest mega grzeczny. Nie mogłam go zostawić samego na wielkiej działce, w kojcu... Bruno jest oczywiście zachwycony:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/d3dd3612f93746b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/b419ac8da3b73350med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/311/ce89da8c30e34b79med.jpg[/IMG] -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Kurcze jaki fajny maluch....ja niedawno miałam pod opieką dwa podobne szczeniory, też wyrzucone. Na szczęście już są w swoich domach:loveu: Trzeba będzie go poogłaszać... PS jeszcze wczoraj dostałam maila z pytaniem o moich chłopaków, zaraz podeślę Państwu Brunka:)[/QUOTE] Dzięki wielkie:) Moze akurat:) A dałabyś radę zrobić chociaż parę ogłoszeń? Potem poprosze Piromankę ale jej na razie nie ma - ona zrobi resztę. Mogę też podac na pw moje hasła na allegro, zeby zrobić mu wyróznione. P.S Paczka poszła do Ciebie wczoraj:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze przystojniak:) Strasznie mi go zal że bedzie spał w tym kojcu... [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/15d0c36344c655a1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/310/2f3416fd65542d60med.jpg[/IMG] -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Megii, zobacz i wysyłaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188506-Młody-do-1-5-roku-ON-dom-w-Zabrzu[/URL].[/QUOTE] Wklejam ostatnie foty i już pisze do Pani:) Dzięki:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile ma Bruno ale to wyjatkowy młodziak:) Mimo, ze taki mały pilnuje swojej działki i dzielnie poszczekuje na moje olbrzymy. I pieknie chodzi za sąsiadem... [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/1cd04bbf9d6fc8cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/306/f722c53bab5e3fbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/165/167af2fa72016e88med.jpg[/IMG] -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Jaki piękny, taki prawie onek ;)[/QUOTE] No widzisz jakie cuda mi pod płot przychodzą:) -
Ofiara wakacji - szczeniak Bruno- ZNALAZŁ SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Potrzebujemy dla Bruna przede wszystkim ogłoszeń, ogłoszeń i jeszcze raz ogłoszeń. Moze komuś została karma dla szczeniaka i witaminki bo ja szczeniaki rzadko goszczę i nie posiadam. Trzeba go też bedzie zaszczepić.... [IMG]http://images49.fotosik.pl/311/489e277234a54f16med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/296353f998147076med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/307/47d6b12a0c75a200med.jpg[/IMG] -
Chciałam przedstawić wszystkim Bruno:) Jego historia jest typowa:-( Mieszkam przy drodze na Mazury, ktoś pewnie jechał na wakację, szczeniak przeszkadzał, wyrzucił na wsi, a szczeniak poszedł w stronę gdzie słyszał głosy innych psiaków czyli do nas. Mały przybłąkał się trzy dni temu. Mnie wtedy nie było w domu, był tylko sasiąd. Próbował go złapać ale Bruno uciekł do lasu, potem na szosę i omało nie przejechała go taksówka. Taksówkarz wyszedł z samochodu i powiedział, ze psiak jest śliczny i bierze go do siebie. Byłoby super bo facet wydawał sie sympatyczny... Ale następnego dnia kiedy sąsiad spotkał tego taksówkarza w Serocku, ten powiedział mu że Bruno mu uciekł... Okło trzymiesięczny szczenior - wielki ucieknier:angryy: Myślałam, ze już nie zobaczymy małego... A tu tego samego dnia pod naszym ogrodzeniem znowu on:loveu: I znowu myślałam, ze będzie miał dom... Tym razem u mojego sąsiada. Dałam małemu obroze , smycz, środki na odrobaczenie , fiprex, karme... a sąsiad dziś powiedział,że jednak go nie zatrzyma bo będzie biegał po grządkach z warzywami:-( Nie skomentuję... I tak Bruno szuka domu. Obecnie mieszka na działce sąsiada. Jest ona pusta, nie ma domu, jest przyczepa, kojec. Średnie warunki.. Mały ma siedzieć w kojcu zeby nie niszczył roślin... ale nic innego nie mogę mu zaproponować. Moje psiaki chcą go pożreć (mam pięć w tym cztery spore). W domu mieszkają dwa moje i dwójka hotelowiczów, przed domem trzy moje, kojce wszystkie zajęte a do klatki go nie wsadzę... 05.07.2010 r. BRUNUŚ POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU:) Będzie mieszkał w domu z ogrodem z trzema kotkami; oczywiście jego posłanko jest w domu. Ma tez dwoje zakochanych w nim opiekunów, a jego Pani jest weterynarzem:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/310/66260e071b213162med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/307/232f673318b74111med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/311/677668fdf1d8df21med.jpg[/IMG]
-
[quote name='BoUnTy']Płukanie kanału łzowego nie zawsze odbywa się pod narkozą... wystarczy wenflonik - troszkę pogrzebac w spojówce i odekać kanalik zwykłą solą fizjologiczną, jeśli to nic nie da to wtedy zabieg pod narkozą. UY nmie tak w lecznicy się najpierw próbuje, a narkoza to ostateczność w tym wypadku... [/QUOTE] Dora sobie nawet nie dała tego na poczatku obejrzeć takze o grzebaniu nie ma nawet mowy:( Robimy coś z tym oczkiem?
-
Była wetka i to nie jest ropienie. Dora ma zatkany kanalik łzowy (czy jakoś tak - przepraszam z góry jeżeli przekręcam) i wg mojej wetki nie pomogą na to żadne krople tylko trzeba to "przetkać" pod narkozą. Nie wiem jaki jest koszt takiego zabiegu - szczerze zapomniałam zapytać bo było trochę pacjentów do oglądania ale dziś napewno się dowiem. Jest możliwość wystawienia rachunku. Chyba że macie jakieś inne recepty na taką przypadłość?