Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Suńka już u nas. Do czasu zdjęcia szwów czyli do czwartku lub piątku mieszka u nas w domu. Chodzi sobie grzecznie, teraz ogląda mecz z Darkiem, trochę jest wystraszona ale nie ma już tragedii. Mój synek troskliwie głaskał ja przez cała drogę do domu i przemawiał ale to niestety nie pomogło... choroba lokomocyjna była silniejsza:) tu fotki jeszcze sprzed lecznicy: [IMG]http://images35.fotosik.pl/168/dcebe67f9d8153camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/310/8c0c324de4aa5d36med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/314/13704f082603ea21med.jpg[/IMG]
  2. Wiecie, ja się nie chcę wtracać ale jak już o mnie piszecie to: Marta miała u mnie zdaje się nie jednego psiaka i zawsze była zadowolona z opieki nad nimi, podobnie jak psiaki. Nawet przy krytyce hotelu na początku starała się być obiektywna. Ale cóż, każdy moze mieć gorszy okres w życiu i każdy ma prawo do błędów. Było mineło. Ja do Marty nic nie mam - to dobra dziewczyna, bardzo pomaga psiakom a takich osób ciągle jest mało a psiaków coraz więcej. Ten się nie myli co nic nie robi. A cóż to ze psy rzucają się na Royala... moja Megii wygląda... akurat:) a też się rzuca:) Co do kastarcji i opieki hotelikowej to u nas każdy psiak po kastracji czy sterylizacji do zdjęcia szwów jest w domu, w swoim pokoju i inaczej sobie tego nie wyobrażam. Ostatnio amstafowaty Pucuś miał kastrację... Nie mam połowy drzwi w psim pokoju, Pucuś "wykorzystał" trzy kołnierze, Pani weterynarz przyjeżdżała w ciągu tygodnia trzy razy bo ciągle coś mi się nie podobało ale było jednak ok. I tak jest przy każdym psiaku a trochę ich już było. To tyle w temacie.
  3. A ja dziś widziałam Maję:) Byłam z moim Kacprem w Serocku żeby podszkolić go w jeździe na rowerze i akurat przechodziliśmy ulicą na której mieszka Maja:) Maja biegała sobie po ogródku z czarnym kolegą, potem położyła się przy siatce i z ciekawością nam się przyglądała i machała ogonem - ani razu nie szczęknęła. Ponieważ jej Pan zamiatał przed bramą, przedstawiłam się i porozmawialiśmy chwile. Pan jest zachwycony Mają, mówi ze od razu się zaaklimatyzowała, a dziś miała kąpiel w rzece - chyba pierwszą w życiu i bardzo jej się podobało:)
  4. Wysłałam właśnie paczkę z rzeczami na bazarek:) Na kopercie obok danych nadawcy wpisałam nick z dogo:)
  5. [quote name='bela51']Dziękuje Megii, to wspaniała wiadomość.:multi::loveu:[/QUOTE] Dzisiaj zadzwonię do Pani na dłużej i pogadam chwilę. Wczoraj to ona do mnie zadzwoniła a ja zaganiana byłam wiec tylko mi streściła. Ona był przerażona tą wizytą poadopcyjną, ze chcę jej Tinkę zabrać i teraz biedna samo już dzwoni i mówi że wszystko u nich w porządku:)
  6. Zapisuję i poszukam czegoś ciekawego na bazarki:) Dziś postaram się wysłać na adres z pw. A maluchy śliczne - powinny szybko znależć domki. Do mnie przyszedł pod płot (albo ktoś mu pomógł) trochę większy, owczarkowaty szczeniak i po trzech dniach znalazł super domek - im też się to szybko uda:)
  7. A ja rozmawiałam wczoraj moment z Panią Tiny:) Pani przeszczęśliwa, że ma przy sobie takiego psiaka jak nasza Tinka - są właśnie na działce na Mazurach i wypoczywają:)
  8. A jakie ma ładne dwie obroże:) To taki nowy trend:)
  9. I jeszcze trochę naszej księżniczki:) Bo już jest nasza - chyba że Aga się rozmyśli:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/308/3e57c98d38435b18med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/308/432b85cba4db95admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/313/f351fe073a1ce2f7med.jpg[/IMG]
  10. Tak dla ożywienia wątku - socjalizacja Betinki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/308/5339bdae3592a6f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/312/83df1f5af4a03620med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/312/3bac6c4f24a04d6emed.jpg[/IMG]
  11. Zajrzyjcie tu.. ten mały nie ma tak różowo... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188708-Porzucony-na-wakacje[/url]
  12. [quote name='Tora&Faro']Megii właśnie dotarła do mnie paczka...dzięki:loveu:[/QUOTE] Mam nadzieję, ze coś się z niej przyda:)
  13. No własnie... domowa. Ona nie specjlanie chce wchodzić do kojca i pcha się przez taras do domu:)
  14. Ńiunia już w drodze do lecznicy - w samochodzie jest bardzo grzeczna... bo jest od wczoraj wieczór nie karmiona:) Od wczoraj wychodzi też z moimi psiakami na wybieg bez smyczy także chyba się do nas przekonała, a w szczególności do Darka bo na mnie ciągle patrzy podejrzliwie:) No i Misza jej się bardzo spodobał:) a i jeszcze jedno - mimo, ze sporo zjada i Idusiek straszyła mnie co potrafi z niej wyjść w kojcu nie załatwiła się oni razu.
  15. [quote name='idusiek']z tego co wiem, bo nie gałam z Felą- wszystko załatwiała ona z Kingą- niunia pojedzie i za kilka dni wróci, jak juz będzie po sterylce plus konsultacji łapy i ew operacji. Się okaże w praniu- ale boksu nie oddawaj nikomu :)[/QUOTE] Przecież wiesz, że ona nie ma swojego kojca - Miszka jej pożycza:) Jej apartament będzie wolny od 13 lipca - ja jutro postaram się kupić parę poduszeczek i kocyków takze bedzie miała wygodnie i kobieco:)
  16. [quote name='idusiek']ok, to najleszego Brunkowi zyczę :) Czy Darek będzie mógł jutro zawieżć Nunię?[/QUOTE] Darek już chyba rozmawiał z Felą chyba i się umówili, że wiezie Niunię. Ma obrożę pózaciskową więc trzeba zwrócić na to uwagę w lecznicy żeby dobrze ją przypieli na tej obroży bo ona potrafi kombinować, zeby pozbyć się tego co ma na szyi. Ale dam też Darkowi tą twoją obroże - może w lecznicy będą woleli tamtą. A kiedy mniej więcej Śnieżka do nas wraca? Jaki jest plan?
  17. Iduś, zwolniła się adresówka po Brunie to przypnę Niuni nasz adresownik - tak na wszelki wypadek bo ona płochliwa jest.
  18. [quote name='bela51'][IMG]http://images38.fotosik.pl/308/ea3b5c93aaaeaf20med.jpg[/IMG] Prześliczny jest! Pewnie żal było sie z nim rozstac ?[/QUOTE] Szczerze to ja nie przepadam za szczeniakami - wolę dorosłe psiaki po przejściach bo mają w sobie wdzięczność, której szczeniak jeszcze nie ma bo nie zna tak dobrze jeszcze życia. Ale Bruno jest wyjątkowym szczeniakiem - taki dorosły w małym ciałku; mądralina:) Jego Państwo będą mieli z niego wiele pociechy, nie mówiąc o tych trzech kotkach, które mają - podejrzewam, ze Bruno uzna że one są jego stadem i będą miały ochroniarza 24 h na dobę:)
  19. [quote name='Tora&Faro']Bardzo się cieszę:loveu:...to była mega expresowa adopcja:):):)[/QUOTE] I jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc:) To była Pani od Ciebie:)
  20. [quote name='Tora&Faro']Czy to prawda że można się cieszyć?:);)[/QUOTE] Tak można się cieszyć:) Bruno już w swoim super domku:) Państwo przemili i zakochani od pierwszego wejrzenia w Przystojniaku. Dzwoniłam już do nich jak sprawuje się Bruno i podobnie rewelacyjnie - zrobił obchód ogródka, załatwił na dworze wszystkie potrzeby fizjologiczne, zaakceptował posłanko - jest szczęśliwy:) A jeszcze parę dni temu nie miał chłopak nic. Dodam, ze miałam dziś 11 telefonów w jego sprawie - część osób odesłałam do Idusiek bo wiem że ma szczeniaki:) A tu chłopak jeszcze u nas: [IMG]http://images49.fotosik.pl/312/8f458d9b4c2a9854med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/307/ebc1f75fefc98560med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/308/ea3b5c93aaaeaf20med.jpg[/IMG]
  21. Czyli Niunia jutro jedzie ode mnie? rozumiem że dostaje dziś kolację i jutro juz nic? Bardzo jej będzie przykro - ma mega ogromny apetyt.
  22. [quote name='Tora&Faro']Dokładnie;) Megii daj znać wieczorem jak wypadła wizyta...[/QUOTE] Kochana, tak czy inaczej - zawsze jak znajdę psiaka, a w szczególności szczeniaka - piszę do Ciebie:) Przynosisz szczęscie:)
  23. [quote name='zachary']A co z łapką Niuni?[/QUOTE] Na łapie wyczuwalne jest zgrubienie; Sunia dała ją sobie obejrzec takze bardzo jej nie boli; wskazane prześwietlenie.
  24. [quote name='Piromanka']Czyli ogłoszeń nie muszę robić.... Super, że tak szybko znalazł dom! I to jaki super![/QUOTE] Jeszcze nie znalazł - nie zapeszaj:)
×
×
  • Create New...