Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Jak widać jej pozycja w stadzie nie jest najgorsza:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/320/241721494c981d17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/320/45df831677985cb9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/316/e63242abe3506aefmed.jpg[/IMG]
  2. Śnieżka myśli co by tu dalej robić... [IMG]http://images43.fotosik.pl/319/090c0982b54e0370med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/315/8d89b1233de98db2med.jpg[/IMG] ... i wymyśliła:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/316/b0fb548006ff2824med.jpg[/IMG]
  3. Ciąg dalszy odpoczynku [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/689e8086d9c3425amed.jpg[/IMG] Rozprostowanie kości... [IMG]http://images38.fotosik.pl/316/723ecc7077e13655med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/315/dc58816179065902med.jpg[/IMG]
  4. I dalej Korka ze Śnieżką:) plus głowa Beti [IMG]http://images39.fotosik.pl/315/ef077bbafb15abd8med.jpg[/IMG] Jak widać Niunia zadowolona [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/daa390ff2d8f12acmed.jpg[/IMG] odpoczynek [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/73af7de709aca54dmed.jpg[/IMG]
  5. A tu już Śnieżka z koleżankami. Sunia bardzo się już otworzyła, potrafi pięknie się bawić i nawet zaczepia innych do zabawy:) Tu z moja Korką:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/320/a21bae98868f040bmed.jpg[/IMG] A tu Bety, Kora i Miszką w oddali [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/e0092715d35f1cd7med.jpg[/IMG] I zabawa z Korą - każdy kto zna Korkę wie że trzeba mieć sporo odwagi, żeby się z nią bawić a ona też nie z każdym lubi się okładać.Żeby nie było niedomówień - okładanie się to u Kory przejaw sympatii:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/320/72b33e884595cf8cmed.jpg[/IMG]
  6. Ponieważ Śnieżka już dawno nie miała fotek więc przedstawiam 15 minut z dzisiejszego dnia Suni. Najpierw fotki przez okno - zabawa z Wydrą i Beti:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/320/06f7787b035d5909med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/319/b6f4a64cf63297bemed.jpg[/IMG] A tu otwieram drzwi:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/9fb9e7e5371dd181med.jpg[/IMG]
  7. [quote name='ewa gonzales']Witajcie :multi: jesteśmy umówione z panią Joanną na popołudnie , wyjdzie po nas do autobusu . Dziewczyny trzymajcie kciuki :thumbs: . A Dorcia jest urocza :loveu::loveu: .[/QUOTE] Super:) Trzymam kciuki:)
  8. [quote name='Ania102']Zaglądam do panienki...Co tam u niej słychać?[/QUOTE] Panienka czuje się już generalnie rewelacyjnie:) Przegryzła ostatnio swoje piękne czerwne szelki przez noc i ponownie ma obróżkę. Ale już nie boję się, że ucieknie bo jak słyszy głos Darka przy domu to z piskiem ciągnie mnie przez pola pod bramę żeby tylko być już przy nim. Ucieczki jej w ogóle nie interesują - to typowa domatorka:loveu: Potrafi też szczeknąć na ludzi za bramą albo jak inny psiak dostaje jedzenie przed nią takze nabiera też zdecydowanie pewności siebie.
  9. A oto Peja ze swoim kolegą - psiakiem dziewczyny swojego Pana, który często ją odwiedza także Pejce absolutnie się nie nudzi:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/973eea67b2d5a8a9med.jpg[/IMG]
  10. Już mogę zmieniać tytuł wątku:) Razem z Jurosią czyli wybawicielką Pejki byłyśmy u niej dziś w odwiedzinach. Sunia nawet nie szczękneła kiedy pukałyśmy do drzwi - jak weszłyśmy leżała rozpłaszczona na kanapie i machała ogonkiem mega szczęśliwa:) Widać że jest spokojna, zrelaksowana. Pan zgodnie z mooją prośbą kupił dla Niuni Purine dla wrażliwców żeby nie zmieniać jej diety; Pejka ma to samo imię i nową smycz i obroże z adresownikiem. [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/3b579a0ad08324aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/37805a3911af76e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/2e5754e67df5cba4med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Piromanka']A u mnie w miniaturce widać Pucka..... WTf?[/QUOTE] To może tylko u mnie tak się wyświetla:) Bardzo, bardzo dziękuję:)
  12. [quote name='Piromanka']Allegro: [url]http://allegro.pl/item1151437053_pucus_polecany_przez_asie_jablczynska_cudo.html[/url] Może być?[/QUOTE] Jak dla mnie super:) tylko w miniaturce widzę Peję:)
  13. Super:) Pan zachwycony, Peja od razu wybrała sobie miejsce do spania na łóżku. W niedzielę zrobimy wizytację i zdjęcia)
  14. [quote name='Piromanka']Widzę, że ma obserwatora. Oby zadzwonił. Ps. Po zobaczeniu zdjęcia z napisem "Barbie is a lesbian" leżę na podłodze ze śmiechu...[/QUOTE] Nie tylko Tobie się spodobała ta koszulka - Myszy i Idusiek również. Kupiona w szmateksie w Legionowie:) Nie wiem czy jest stosowna do ogłoszeń szczeniaka ale cóż - tak wyszło:)
  15. [quote name='Piromanka']Czy Pucek nadal potrzebuje Allegro?[/QUOTE] Przydałoby się. Nie musi być wyróżnione - bo zbankrutuję ale napisz w tytule "Pucek cudo psiak - poleca Asia Jabłczyńska" - po takim tekście Peja znalazła dom i dzwoniło jeszcze kilka osób. Na ostatnich stronach wątku są fotki Pucka z Asią. Byłabym bardzo wdzięczna bo z Puckiem mam mały problem... tak się z nami zżył, ze kiedy sąsiad chciał go zabrać na spacer zaparł się i nie chciał odejść...On chyba myśli że jest nasz...to taki typowy, wpatrzony w człowieka "amstafi" umysł:) chyba biedak nie zaznał w życiu nic dobrego i kojec, jedzonko i spacery to najlepsze co do tej pory miał.
  16. [quote name='Piromanka']Czy Ama ma wątek na dogo?[/QUOTE] Nie ma i chyba nie będzie miała - ona potrzebuje tylko ogłoszeń. A widziałaś już ją?
  17. Puckowi ale on na razie ma:) ale wejdz na moje allegro i zobacz Amy - jej robiła ogłoszenia Tora& Faro ale chyba nie za dużo. Taki słodki szczenior a nikt nie dzwoni...
  18. Parę dobrych miesięcy, aż dziwne bo to rewelacyjny psiak. Chłopak mieszka gdzieś koło Łojewskiej. P.s Został jeszcze Pucuś:)
  19. [quote name='Piromanka']Czyli Peja już w nowym domu, tak?? :-)[/QUOTE] Od wczoraj, nie z tego ogłoszenia powyżej:) Zadzwonił miły młody człowiek, powiedział ze zakochał się w mądrym spojrzeniu Pejki i tyle:) w niedzielę jadę z Jurosią na wizytę poadopcyjna na Bródno (to chyba gdzies koło Ciebie?) , zrobimy fotki i zmienimy tytuł wątku:)
  20. Trzymajcie kciuki za jutro:) Jak się uda powiem o co:)
  21. Iduś dzięki za fotki, mi się bardzo podobają:) A Śnieżka w szelkach dużo pewniej spaceruje. W ogóle peniej się czuje - dziś nawet szczeknęła kiedy czekała na swoją miskę karmy a to w jej przypadku spory postęp - groźna się normalnie robi:)
  22. Kurcze, ona na żywo jest drobna wręcz chuda a na tych fotkach wydaje się jakaś lepiej zbudowania:) chyba szelki ją poszerzają:)
  23. [quote name='idusiek']a ja dzisiaj byłam u śnieżki :) i dostałam w autobusie 20 zł od pani na psy....[/QUOTE] Tak, normalnie wyżebrała:) Planujemy jeszcze pojeździć trochę komunikacja miejską z moim synkiem - przez cały dzień zbierze się spora sumka:)
  24. [quote name='ludwa']może..... Śnieżkę;)?[/QUOTE] Za biała:) Często by się brudziła:)
×
×
  • Create New...