-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
A tu już Śnieżka z koleżankami. Sunia bardzo się już otworzyła, potrafi pięknie się bawić i nawet zaczepia innych do zabawy:) Tu z moja Korką:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/320/a21bae98868f040bmed.jpg[/IMG] A tu Bety, Kora i Miszką w oddali [IMG]http://images40.fotosik.pl/315/e0092715d35f1cd7med.jpg[/IMG] I zabawa z Korą - każdy kto zna Korkę wie że trzeba mieć sporo odwagi, żeby się z nią bawić a ona też nie z każdym lubi się okładać.Żeby nie było niedomówień - okładanie się to u Kory przejaw sympatii:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/320/72b33e884595cf8cmed.jpg[/IMG]
-
Ponieważ Śnieżka już dawno nie miała fotek więc przedstawiam 15 minut z dzisiejszego dnia Suni. Najpierw fotki przez okno - zabawa z Wydrą i Beti:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/320/06f7787b035d5909med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/319/b6f4a64cf63297bemed.jpg[/IMG] A tu otwieram drzwi:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/320/9fb9e7e5371dd181med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania102']Zaglądam do panienki...Co tam u niej słychać?[/QUOTE] Panienka czuje się już generalnie rewelacyjnie:) Przegryzła ostatnio swoje piękne czerwne szelki przez noc i ponownie ma obróżkę. Ale już nie boję się, że ucieknie bo jak słyszy głos Darka przy domu to z piskiem ciągnie mnie przez pola pod bramę żeby tylko być już przy nim. Ucieczki jej w ogóle nie interesują - to typowa domatorka:loveu: Potrafi też szczeknąć na ludzi za bramą albo jak inny psiak dostaje jedzenie przed nią takze nabiera też zdecydowanie pewności siebie.
-
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
A oto Peja ze swoim kolegą - psiakiem dziewczyny swojego Pana, który często ją odwiedza także Pejce absolutnie się nie nudzi:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/318/973eea67b2d5a8a9med.jpg[/IMG] -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Już mogę zmieniać tytuł wątku:) Razem z Jurosią czyli wybawicielką Pejki byłyśmy u niej dziś w odwiedzinach. Sunia nawet nie szczękneła kiedy pukałyśmy do drzwi - jak weszłyśmy leżała rozpłaszczona na kanapie i machała ogonkiem mega szczęśliwa:) Widać że jest spokojna, zrelaksowana. Pan zgodnie z mooją prośbą kupił dla Niuni Purine dla wrażliwców żeby nie zmieniać jej diety; Pejka ma to samo imię i nową smycz i obroże z adresownikiem. [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/3b579a0ad08324aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/173/37805a3911af76e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/318/2e5754e67df5cba4med.jpg[/IMG] -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']A u mnie w miniaturce widać Pucka..... WTf?[/QUOTE] To może tylko u mnie tak się wyświetla:) Bardzo, bardzo dziękuję:) -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
megii1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zapisuję:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Allegro: [url]http://allegro.pl/item1151437053_pucus_polecany_przez_asie_jablczynska_cudo.html[/url] Może być?[/QUOTE] Jak dla mnie super:) tylko w miniaturce widzę Peję:) -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Super:) Pan zachwycony, Peja od razu wybrała sobie miejsce do spania na łóżku. W niedzielę zrobimy wizytację i zdjęcia) -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Widzę, że ma obserwatora. Oby zadzwonił. Ps. Po zobaczeniu zdjęcia z napisem "Barbie is a lesbian" leżę na podłodze ze śmiechu...[/QUOTE] Nie tylko Tobie się spodobała ta koszulka - Myszy i Idusiek również. Kupiona w szmateksie w Legionowie:) Nie wiem czy jest stosowna do ogłoszeń szczeniaka ale cóż - tak wyszło:) -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Czy Pucek nadal potrzebuje Allegro?[/QUOTE] Przydałoby się. Nie musi być wyróżnione - bo zbankrutuję ale napisz w tytule "Pucek cudo psiak - poleca Asia Jabłczyńska" - po takim tekście Peja znalazła dom i dzwoniło jeszcze kilka osób. Na ostatnich stronach wątku są fotki Pucka z Asią. Byłabym bardzo wdzięczna bo z Puckiem mam mały problem... tak się z nami zżył, ze kiedy sąsiad chciał go zabrać na spacer zaparł się i nie chciał odejść...On chyba myśli że jest nasz...to taki typowy, wpatrzony w człowieka "amstafi" umysł:) chyba biedak nie zaznał w życiu nic dobrego i kojec, jedzonko i spacery to najlepsze co do tej pory miał. -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Czy Ama ma wątek na dogo?[/QUOTE] Nie ma i chyba nie będzie miała - ona potrzebuje tylko ogłoszeń. A widziałaś już ją? -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Puckowi ale on na razie ma:) ale wejdz na moje allegro i zobacz Amy - jej robiła ogłoszenia Tora& Faro ale chyba nie za dużo. Taki słodki szczenior a nikt nie dzwoni... -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Parę dobrych miesięcy, aż dziwne bo to rewelacyjny psiak. Chłopak mieszka gdzieś koło Łojewskiej. P.s Został jeszcze Pucuś:) -
Peja- bezdomna, wiecznie rodząca szczeniaki:( MA SUPER DOMEK!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Czyli Peja już w nowym domu, tak?? :-)[/QUOTE] Od wczoraj, nie z tego ogłoszenia powyżej:) Zadzwonił miły młody człowiek, powiedział ze zakochał się w mądrym spojrzeniu Pejki i tyle:) w niedzielę jadę z Jurosią na wizytę poadopcyjna na Bródno (to chyba gdzies koło Ciebie?) , zrobimy fotki i zmienimy tytuł wątku:)