-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja wykupiłam Tosi pakiet ogłoszeń:) Dziś lub jutro podeślę allegro Idy na wzór i ogłoszenia ruszą:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
JA dopiero jestem - Ida dzięki za pomoc. Tania właśnie jedzie w pociągu ze swoja Panią do Poznania:) Pani przyjechała osobiście na centralny a ja ją tam dowiozłam. Trzymajcie kciuki żeby bez przygód dotarły do domu. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Potrafi tez spać na kocyku ale zdecydowanie woli wyższe kondygnację:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/343/fbbb5a25708eef28med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście Tania trafiła w sumie dobrze - przez to ze nie dojechała do Poznania, straciła miejsce w kojcu więc jest u nas w domu. I co ciekawe od razu polubiła spanie na łóżku:) Troszkę ropieje jej oczko ale mam nadzieję że to nic poważnego - dziś zobaczy to wetka i do wyjazdu ogarniemy temat. [IMG]http://images50.fotosik.pl/348/2c9d79889f791c81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/344/e2af54fae535a080med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/325/ea61b32fca922d5bmed.jpg[/IMG] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A gdzie pieski sa ??[/QUOTE] Malta i Leon u mnie:) -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Sunia już się chyba zadomowiła. Spacerowała dziś trochę po terenie, na poczatku bała się podejść ale po pewnym czasie usiadła i dała się głaskać , przytulac i .... wyjąć sobie 7 sporych kleszczy:( Ustaliłam z Renatą, która opłaca jej hotelik, ze bedzie nazywać się Tara bo Renia uważa że imiona na T przynoszą szczęście (miałam już od niej Tosie, Tanię, Tinę i Tymona:). No więc Tara jest bardzo grzeczna, wystraszona ale nie chce uciekać; bardzo lubi małe budy. W kojcu miała do wyboru spora i małą, taką jak dla foksteriera i oczywiscie wybrała ta małą. Wcisnęła się do niej ale żeby wyjść podniosła dach:) Jutro odwiedza nas wetka - Sunia zostanie zaszczepiona, obejrzy się oczko, założymy jej obrożę Bayera. I trzeba szybko ustalać termin sterylki. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Tania ciągle u nas... Generalnie nawaliła komunikacja i drożność dróg w okolicach Warszawy:( szukamy na cito transportu do Poznania! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
No wlaśnie - Tinka w nowym domku:) Będzie mieszkać w domu z ogrodem i będzie miała Państwa po 50- tce tylko dla niej. Z tego co zrozumiałam Państwo są czynni zawodowo ale z powodu rehabilitacji przez najbliższe miesiące będą siedzieć w domu. Tinka będzie generalnie mieszkać w ogrodzi i mieć do dyspozycji budę (trochę za dużą ale Pan ją zmniejszy) a chłodniejsze dni będzie spędzać w domu. Sunia bardzo się zestresowała nową sytuacją; dawała się głaskać Państwu ale cały czas była szytywna i zdenerwowana. Dzwoniłam już do Pańśtwa więc wiem, ze choroby lokomycjnej nie ma ale na podwórku nie podchodzi do nich, nie wchodzi do budy tylko siedzi przy samochodzie. Powiedziałam Państwu ze ona ma teraz okres aklimatyzacji i żeby byli dla niej wyrozumiali. Tinka dostała wyprawkę w postaci karmy na parę dni (żeby nie było reweolucji przy zmianie sposobu karmienia bo będzie miała gotowane), książeczkę, smaczki, adresownik. Trzymajcie kciuki żeby szybko się zadomowiła:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/343/c417a1387f37d282med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/328/f9677657356a358emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/347/7542e488c63079dcmed.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Jutro od rana bedziemy czekać na Sunię ale tylko do 11 bo potem trzeba zawieźć onkę Maltę na Sterylkę do Warszawy. Ale napewno koło 14 mój Darek będzie z powrotem w domu bo Pati C będzie odbierać od nas inną Sunię Tanię, która jedzie do Poznania. -
Ponieważ Kociabanda jest zajęta więc ja napiszę. Ciapek będzie pod opieką Domu Tymianka. Ponieważ Renata z Tymiankowa ma sporo psiaków pod opieką i z dnia na dzień liczba nieszczęść się powiększa powiedziała, ze będzie opłacać hotelik psiaka pod warunkiem , ze intensywnie wspomożemy ją bazarkami i deklaracjami - inaczej nie da rady. JA już mam przygotowane dwie torby rzeczy na bazarek - może ktoś jeszcze coś ma? Trzeba będzie dorzucić się do kosztów hoteliku i zdiagnozowania Ciapka. Na razie Ciapek będzie w tłuszczu ale jak zwolni się miejsce u mnie mam nadzieję, że przyjedzie do mnie.
-
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Tylko ze chyba jest zmiana planów i Sunia jedzie do Serocka do nas ale moze Paulina to potwierdzi. -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Zapisuję:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
No właśnie - to jest allegro dla Grizy ode mnie:) Miałam już jedno zapytanie w jej sprawie ale na razie brak odzewu na moją odpowiedz: [url]http://allegro.pl/gryzia-piekna-madra-owczarek-niemiecki-pomoz-i1250674365.html[/url] -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kochana ja na razie go uczę żeby nie skakał na mnie i się wyciszył bo w tym momencie jak tylko mnie widzi to bierze rozbieg i skacze z radości że mnie widzi. A to psiak koło 30 kg wagi - ja waże 52 kg:) -
Zapisuję i pomyślę nad pomocą:)
-
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idus, rozmawiałam dziś z wetką o uszkach Leona. Powiedziała, ze jeżeli będzie tak dłużej trzepał głową to proponuje podać mu coś na uspokojenie w typie głupiego jasia i wyczyścić te uszka. To propozycja weterynarza z którym współpracuje ale ktoś ma może inne pomysły. Może jak będzie u mnie w piątek Mysza to spojrzy na te jego uszy obiektywnym okiem bo mi się wydaję że mniej potrząsa głową. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Czarnula, jezeli chodzi o uszy Leona to on nimi rzeczywiście zaczął trzepać po strzyżeniu. Oczywiste jest ze włosy nie mogą zalegać w uszach tylko przykro mi ale ja mu tych włosów w tym momencie na pewno nie wyskubię ani nie wydłubię tego co w nich zalega bo Leon nie pozwoli na to. To nie jest Twój czy mój pies. To psiak po przejściach i z nim naprawdę trzeba wszystko robić małymi kroczkami, zachęcać go do siebie a nie zniechęcać. Wszyscy, którzy korzystają z usług mojego hotelu wiedzą nie że nie prowadzę szkolenia psów, nawet podstawowego. Socjalizuję - nie szkolę. Może kiedyś tak będzie ale teraz nie ma takiej możliwości z wielu powodów. Jeżeli Leon na spacerach czy wybiegu nauczy się w zabawie paru podstawowych komend to będę się bardzo cieszyć chociaż mojej osobistej piątki nie uczę i nie zamierzam uczyć niczego. To mądre psiaki, wiedza co mają robić i kiedy i są rewelacyjne nawet jak nie siadają na zawołanie i podają łapy. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dada M']Jasne :) W środę wyślę przesyłkę - ma być polecony priorytet ?[/QUOTE] Tak, priorytet:):):) -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Byłą wetka, obejrzała uszy i powiedziała, ze nic tam nie widzi. Psiak ma tylko tam sporo włosów - muszą same wylecieć bo on sobie w tej kwestii specjalnie nie chce pomóc. -
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki:) A trzeba pisać o tym owczarku kaukazkim? Może by to ominąć, co? I wydłużyłabym aukcję do 14 dni:) -
[quote name='LadyBell']z Poznania jest: [URL="http://www.dogomania.pl/members/5855-supergoga"]supergoga[/URL] [URL="http://www.dogomania.../members/87591-***kas"][B]***kas [/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.../members/68374-Weronia"][B]Weronia[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.../members/4261-Paulina87"][B]Paulina87[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.../members/87591-***kas"][/URL][/QUOTE] Dzięki:) Weronia sprawdzi:)