-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I ciąg dalszy... [IMG]http://images45.fotosik.pl/540/54ee0bfd6415fca8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/522/1aea76ffd30ccd39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/520/e4551c00873b1722med.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/540/c51eca7da6fbcff9med.jpg[/IMG] tu bidny łepek... [IMG]http://images46.fotosik.pl/520/c72cc0fecab72b80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/540/e35ca1936d97e18amed.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I trochę czułości - byłoby więcej fotek ale aparat mi padał a obiecałam fotki w weekend... [IMG]http://images38.fotosik.pl/532/812e066d7832e268med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/540/609402785e4d2834med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/533/ee03bafb2ed987damed.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Kropeczki:) Chyba widać delikatną różnicę i ogonek coraz wyżej? [IMG]http://images40.fotosik.pl/522/010abe124f9c8f91med.jpg[/IMG][IMG]http://images49.fotosik.pl/538/a9d03c6fefd1c0fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/538/0be669f65d8a0fb2med.jpg[/IMG] -
[quote name='mysza 1']Ale miałam telefon... jakiś facet do mnie zadzwonił, bo Buka była w Metrze z innym psem, a osoba ogłaszająca tamtego psa nie odbiera telefonu i to tak nieładnie. Musiałam wysłuchać, chociaż psa nie znam, osoby też. Matko, już nic mnie nie zdziwi.[/QUOTE] Do mnie też dzwonił - w sprawie labradorki Lary:)
-
[quote name='mysza 1']Były jakieś telefony ale nikt nie przyjechał żeby ją zobaczyć. Magda, zrobić jej jakieś zdjęcia nowe?[/QUOTE] Tak Magda zrobić:) Ale Magda musi kupić baterie do aparatu bo dziś je zamęczyłam, a ładowarki brak. Jutro ruszę się z domu to porobię:)
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ale ona biedna :-( matko kochana.[/QUOTE] Ale tak samo jak bardzo biedna tak i bardzo mądra. Główka w bliznach ale myślę, że niedługo zarosną; Sunia ma apetyt także już się poprawiła i mimo tego, ze je w kojcu z drugą sunią i to Kropka (mimo, że dostaje więcej) kończy pierwsza - nigdy nie próbuje nic skubnąć koleżance. -
Zapraszam na bazarek dla Kropeczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/200388-Dla-zg%C5%82odzonej-Kropki!-Ubrania-bi%C5%BCuteria-ksia%C5%BCki!!!-Do-23.01.2010[/url]!!!
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Kropeczki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/200388-Dla-zg%C5%82odzonej-Kropki!-Ubrania-bi%C5%BCuteria-ksia%C5%BCki!!!-Do-23.01.2010[/url]!!! -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Kropeczka to tak jak już pisałam psi ideał - wyważona, widać że czeka na głaskanie ale nie jest nachalna - cierpliwie czeka na swoją kolej. Ale potrafi też skakać na furtkę od wybiegu, szczekać i machać ogonem, kiedy wie że to pora posiłku. Pani wetreynarz przyjedzie najprawdopodobniej w środę i ją zaszczepi. A ja dzisiaj wystawię dla niej bazarek:) -
[quote name='Awit']Jak Dropeczek się sprawuje, Megi? Nie brudzi kojca? Napisałam maila do Renaty, ale jeszcze nie odpisała.[/QUOTE] Dropek się wyrobił:) Kojec czysty, coraz częściej przychodzi sam się przytulać chociaż ma momenty kiedy ucieka. Jest w trakcie odrobaczania aniprazolem na prośbę Renaty. Może ktoś by odwiedził chłopaka?:)
-
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Tia, przygody nie mogą nikogo omijać...Dużo szkód? Dziąsło całe?[/QUOTE] Dziąsło całe, zęba brak i zakaz jedzenia przez 3 dni. Karmimy się strzykawką do gardła - masakra!!! -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Mogę wysłać kilka rzeczy na bazarek do Ciebie iwop, albo do megii1 - jak wolicie..[/QUOTE] To wyślij do mnie:) Wyśle Ci wieczorem pw z adresem:) -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Może to głupie, ze hotel robi bazarki na psa, który jest w nim ale ja wyaadoptowałam w tym tygodniu moje dwie tymczasowiczki, trochę fantów mam także zrobię bazarek dla Kropki i przesle ewentualny dochód Myrkurdagur, zeby nie robić zamieszania w płatnościach. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Upss, Megii cos awaryjnie? Na salonach? ;):lol:[/QUOTE] Chciałam Bonę awaryjnie na salony na jedną noc - dłużej nie dam rady - w domu mam trzy swoje psy (pozostała moja trójka na zewnątrz); planowanych hotelowiczów - wczasowiczów, małe dziecko i jeszcze jestem w ciąży. W niedzielę wieczorem na pewno będę wiedziała co z miejscem. Wcześniej raczej nie, chyba, że zdaży się cud i wyaadoptuje się ktoś inny niż planowane dwa psiaki. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='punk']Może megi1, by się zgodziła na przyjęcie psa na jedną noc, a ja bym go około 10 -11 odebrał...?[/QUOTE] Nie ma problemu:) Drogę znasz , zapraszam:) -
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']a to to co mi miałaś przesłać to gdzie?[/QUOTE] Jutro rano. Sara miała mały wypadek; musieli pod narkozą wyrywać jej mleczaka bo całe dziąsło jej wisiało... Coś ugryzła za mocno. I nie mam dziś głowy. -
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']zajebiście ! co się mówi ?:D[/QUOTE] Dziękuję:):):) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']megi, a skąd Ty tak szybko TU się znalazłaś w ogóle :)? Wyczułaś, że się czaję na kojec :)?[/QUOTE] Napisałam wyżej, ze na tym wątku jestem dłużej niż Ty bo są u mnie psy z Martenowskiej:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Podsumowując, jeżeli chodzi o mnie i o Renatę to będzie coś wiadomo w niedzielę wieczorem. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Ale pamiętaj kto Ci tego ONka załatwił :), hehe. Płynność finansowa na pół roku, heheh :):):)[/QUOTE] Tak i zero kontaktu z Panią, która może mi zostawić Onka jako siódmego mojego psa:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
12 zł za dzień z moją karmą w postaci Puriny z jagnięciną. Śledzę wątek bo są u mnie psy z Martenowskiej. Podesłałam go jednej dobrej duszy...Może osoba, która umieściła u mnie suczki z Martenowskiej wspomoże Bonę w hoteliku (nic więcej nie napiszę żeby nie zapeszyć a to nic pewnego) ale na pewno trzeba było by jej pomóc.