-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Dziękuję za zaroszenie:) Psiaki śliczne:) A interesuje Was BDT? Ja mam obecnie dwie sunie u siebie - malizny- jak znajdą dom mogę wziąć do siebie jedną sunie od Was jak uda się zorganizowac transport w okolice Warszawy. Wpadły mi w oko Maja, Pusia, Nuka, Sati i Kizzy tylko u mnie jest jeden warunek - czy w domu czy w kojcu psiak musi dogadywać się z innymi sukami.
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
megii1 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!!
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarki dla Dorki i Tinki - moich dwóch suczek na BDT:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/url]!!!! -
[quote name='idusiek']O Ładnie, a Saba z jakich ogłoszen dom znalazła- orientujesz się ?:) tak tez pomyslałam z wiekiem i tak napisałam.;)[/QUOTE] Z allegro, tylko muszę ją jeszcze ciachnąć bo się do tego zobowiązałam.
-
[quote name='mysza 1']Strasznie fajna jest, powinna w domu mieszkać, bazarki ogłoszeniowe fajne były ale się skończyły, szkoda.[/QUOTE] Ma allegro, Sylwia K porobiła jej trochę ogłoszeń - na razie czekamy. W zeszłym tygodniu dom znalazła Saba więc teraz też ktoś powinien:)
-
[quote name='idusiek']allegro: [URL]http://allegro.pl/tinka-malutka-slodka-suczka-5-kg-szuka-domku-i1392475680.html[/URL] i ps. ile ona ma lat, bo chyba nigdzie nie napisane?[/QUOTE] Wg wetki około roku:)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Do wielu nie powysyłam ale postaram się pomóc....[/QUOTE] Bo ja mam jedną taką osobę... ale nic nie obiecuję:) opowiem po prostu o suczkach. Ale możesz mi też wysłać tekst na pw. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Do wielu nie powysyłam ale postaram się pomóc.... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Dzięki megii za allegro:loveu: Pamiętajcie, jest tylko na 9 dni. Moze należało dodać, że dowieziemy suczki w każdy zakątek Polski..nie wiem. Czy to było płatne allegro?[/QUOTE] Nie:) to prezent ode mnie wykonany przez Idusiek. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Obiecane allegro dla dziewczynek:) [url]http://allegro.pl/meggi-i-peggi-2-suczki-szukaja-wspolnego-domu-i1392474366.html[/url] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Z Waszych dziewczynek została mi tylko Leni, która z nieśmiałej Suni zrobiła się małym dominatorem:) Rządzi i małymi i dużymi, jest przesłodka i wszędzie jej pełno. A Julkę zaadoptowała tydzień temu Renata i dziewczynka mieszka sobie razem z 10 - psiowym stadem u Reni w domu Tymianka:) Z tego co wiem odnalazła się tam od razu, ma ulubionego kolegę, starszego psiaka Liska i jest szczęśliwa. Słyszałam że w styczniu ma przyjechać Żabka i to już chyba będą wszystkie psiaki? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Fotki doszły, ja z kolei wysłałam je do Idusiek, która obiecała, że dziś zrobi dziewczynkom wyróżnione allegro:) -
Czarek po kastracji..Zamieszkał w DS w Aninie !!!!!!!!!!!!!!!!
megii1 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie:) -
Się zakochał:) ale jeszcze będę musiała ją wysterylizować.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Zapisz i nie zapomnij przybyć do nas.:loveu:[/QUOTE] Nie mam specjalnie czasu śledzić wątku ale jak ktoś podeśle mi na maila ładne fotki dziewczyn to zrobię im wyróżnione allegro:) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
megii1 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zapisuję:) -
[quote name='Sylwia K']słodziutka, mam nadzieję, ze szybko znajdzie domek po nowym roku odnowię jej ogłsozenia[/QUOTE] Dzięki Kochana:)