Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. I jeszcze takie mam:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/887/dc3d133a9b75e9cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/879/73a1c9562415c3fdmed.jpg[/IMG][IMG]http://images39.fotosik.pl/880/fcda98c5a9bc5f29med.jpg[/IMG]
  2. I kolejne:) Może teraz coś wybierzesz:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/840/d6feb3f82b45fa22med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/887/55f8764df780e7eamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/689/6ba2e2d804996f9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/888/75dbd8e112ce5888med.jpg[/IMG]
  3. I proszę:) Do wyboru do koloru:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/886/d730619d2e6929b4med.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/887/43c53e204266f542med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/689/157076ce5552f1b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/879/d379bca83250263emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/887/ecf89fb3bca82ff4med.jpg[/IMG]
  4. Kasiu, Pani, której wysyłałaś fotki Suni, stwierdziła, że Szanta jest za duża:(
  5. [quote name='mysza 1']Doczekam się? Ogłoszenia wstrzymałam w nadziei na nowe zdjęcia, proszę...[/QUOTE] Jutro, podjadę do Jurosi i z jej aparatu wstawię bo mój padł na dłużej:(
  6. A jak Portos zachowuje się w stosunku do innych psów? Miejsc na razie u nas nie ma ale coś się rusza z adopcjami - pytam czysto informacyjnie.
  7. Nie chce mi się dyskutować... Tak naprawdę nikt nie wie jak doszło do pogryzienia, nikogo z nas tam nie było. Wiem tylko, że astowate są bezgranicznie wpatrzone w właściciela i zrobią wszystko czego się od nich oczekuje. Dlatego 20 zł deklaracji miesięcznej na chłopka:)
  8. Zapiszę. Ja mam miksa kukaza z Celestynowa. Jest u nas dwa lata ale jak przyjechał był łysy i miał rany, z których wystwały kości i zwisały ścięgna....
  9. Są:) ale teraz aparat padł:( Jutro wstawię:)
  10. Pozdrowienia od Luzera i mojego Kacperka:) Jak widać chłopak bardzo dobrze się u nas czuje i najlepiej czuje się z moim synkiem:)
  11. [quote name='kasia mierzejewska']Magda, czy mru zrobiła przelew?[/QUOTE] Napisała, ze tak, a wetka będzie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.
  12. Pozdrowienia od Dafne, która się otwiera i już sama przychodzi do nas na mizianko:) Z psami czuje się jeszcze lepiej:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/866/d3091df67d74eaf5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/866/351803344070f68emed.jpg[/IMG]
  13. Szanta czuje się już lepiej:) zdecydowanie lepiej:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/872/c0d9e35b9bd785a4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/866/35da5b1b5072dc5cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/866/02ff73497727edb5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/866/b0f645195766a16fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/821/0796c06b2a1beb92med.jpg[/IMG]
  14. [quote name='mysza 1']Mój Piotrek ma być w okolicy jutro albo w piątek to wpadnie ze słodyczami i zdjęcia postara się zrobić. Ale jeszcze nie wiem kiedy i czy w ogóle, zadzwonię.[/QUOTE] Jestem cały czas w domu także zapraszam:) A póki co skrzat pozdrawia:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/875/afa202ce605ab1a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/821/33083f3151ae8425med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/872/dc31295cfcc5e718med.jpg[/IMG]
  15. Pozdrowienia od Pokerka:) Jutro wstawię paragon na 160 zł.
  16. I Romek z kolegą:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/873/0df810d72ac935f0med.jpg[/IMG]
  17. Pozdrowienia od Romana:) P.S Romek uwielbia sznurki;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/872/6bcabe6a80a7cc8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/875/6b66075fdfd200cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/826/ba0fea5273e5d0cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/873/c02e5125ea699348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/676/353d9f483996d026med.jpg[/IMG]
  18. Wklejam paragony za leczenie Pokrekra - jutro dodam jeszcze na 160 zł za stomorgyl. I wetka jeszcze nie ma wpływu na 30 zł za dodatkowe krople dla Pokera bo sobie łobuz ciężko daje zakraplać do uszu i trochę się rozlewa:(
  19. Kasiu Twój przelew wetka dostała ale od Mru nie ma jeszcze za sterylkę. [IMG]http://images39.fotosik.pl/864/8451d3986cad0af8med.jpg[/IMG]
  20. A oto zdjęcia Szanty z pobytu w domu:) Moim zdaniem była kiedyś domowym psiakiem bo szybko z podłogi przeszła na legowiska a potem to już chciała tylko do łóżka. [IMG]http://images41.fotosik.pl/864/00a786238e7bc797med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/825/4c0ebbe2ff21f93bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/853/5dcb3bbe904a7f83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/825/041d9a45e444483cmed.jpg[/IMG]
  21. [quote name='plina']jak wygląda sytuacja suni? Wstrzymać sie z ogloszeniami czy robic? Jaki wiek wpisać w tekst? megii1, ogłoszenia dla Romka i Liska juz są. Wkleję je jutro na stronę bazarku.[/QUOTE] Robić zdecydowanie:) z taką samą treścią:)
  22. [quote name='mysza 1']Ale tu pusto :( Jak tam maluch się miewa? Chodzi na tej smyczy w szelkach?[/QUOTE] Przynajmniej raz dziennie ma wyjście w szelkach. Chociaż dziś mamy przerwę bo praktycznie non stop pada.
  23. [quote name='jukutek']ktoś pytał / dzwonił w sprawie Romka? co u niego?[/QUOTE] Nikt nie dzwoni:( A Romek jak zawsze uśmiechnięty - czeka na kolejne odwiedziny Romenki:)
  24. A ja na wieczór podnoszę:)
  25. Allegro Liska [url]http://allegro.pl/lisek-porzucony-w-mroz-pies-nieduzy-szuka-domu-i1609563748.html[/url]
×
×
  • Create New...