-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
To jak Ty już napisałaś to ja wstawię fotki z niedzieli, kiedy Państwo przyjechali po Szantę:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/893/2647a4222cf2ca3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/879/92f97aad7c26befbmed.jpg[/IMG]
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Są już wyniki wymazu Pokera - gronkowiec saprofityczny i grzyb ( dokłądniePsaudomonas sp. - liczne; Staphylococcus intermedius - bardzo liczne; wyhodowano liczne Malassezia sp.). Niestety ja nie jestem w stanie podawać chłopakowi nic do uszu bo jego reakcja jest taka , ze ucieka, wali głową, próbuje gryźć w przerażeniu. Wetka mi nie wierzyła... wczoraj jak z moim Darkiem przymusili Pokera do oglądania uszu zostali obsikani i zabrudzeni czymś ciekawszym. Podobno uszy nie wyglądają źle a poklejone są tylko na wierzchu a Poker jest panikarz. Mam mu wykupić leki w tabletkach (z tym problemów nie ma) - Cipronex i Encorton. Jak kupie napisze ile kosztowały. Jak dziewczyny nas odwiedza przekaże wydruk z laboratorium bo jest tak wyblakły,z ę mój aparat go nie ogarnie.- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zgarnięta? ;)[/QUOTE] To nie takie proste - sama wiesz:) ale przeszłam wczoraj do czynów - najpierw obroża półzaciskowa, potem nawet sprzęt mojej wetki do łapania (którego nie umiem obsługiwać). Dziś robię kolejne podejscie a jak się nie uda to na piątek jestem umówiona z Panem, na którego działce przebywa i z wetką - nie wiem czy nie skończy się na zastrzyku. Ona nie chce wyjść z tej działki. -
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Złapałaś ją już?[/QUOTE] Kochana ja mam jeden samochód, wielki brzuch u musiałabyśmy przejść z kilometr na smyczy - dziś podjadę z Darkiem i ją zgarniam. Ale byłam już dziś u niej dwa razy; wczoraj też. Jest nakarmiona i ma michę wody. Będzie moja:) chwilowo oczywiście:) -
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I do góry:) -
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']Już byłam i kupiłam :lol::lol::lol:[/QUOTE] Dzięki:):):) -
Zapraszam na bazarek dla Luny:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208738-Legowiska-dla-jorkowatych-kosmetyki-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Luny%21-Do-5.06.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...!-Do-5.06.2011[/URL]!
-
Zapraszam na bazarek dla Luny:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208738-Legowiska-dla-jorkowatych-kosmetyki-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Luny%21-Do-5.06.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...!-Do-5.06.2011[/URL]!
-
Zapraszam na bazarek dla Luny:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208738-Legowiska-dla-jorkowatych-kosmetyki-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Luny%21-Do-5.06.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...!-Do-5.06.2011[/URL]!
-
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Luny:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208738-Legowiska-dla-jorkowatych-kosmetyki-torebki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Luny!-Do-5.06.2011[/url]! -
Luna - piękna, młoda, labkowata w pustostanie. MA DOM
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwna5702']Ale śliczna - czy nalezy rozumiec, ze zostawil ja tam wlasciciel dzialki - zeby pilnowala dobytku, a ona ma sie sama wyzywic ?:shake:[/QUOTE] Raczej nie - w ogrodzeniu są ogromne dziury - ona chyba sama tam sobie zamieszkała po tym jak ją ktoś wyrzucił... -
[B]Zapraszam na wątek Luny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208727-Luna-pi%C4%99kna-m%C5%82oda-labkowata-w-pustostanie-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...nie-szuka-domu[/URL].[/B]
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
megii1 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na wątek Luny http://www.dogomania.pl/threads/2087...nie-szuka-domu.- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[B]Zapraszam na wątek Luny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208727-Luna-pi%C4%99kna-m%C5%82oda-labkowata-w-pustostanie-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...nie-szuka-domu[/URL].[/B]
-
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na wątek Luny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208727-Luna-pi%C4%99kna-m%C5%82oda-labkowata-w-pustostanie-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/2087...nie-szuka-domu[/URL].[/B] -
[B]Zapraszam na wątek Luny [url]http://www.dogomania.pl/threads/208727-Luna-pi%C4%99kna-m%C5%82oda-labkowata-w-pustostanie-szuka-domu[/url].[/B]
-
Wczoraj wybrałam się z moim synkiem na rower w okolice gdzie przed paroma miesiącami znalazłam nasza oneczkę Sarę. I oczywiście musiałam trafić na kolejną bidę. Na działece gdzie stoi pusty dom i gdzie jest pełno dziur w ogrodzeniu przebywa czarna, młodziutka, labkowata sunia. Sunia jest mocno przestraszona i dopiero się oswaja. Mimo to spróbuję ją dziś zabrać do siebie bo boje się ,że ktoś ją stamtąd przegoni i zniknie, a Chrycynno blisko:-( chciałabym ją odrobaczyć, zaszczepić i jak najszybciej znaleźć dom. I w kwestii szukania domu i ogłoszeń proszę o pomoc. Ja mam 7 psiaków i jednego znajdę Liska na utrzymaniu. Luna będzie ósma... Wieczorem postaram się wystawić na nią jakiś bazarek. Jak trafi do mnie zrobię jej oczywiście lepsze zdjęcia;) [IMG]http://images45.fotosik.pl/898/802e10bc431e8119med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/889/9b791cb6fa374c7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/889/7b5cfaab066af109med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/845/0ef5a6485481efd8med.jpg[/IMG] Wydatki: - karma - 95 zł - szczepienie - 60 zł (wscieklizna i zakaźne) - obroża Kiltiks Bayera - 60 zł - odrobaczenie 15 zł (paratex) - sterylizacja - 210 zł (kwota pokryta przez sterylkową skarbonkę) Razem: 230 zł Z bazarku na Lunkę uzbierało się 85 zł W sumie jestem na minusie 145 zła le za Lunka szczęśliwa w nowym domu:)
-
Zapiszę ją sobie:) Beka ja dziś znalazłam labkowatą sunie na budowie. Na razie ją dokarmiam ale pewnie ją zabiorę. Nie słyszałaś o domu dla takiej pięknoty z 20 kg?
-
[quote name='Ania012']Magi dzięki za piękne zdjęcia. Ja dopiero zaczynam się ogarniać po powrocie z urlopu ( oj ciężko mi) jutro ureguluje rachunek za hotelik. O obroży pamiętam, mi się te cholerne kleszcze po nocach śnią.[/QUOTE] Ok, to zrób mi przelew na 50 zł i zakładmy obroże bo to już końcówka fiprexu.
-
Kasiu, będziesz u mnie jutro?
-
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']a ogłaszasz go ? :cool3: edit: a dobermana nie chcecie dodatkowo ? na DS? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208475-Dolar-doberman-potrzebuje-wsparcna-na-kastrację!"]Dolar - zbiera na ucięcie jajek ;)[/URL][/QUOTE] Z Luzerem mam już szczęśliwą siódemkę - dziękuję:) -
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']dajcie to z berneńczykiem w tle to na pewno się jakiś dom zgłosi .... po berneńzyka ;)[/QUOTE] Właśnie po berneńczyka też nikt nie dzwoni (to ten, o którym rozmawiałyśmy). Ja go normalnie uwielbiam także mi to nie przeszkadza ale boję się, że zostanie na stałe:) -
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Fajne do ogłoszeń, da się coś wybrać[/QUOTE] Dzięki:) a co z tym Twoim labkiem? Nie dzwoniłaś czyli chyba ok?