-
Posts
3727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Handzia55
-
Czy to jest suka, matka szczeniaka? Suka w taki sposób uczy szczenięta jeść stały pokarm. Zwraca nadtrawione jedzenie i szczenięta to zjadają. Wygląda to dosyć obrzydliwie ale jest to normalne, fizjologiczne zachowanie suki. A tak w ogóle, to czy twoje psy oglądał weterynarz? Szczyla trzeba odrobaczyć i zaszczepić.
-
Sari maleńka dziewczynka uratowana z olkuskiego piekła...
Handzia55 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zapisuję, tylko tyle mogę:-( -
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
Handzia55 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Będę kibicować piękności. :lol: -
Wygląda zupełnie jak nasza Żaba [*] Zyła z nami 10,5 roku. Wywalona z samochodu na naszej ulicy, śmiertelnie przerażone małe stworzonko, przeganiane przez psy i ludzi:placz: Mama moja ją przygarnęła, a ja do dziś pamiętam, te zapłakane oczy :-( małego szkieletorka. Ale dość wspmnień. Życzę Wam wiele, wiele wspólnego szczęścia i radości:loveu:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Handzia55 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
To ja uściślę. Ten chłopak, na moje oko wiek ok.10 lat, szedł sam. Chyba wracał ze szkoły, bo na plecach miał tornister i wymachiwał workiem na kapcie. Zadnego rodzica na horyzoncie nie było. To było kompletne zaskoczenie. W życiu bym się nie spodziewała, że nie takie znowu małe dziecko, potrafi, ot tak, kompletnie bez powodu, kopnąć psa.:angryy: Mnie jakaś furia ogarnęła i go sprałam solidnie. Puściłam jak zaczął wrzeszczeć, że go boli. Jeszcze mu powiedziałam, że psa też bolało.:diabloti: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Handzia55 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Jak już mowa o rękoczynach, to ja się przyznam, bez bicia,;) że kiedyś sprałam gówniarza, który kopnął mojego psa. :angryy: Pies był na smyczy, nawet nie patrzył w stronę gnojka, bo był zajęty podlewaniem krzaczka. Ten szedł prosto na nas i na moich oczach kopnął psa tak, że pies aż zapiszczał z bólu:-( -
Mars - pinczer średni z wyrokiem za pogryzienie
Handzia55 replied to psiana's topic in Pinczer średni
Też bym chciała wiedzieć. -
Mój niejadek dostaje suchą karmę wymieszaną z pasztetem drobiowym z puszki. Pasztet jest dobry bo okleja granulki. Mój grymaśnik jest mały, więc jego micha to 10dkg suchej karmy i mniej więcej łyżeczka od herbaty pasztetu.:lol: Od czasu do czasu, pasztet zastępuję kawałkiem obgotowanej wątróbki drobiowej, rozgniecionej widelcem i wymieszanej z suchym. Pomysł z pasztetem i wątróbką puściłam w obieg wśród znajomych psiarzy i kilka psów, które suchej karmy tknąć nie chciały, teraz wsuwają :evil_lol:
-
Płakać się chce :placz: z poczucia besilności.
-
Trzymam kciuki, tylko tyle moge. Mam nadzieję, że tego dziada, na starość, też na ulice wywalą...:mad:
-
Mars - pinczer średni z wyrokiem za pogryzienie
Handzia55 replied to psiana's topic in Pinczer średni
Wątpię, czy schronisko przyjmie psa, który ma właściciela.:shake: Jeżeli tej pani zależy na ratowaniu psa, to może opłaci mu hotelik? To pozwoli zyskać czas na szukanie mu domu. Jeżeli pies wyczuwa strach to czarno widzę powrót do domu. -
Mars - pinczer średni z wyrokiem za pogryzienie
Handzia55 replied to psiana's topic in Pinczer średni
Smutne to bardzo.:-( Myślę, że zemściły się tu błędy wychowawcze właścicieli:shake: a zapłaci z to, jak zwykle, pies...:placz: -
Cyprysik w DT/DS? jupii Rodzynek w fundacji, Balbinka w ds ;)
Handzia55 replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psinek:-( -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Handzia55 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz tu trafiłam i czytam zachłannie. Takie wspaniałe wieści to miód na moje serce.:loveu: