Jump to content
Dogomania

Handzia55

Members
  • Posts

    3727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Handzia55

  1. Czy to jest suka, matka szczeniaka? Suka w taki sposób uczy szczenięta jeść stały pokarm. Zwraca nadtrawione jedzenie i szczenięta to zjadają. Wygląda to dosyć obrzydliwie ale jest to normalne, fizjologiczne zachowanie suki. A tak w ogóle, to czy twoje psy oglądał weterynarz? Szczyla trzeba odrobaczyć i zaszczepić.
  2. Zapisuję, tylko tyle mogę:-(
  3. Będę kibicować piękności. :lol:
  4. Wygląda zupełnie jak nasza Żaba [*] Zyła z nami 10,5 roku. Wywalona z samochodu na naszej ulicy, śmiertelnie przerażone małe stworzonko, przeganiane przez psy i ludzi:placz: Mama moja ją przygarnęła, a ja do dziś pamiętam, te zapłakane oczy :-( małego szkieletorka. Ale dość wspmnień. Życzę Wam wiele, wiele wspólnego szczęścia i radości:loveu:
  5. Podczytywałam ten wątek od deski do deski i strasznie się cieszę:multi: że małe czarne już w swoim domciu:loveu:
  6. [quote name='AMIGA']Nie wiem jak Wy to robicie, że tu taki ekspres się zdarzył. To chyba po jakichś znajomościach, czy co? No bo dlaczego Tajuś tyle szuka domu? A ta "szorstkowłosa poczwarka" już rządzi w swoim domku?[/QUOTE] Damy mają piewszeństwo:diabloti:
  7. [quote name='AMIGA']Takie jej zbójeckie prawo - jeść, lać, spać i gryźć[/QUOTE] Hihi:evil_lol: japoneczka Li :diabloti:
  8. To ja uściślę. Ten chłopak, na moje oko wiek ok.10 lat, szedł sam. Chyba wracał ze szkoły, bo na plecach miał tornister i wymachiwał workiem na kapcie. Zadnego rodzica na horyzoncie nie było. To było kompletne zaskoczenie. W życiu bym się nie spodziewała, że nie takie znowu małe dziecko, potrafi, ot tak, kompletnie bez powodu, kopnąć psa.:angryy: Mnie jakaś furia ogarnęła i go sprałam solidnie. Puściłam jak zaczął wrzeszczeć, że go boli. Jeszcze mu powiedziałam, że psa też bolało.:diabloti:
  9. Jak już mowa o rękoczynach, to ja się przyznam, bez bicia,;) że kiedyś sprałam gówniarza, który kopnął mojego psa. :angryy: Pies był na smyczy, nawet nie patrzył w stronę gnojka, bo był zajęty podlewaniem krzaczka. Ten szedł prosto na nas i na moich oczach kopnął psa tak, że pies aż zapiszczał z bólu:-(
  10. [quote name='eliza_sk']Ale to sunia ;)[/QUOTE] No to hipiska :evil_lol:
  11. Kolorami przypomina Filusia:shake: i gabarytami też:lol:
  12. Też bym chciała wiedzieć.
  13. Mój niejadek dostaje suchą karmę wymieszaną z pasztetem drobiowym z puszki. Pasztet jest dobry bo okleja granulki. Mój grymaśnik jest mały, więc jego micha to 10dkg suchej karmy i mniej więcej łyżeczka od herbaty pasztetu.:lol: Od czasu do czasu, pasztet zastępuję kawałkiem obgotowanej wątróbki drobiowej, rozgniecionej widelcem i wymieszanej z suchym. Pomysł z pasztetem i wątróbką puściłam w obieg wśród znajomych psiarzy i kilka psów, które suchej karmy tknąć nie chciały, teraz wsuwają :evil_lol:
  14. Płakać się chce :placz: z poczucia besilności.
  15. No to 100 lat, 100 lat niech żyją nam:drink1: i Muufinka i Costeczka, w zdrowiu, w szczęściu, w pomyślności niechaj żyją nam:drink1::BIG::drink1:
  16. Trzymam kciuki, tylko tyle moge. Mam nadzieję, że tego dziada, na starość, też na ulice wywalą...:mad:
  17. Wątpię, czy schronisko przyjmie psa, który ma właściciela.:shake: Jeżeli tej pani zależy na ratowaniu psa, to może opłaci mu hotelik? To pozwoli zyskać czas na szukanie mu domu. Jeżeli pies wyczuwa strach to czarno widzę powrót do domu.
  18. Smutne to bardzo.:-( Myślę, że zemściły się tu błędy wychowawcze właścicieli:shake: a zapłaci z to, jak zwykle, pies...:placz:
  19. [quote name='Rudzia-Bianca']Boshe jaka piękna .[/QUOTE] Bo Eliza to same diamenty wynajduje :diabloti: Jeden taki diamencik od Elizy właśnie śpi koło mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Dopiero teraz tu trafiłam i czytam zachłannie. Takie wspaniałe wieści to miód na moje serce.:loveu:
  21. Czarna ślicznota byle gdzie nie pójdzie:mad: Domek musi być sprawdzony i prześwietlony;)
×
×
  • Create New...